Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alan Myerson | ||
Bill Baker
(asystent)
|
||
Marty P. Ewing
(asystent)
|
||
Carla Brand Breitner
(asystent)
|
||
Jodi Ehrlich
(asystent)
|
||
Cary Gordon
(asystent)
|
||
David Kahler
(asystent)
|
||
Ricou Browning
(druga ekipa)
|
||
Chuck Rowley
(druga ekipa) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Stephen Curwick | ||
Neal Israel
(postacie)
|
||
Pat Proft
(postacie)
|
6,0
|
|
Jillian Amburgey
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Joyce King
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Jack Cowden
(ciągłość scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Barry W. Blaustein
(postacie) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gene Quintano
(postacie) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Sheffield
(postacie) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Paul Maslansky
producent
|
||
Donald L. West
współproducent
|
||
Chuck Rowley
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Jill R. Szymanski
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Bubba Smith
Sierż. Moses Hightower
|
7,0
|
|
David Graf
Sierż. Eugene Tackleberry
|
||
Michael Winslow
Sierż. Larvelle Jones
|
||
Leslie Easterbrook
Por. Debbie Callahan
|
6,9
|
|
Marion Ramsey
Sierż. Laverne Hooks
|
||
Janet Jones
Kate
|
||
Lance Kinsey
Por. Proctor
|
||
Matt McCoy
Sierż. Nick Lassard
|
||
G.W. Bailey
Kpt. Thaddeus Harris
|
7,2
|
|
George Gaynes
Kmdt Eric Lassard
|
7,1
|
|
Rene Auberjonois
Tony
|
||
George R. Robertson
Komisarz Hurst
|
||
Tab Thacker
Oficer Thomas "House" Conklin
|
||
Archie Hahn
Mouse
|
||
James Hampton
Burmistrz Miami
|
||
Jerry Lazarus
Sugar
|
8,0
|
|
Dan Barrows
Bob, portier
|
||
Dana Mark
Policjantka kończąca akademię
|
||
Richard Jasen
Dzieciak z samolotem-zabawką
|
||
Ruth Farley
Kobieta pracująca w informacji na lotnisku
|
||
Kathryn Graf
Stewardesa
|
||
Via Van Ness
Stewardesa
|
||
Alan Myerson
Palacz cygar
|
||
Dan Fitzgerald
Komisarz Murdock
|
||
Arthur Edwards
Złodziej stawiajacy opór
|
||
Jeff Gillen
Ofiara złodzieja
|
||
Susan Hatfield
Żona burmistrza
|
||
Ed Kovens
Dempsey
|
||
Tom Kouchalakos
Manny
|
||
Ruben Rabasa
Julio
|
||
Angelo Reno
Pete
|
||
Scott Weinger
Dzieciak udający rekina
|
||
Pam Bogart
Przygodna znajomość Harris'a
|
||
Toni Crabtree
Prezenterka działalności
|
||
Nelson Oramas
Policjant pilnujący tłumu
|
||
Julio Oscar Mechoso
Policjant na strzelnicy
|
||
Joni Siani
Przeprowadzająca wywiad w telewizji
|
||
Jeff Breslauer
Fotograf wiadomości
|
||
Anthony Bruce
Kadet w akademii (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Edlin
Blond zwolennik Dempseya z wąsami wrzucony do wody przez Callahana (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Hess
Bezbronny oponent Kate w niebieskiej koszulce podczas walki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Moldovan
Zwolennik Dempseya z wąsami znokautowany przez Hightowera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gerald Owens
Zdenerwowany mężczyzna w samolocie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jon Craig Arenstein
Oficer policji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael J. Carnevale
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Correa
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Del Campo
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Ronald Lang
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Lester
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Maslansky
Bezdomny w muzeum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jerry O'Connell
Dzieciak na plaży (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ferdie Pacheco
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Kathleen Carrier'e Pefferkorn
Dziewczyna na plaży (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
James Pergola
(kierownik zdjęć)
|
||
Jerry G. Callaway
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Ben Lowe Jr.
(główna pomoc techniczna)
|
||
James Latham
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Robert Folk
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Robert Musco
(również) (nadzorca kostiumów)
|
||
Jai Galati | ||
Esther Robinson | ||
Ellen Dyer
(garderoba) (druga ekipa)
|
||
Montaż | Ocena | |
Hubert de La Bouillerie | ||
Kurt P. Galvao
(asystent)
|
||
Ben Williams
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Stephen James Taylor
aranżer (dodatkowy)
|
||
Tom Boyd
wykonawca muzyki (obój)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Marie Del Russo
charakteryzator
|
||
Elizabeth Lambert
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Mary Ann Valdes
fryzjer
|
||
Diane Johnson
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Mark Wittenberg
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Trevor Williams
scenograf
|
||
Don K. Ivey
dekorator wnętrz
|
||
Richard Helfritz
główny rekwizytor
|
||
Bill Hamilton
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
James P. Crapser
rekwizytor
|
||
Peter Damien
rekwizytor
|
||
Harold Collins
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jose Duarte
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ron Scelza
dźwięk
|
||
Scott Warren
mikrofoniarz
|
||
Howard Warren
mikser
|
||
Michael Jiron
mikser ponownego nagrania
|
||
Allen L. Stone
mikser ponownego nagrania
|
||
Richard Weaver
mikser ponownego nagrania
|
||
Gordon Daniel
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Douglas M. Lackey
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Wayne Beauchamp
efekty specjalne
|
||
Bob Cooper
efekty specjalne
|
||
Roy L. Downey
efekty specjalne
|
||
James Harris
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Don Reddy
operator kamery
|
||
William Smaling
operator kamery
|
||
William D. Barber
operator kamery (asystent)
|
||
William McConnell
operator kamery (asystent)
|
||
Egon Stephan Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
Jeff Simon
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Randy Towers
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Jack Lee Gary
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
James Latham
mistrz oświetlenia
|
||
Walter G. Morris Jr.
oświetlenie
|
||
Patrick Morris
oświetlenie (asystent)
|
||
Jim Coe
fotosista
|
||
Mitch Reeves
elektryk
|
||
Pamela Basker
dobór obsady
|
||
Fern Champion
dobór obsady
|
||
Brad Davis
dobór obsady
|
||
Dee Miller
dobór obsady (Floryda)
|
||
Sue Swan
dodatkowy dobór obsady (Los Angeles)
|
||
Gary Hymes
koordynator kaskaderów
|
||
Jay Amor
kaskader
|
||
Tom Bahr
kaskader
|
||
Sharon Bailey
kaskader
|
||
Mindy Branston
kaskader
|
||
Alonzo Brown
kaskader
|
||
Courtney Brown
kaskader
|
||
Kelly Browning
kaskader
|
||
BJ Davis
kaskader
|
||
Joseph R. Del Campo
kaskader
|
||
Mike De Luna
kaskader
|
||
Eddie Edenfield
kaskader
|
||
Alex Edlin
kaskader
|
||
Arthur J. Edwards
kaskader
|
||
Gary Epper
kaskader
|
||
Bobby J. Foxworth
kaskader
|
||
Mike Gonzalez
kaskader
|
||
Joe Hess
kaskader
|
||
Steve Holladay
kaskader
|
||
Gary Hymes
kaskader
|
||
Tracy Keehn-Dashnaw
kaskader
|
||
Rick LeFevour
kaskader
|
||
Artie Malesci
kaskader
|
||
Cindy Malesci
kaskader
|
||
Gary McLarty
kaskader
|
||
John McLaughlin
kaskader
|
||
Jeff Moldovan
kaskader
|
||
David Monx
kaskader
|
||
Ron Oliney
kaskader
|
||
Bill Orsini
kaskader
|
||
Candice Orsini
kaskader
|
||
Carol Rees
kaskader
|
||
J.N. Roberts
kaskader
|
||
Wink Roberts
kaskader
|
||
Danny Rogers
kaskader
|
||
Sharon Schaffer
kaskader
|
||
Mel Scott
kaskader
|
||
Troy Sharley
kaskader
|
||
Fred Waugh
kaskader
|
||
Cheryl Wheeler Duncan
kaskader
|
||
Mickey Giacomazzi
kaskader
|
6,0
|
|
Roberta Rose
księgowy produkcji
|
||
Sheila Jo Clarke
sekretariat produkcji
|
||
Todd Davis
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ishah Laurah Wright
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sasha Maslansky
księgowy produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…