Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Wallace Wolodarsky |
7,0
|
|
George Bamber
(asystent)
|
||
Jules Kovisars
(asystent)
|
||
Mark Avery
(asystent)
|
||
Heather Magee
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Joe Jarvis | ||
Greg Coolidge |
5,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Larry Brezner
producent
|
||
Walter Hamada
producent
|
||
Michael Fottrell
producent wykonawczy
|
||
Catherine S. McComb
nadzorca produkcji
|
||
Robb Earnest
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Barry Watson
Daisy / Dave
|
||
Michael Rosenbaum
Adam / Adina
|
||
Harland Williams
Doofer / Roberta
|
||
Melissa Sagemiller
Leah
|
||
Tony Denman
Jimmy
|
||
Brad Beyer
Spence
|
||
Kathryn Stockwood
Patty
|
||
Heather Matarazzo
Katie
|
6,0
|
|
Yvonne Sciò
Frederique
|
||
Kerri Higuchi
Susie
|
||
Dublin James
Mały ślubujący
|
||
Omar Benson Miller
Duży Johnson
|
6,9
|
|
Mike Beaver
Duży, gruby członek bractwa
|
||
Rich Ronat
Członek bractwa
|
||
Brian Gross
Członek bractwa
|
||
Christopher Leps
Szalony członek bractwa
|
||
Daniel Farber
Nagi ślubujący
|
||
Phyllis Lyons
Polly
|
||
Peter Scolari
Louis
|
||
Bree Turner
Tiffany
|
||
Monica Staggs
Członkini bractwa Tri Pi
|
6,0
|
|
Lydia Hull
Członkini bractwa Tri Pi
|
||
Nikki Martin
Członkini bractwa Tri Pi
|
||
Jessica Kiper
Członkini bractwa Tri Pi
|
||
James Daughton
Tata Dave'a
|
||
Mark Metcalf
John Kloss
|
||
Stephen Furst
Absolwent
|
||
Johnny A. Sanchez
Mały absolwent
|
||
Brad Grunberg
Pijany absolwent
|
||
Bruce French
Dean Blevins
|
||
Wendie Jo Sperber
Prof. Bendler
|
||
Cristen Coppen
Atrakcyjna dziewczyna
|
||
Vanessa Evigan
Atrakcyjna dziewczyna
|
||
Samantha Shelton
Kelnerka
|
7,0
|
|
Brian Posehn
Wymizerowany absolwent
|
||
Stuart Stone
Służący
|
||
Greg Coolidge
Pete
|
5,0
|
|
Jessica Morrison
Członkini bractwa
|
||
Anthony Natale
Głuchy student
|
||
Allen Neece
Głuchy student
|
||
John Vernon
Starszy człowiek
|
||
Susie Spear Purcell
Prowadząca talk show
|
||
Holly Beavon
Członkini bractwa Tri Pi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Angela LaRocca
Członkini bractwa D.O.G. (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heather Magee
Gość talk show (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julia Milova
Członkini bractwa Tri Pi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Murdock
Członek bractwa K.O.K (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nils Oliveto
Przewodniczący wysokiej rady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lacey Rae
Członkini bractwa D.O.G. (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jodie Tate
Członkini bractwa D.O.G. (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen B. Turner
Chłopak, członek bractwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Paul Zsenyuk
Absolwent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victoria Blackburn
Członkini bractwa Tri Pi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erin Carufel
Członkini bractwa Tri Pi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jesse King
Członek bractwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steffinnie Phrommany
Członkini bractwa D.O.G. (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jade Villalon
Członkini bractwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael D. O'Shea | ||
John Trapman
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Mothersbaugh | ||
Kostiumy | Ocena | |
Melinda Eshelman | ||
Hans Georg Struhar | ||
Montaż | Ocena | |
Richard Halsey |
7,0
|
|
Patrick J. Barry
(praktykant)
|
||
Roger Fenton
(asystent)
|
||
Tod Lautenberg
(asystent)
|
||
Ron Stanik
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Christopher Guardino
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Tommy Cole
nadzorca charakteryzacji
|
||
Donna Barrett Gilbert
główny stylista
|
||
Patricia Messina
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Edward T. McAvoy
scenograf
|
||
Bruton Jones
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Suzette Sheets
dekorator wnętrz
|
||
Darrin Denlinger
scenopis obrazkowy
|
||
James E. Hurd Jr.
rekwizytor
|
||
Richard Lambert
główny konstruktor dekoracji
|
||
John Leimanis
projektant wnętrz
|
||
Kris Peck
główny rekwizytor
|
||
Trevor A. Rudolph
rekwizytor
|
||
Bill Hay
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hraefn Wulfson
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Joe Barnett
mikser ponownego nagrania
|
||
Odin Benitez
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Matt Dubin
operator dźwięku
|
||
Chris Elam
operator dźwięku
|
||
Robert Fitzgerald
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Alexander Gruzdev
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Hilkene
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Linda Lew
operator imitacji
|
||
Pernell L. Salinas
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Brian Wittle
mikrofoniarz
|
||
Wendy Czajkowsky
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tass Filipos
montaż muzyki
|
||
Kim Naves
montaż muzyki
|
||
Randall Poster
nadzorca muzyki
|
||
Michael Baber
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Blitstein
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
John Papsidera
dobór obsady
|
||
Erik Liles
zecer
|
||
Craig Baxley Jr.
kaskader
|
||
Shauna Duggins
kaskader
|
||
Christopher Leps
kaskader
|
||
Kent W. Luttrell
układacz
|
||
Dustin Meier
kaskader dublujący
|
||
Kevin Reid
kaskader dublujący
|
||
Katie Rowe
kaskader dublujący
|
||
Clark Tucker
kaskader dublujący
|
||
Stephen B. Turner
kaskader
|
||
Doug Hyun
fotosista
|
||
Darren Langer
elektryk
|
||
George Lozano Jr.
elektryk
|
||
Andrew Osborne
operator kamery (asystent)
|
||
James Owens
elektryk
|
||
John Owens
mistrz oświetlenia
|
||
Jack S. Schlosser
oświetlenie
|
||
Ralph Watson
operator steadicam
|
||
Jenny Harrison
dobór obsady (asystent)
|
||
Sandra Kuker
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tiffany Fraser
księgowy (asystent)
|
||
Dan Perri
projekt czołówki
|
||
Rip Russell
księgowy (asystent)
|
||
Sheilah Sullivan
księgowy
|
Pozostałe
Proszę czekać…