Osadzona we wczesnych latach 80. historia o amerykańskim boomie technologicznym.
Odcinki 40 dodaj odcinek
Sezony

AMC 14-06-02 (USA)

Boom komputerowy w latach 80. XX wieku oczami wizjonera, inżyniera i młodego geniusza przedstawiających zmieniającą się kulturę Silikonowej Prerii w Teksasie.
Po przetrwaniu wizyty IBM zespół Joe musi przezwyciężyć wewnętrzne różnice, by dokonać technicznego osiągnięcia i rozpocząć prace nad budową nowej maszyny.
Gordon i Cameron starają się sprawić, by wizja Joe stała się rzeczywistością, podczas gdy Joe i Bosworth usiłują zdobyć kapitał na sfinansowanie budowy nowej maszyny.
Gdy Cameron jest bliska ukończenia BIOS-u, przyszłości projektu zagraża kryzys, który wymaga pełnej mobilizacji, by ocalić maszynę.
Cameron stawia opór nowemu szefowi, podczas gdy Joe i Gordon próbują pozyskać najważniejszą nową technologię do komputera.
Przełom u Cameron prowadzi do kłótni z Gordonem i zmusza Joe do podjęcia trudnej decyzji. Huragan Alicja staje się bodźcem do osobistych wyznań.
Osoba z przeszłości Joe zagraża jego nowej więzi z Cameron. Gdy Donna wyjeżdża z miasta, Gordon nadgania robotę.
Cardiff Electric targa skandal, gdy zespół finalizuje przygotowania do COMDEX. Bosworth poświęca się dla dobra programu PC.
Niespodziewani przeciwnicy oraz nowe komplikacje mogą zniweczyć to, nad czym pracował zespół Cardiff Electric przy COMDEX.

10. 1984 1x10

Gdy Gordon i Joe przygotowują się do wysłania komputera Giant, poważny defekt stawia ich partnerstwo pod znakiem zapytania. Cameron bierze przyszłość w swoje ręce.

11. SETI 2x1

Świeżo założona przez Mutiny, Cameron i Donnę firma gamingowa staje na rozdrożu, w czasie gdy Joe i Gordon ponownie jednoczą się po sprzedaży Cardiff.
Po spotkaniu z ojcem Sary Joe rozpoczyna nową pracę. Gordon boryka się z odzyskaną wolnością, podczas gdy Donnę zaskakuje nieoczekiwane postępowanie rekrutacyjne w Mutiny.
Gdy Bosworth stara się wrócić do dawnego życia, Clarkowie otrzymują nieoczekiwanie zaproszenie. Problem wewnątrz Mutiny zagraża przetrwaniu firmy.
Joe and Gordon znów łączą siły, by urzeczywistnić wizję Joe. W Mutiny napięcie między Cameron i Donną rośnie w następstwie programu Sonaris.
Ścieżki Cameron i Joe znów się krzyżują, wprowadzając do życia Cameron chaos. Gordon szuka więzi, gdyż musi poradzić sobie z trudnymi wieściami.
Gordon wraca do Kalifornii w nadziei naprawy relacji z jego bratem.
Gordon i Donna ukrywają przed sobą sekrety, gdy Gordon rozpoczyna nowe przedsięwzięcie. W Mutiny przejęcie poddaje próbie zasady Cameron.
Cameron i Tom próbują się pogodzić na pikniku użytkowników Mutiny. Gordon szuka odpowiedzi, podczas gdy Joe i Sara żegnają się z Dallas.

19. Kali 2x9

Pojawienie się rywala wstrząsa firmą Mutiny, która musi podjąć kroki, by przetrwać. Gordon płaci cenę, próbując stłumić paranoję.
Gordon pomaga Joe, gdy rodzina Clark pogrąża się w kryzysie. Cameron przedstawia nową wizję przyszłości Mutiny, w której nie ma miejsca dla wszystkich.
Donna i Cameron odkrywają możliwości wykroczenia poza zwykłą rozmowę. Gordon zaaklimatyzował się w Mutiny. Joe wprowadza na rynek najnowszy produkt.
Gdy Cameron i Donna borykają się z trudnościami w zdobyciu kapitału na przedsięwzięcie, Joe zatrudnia programistę, pozostawiając cały zespół w rozterce.
Powoli zaczynają się pojawiać problemy we współpracy Gordona, Donny i Cameron, zwłaszcza że Gordon uważa, że Donna poprosiła go o regularny udział w spotkaniach kierownictwa, by nie czuł się wykluczony, co oznacza, że w całej ich relacji władza spoczywa w jej rękach.
Donna i Cameron mają trudności w dojściu do porozumienia w sprawie przejęcia. Gordon odkrywa, jak ważna jest gra zespołowa poprzez laser tag.
Donna i Gordon postanawiają wakacje spędzić w domu zamiast wyjechać na kemping. Bos i Cameron wracają do Teksasu. Ryan i Joe coś odkrywają.
Wzrasta napięcie w związku z ofertą kupna Mutiny. Donna spędza weekend sama, podczas gdy Gordon i Cam stają się sobie bliżsi podczas gry wideo. Joe ma sytuację patową z zarządem.
Cameron wita swojego męża Toma w ich nowym domu w Kalifornii. Gordon dowiaduje się o swoim kodzie oprogramowania od Macmillan Utilities, a Cameron jest u progu uzyskania bezprzewodowej transmisji danych.
Jest druga połowa 1986 r. Donna jest w rozjazdach z prezentacją, która ma wzbudzić zainteresowanie firmą Mutiny w ramach przygotowań do wejścia na giełdę 18 grudnia. Uczy się, co może, a czego nie może powiedzieć oraz jak poruszyć temat Cameron, która już nie jest w firmie, by brzmiało to wiarygodnie i pozytywnie.

29. NIM 3x9

Donna próbuje zebrać wszystkich w Comdex i przedstawić swoją wizję przyszłości Internetu, z kolei Gordon stawia czoła zdeterminowanej Joanie.

30. NeXT 3x10

Ponownie razem cała grupa dyskutuje, czy Internet i sieć www dadzą jakieś korzyści i czy powinni uczynić z nich swój najnowszy projekt zakładając, że są w stanie przezwyciężyć urazy z dawnych konfliktów.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…