Czarna lista 6.9

Serial Czarna lista opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Redzie” Reddingtonie (w tej roli James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI kryminalistów, pośredniczącym w największych aferach kryminalnych na świecie, przez wielu znanym jako „Concierge przestępczości”. Niespodziewanie „Red” oddaje się w ręce FBI składając nietypową ofertę współpracy – pomoże FBI, ale będzie rozmawiał wyłącznie z Elizabeth „Liz” Keen.

Odcinki

Sezony

Louis T. Steinhil (nr 27) 7x1

Po przebudzeniu Red orientuje się, że został uwięziony, i nie wie, komu ufać. Liz wraz z zespołem udają się na nieznany teren, próbując go odnaleźć.

Louis T. Steinhil (nr 27): Zakończenie 7x2

Podczas gdy Liz i oddział specjalny kontynuują poszukiwania Reda, ten otrzymuje pomoc od niespodziewanego sprzymierzeńca i odkrywa, że nie jest jedynym celem Katariny.

Les fleurs du mal (nr 151) 7x3

Aram infiltruje tajne stowarzyszenie, którego piekielnie bogaci członkowie kochają przemoc. Red szuka byłego współpracownika powiązanego z tajemniczą Dyrektywą Townsenda.

Kuwejt 7x4

Cooper musi zmierzyć się z przeszłością i konsekwencjami swojego zachowania w Kuwejcie, gdy oficer od dawna uważany za zmarłego odnajduje się w niewoli u wroga.

Norman Devane (nr 138) 7x5

Liz i oddział ścigają okrytego złą sławą zabójcę do wynajęcia, który specjalizuje się w wykorzystywaniu zabójczych szczepów bakterii. Red i Dembe badają trop na Kubie.

Dr Lewis Powell (nr 130) 7x6

Francesca Campbell coraz mocniej angażuje się w działalność Reda, podczas gdy on i agenci zastanawiają się, kto stoi za śmiercią specjalisty od sztucznej inteligencji.

Hannah Hayes (nr 125) 7x7

Śledczy badają nagłe zniknięcie i powrót gubernatora. Red i Dembe mają na oku kogoś z bliskiego otoczenia Katariny Rostovej.

Hawaladar (nr 162) 7x8

Red i oddział szukają człowieka z czarnej listy specjalizującego się w transferach pieniężnych, których nie można namierzyć. Agnes przekazuje Liz smutne wieści.

Usługi relokacyjne Orion (nr 159) 7x9

Red i Liz badają grupę, która pomaga przestępcom znikać. Katarina szuka informacji o dyrektywie Townsenda.

Katarina Rostova (nr 3) 7x10

Red i inni agenci składają wizytę osobie, która w przeszłości znajdowała się na liście. Po wybuchowej konfrontacji Liz podejmuje kluczową decyzję.

Victoria Fenberg (nr 137) 7x11

Liz i Ressler zwierzają się sobie nawzajem. Życie uczuciowe Arama komplikuje się. Red tropi fałszerza, który torpeduje jego plan sprzedaży skradzionych dzieł sztuki.

Cornelius Ruck (nr 155) 7x12

Red spotyka się z dawną kochanką na prywatnej wyspie, chcąc zarobić na skradzionych dziełach sztuki. Jego plan spala na panewce, gdy dochodzi do serii zagadkowych zgonów.

Newton Purcell (nr 144) 7x13

Człowiek z czarnej listy, który cierpi na nietypowe schorzenie, atakuje centra danych. Liz prowadzi tajne śledztwo. Glen próbuje udowodnić Redowi swoją przydatność.

Twami Ullulaq (nr 126) 7x14

Tajemnicze zaginięcie w Trójkącie Alaskańskim to dla agentki Park sprawa osobista. Aram i Red próbują odkryć, co stało się z mężem Elodie.

Gordon Kemp (nr 158) 7x15

Sprawa producenta broni staje się barykadą dzielącą Reda i resztę oddziału, w tym Liz. Ogarnięty paranoją Ilya Koslov uważa, że ktoś go obserwuje.

Nyle Hatcher (nr 149) 7x16

Powraca stara sprawa prowadzona kiedyś przez Liz w FBI. Śledztwo doprowadza oddział do właściciela zakładu pogrzebowego, który dorobił się fortuny w bardzo dziwny sposób.

Bracia 7x17

Ressler i jego brat Robbie wracają do rodzinnego Detroit, gdy dowiadują się, że ukrywana od 25 lat tajemnica może wkrótce wyjść na jaw.