Czarna lista 6.9

Serial Czarna lista opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Redzie” Reddingtonie (w tej roli James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI kryminalistów, pośredniczącym w największych aferach kryminalnych na świecie, przez wielu znanym jako „Concierge przestępczości”. Niespodziewanie „Red” oddaje się w ręce FBI składając nietypową ofertę współpracy – pomoże FBI, ale będzie rozmawiał wyłącznie z Elizabeth „Liz” Keen.

Odcinki

Sezony

Victoria Fenberg (nr 137) 7x11

Liz i Ressler zwierzają się sobie nawzajem. Życie uczuciowe Arama komplikuje się. Red tropi fałszerza, który torpeduje jego plan sprzedaży skradzionych dzieł sztuki.

Cornelius Ruck (nr 155) 7x12

Red spotyka się z dawną kochanką na prywatnej wyspie, chcąc zarobić na skradzionych dziełach sztuki. Jego plan spala na panewce, gdy dochodzi do serii zagadkowych zgonów.

Newton Purcell (nr 144) 7x13

Człowiek z czarnej listy, który cierpi na nietypowe schorzenie, atakuje centra danych. Liz prowadzi tajne śledztwo. Glen próbuje udowodnić Redowi swoją przydatność.

Twami Ullulaq (nr 126) 7x14

Tajemnicze zaginięcie w Trójkącie Alaskańskim to dla agentki Park sprawa osobista. Aram i Red próbują odkryć, co stało się z mężem Elodie.

Gordon Kemp (nr 158) 7x15

Sprawa producenta broni staje się barykadą dzielącą Reda i resztę oddziału, w tym Liz. Ogarnięty paranoją Ilya Koslov uważa, że ktoś go obserwuje.

Nyle Hatcher (nr 149) 7x16

Powraca stara sprawa prowadzona kiedyś przez Liz w FBI. Śledztwo doprowadza oddział do właściciela zakładu pogrzebowego, który dorobił się fortuny w bardzo dziwny sposób.

Bracia 7x17

Ressler i jego brat Robbie wracają do rodzinnego Detroit, gdy dowiadują się, że ukrywana od 25 lat tajemnica może wkrótce wyjść na jaw.