Różowe lata siedemdziesiąte 8.0

Serial w zabawny sposób opowiada o ludziach, którzy swoją młodość przeżywali w latach 70-tych. W Point Place, miasteczku w stanie Wisconsin, grupa nastolatków przeżywa swoje pierwsze miłości, fascynuje się muzyką, zmaga się z problemami życia codziennego. Liderem grupy jest Eric Forman. To u niego spotykają się i dyskutują o życiu, snują plany na przyszłość, dzielą się marzeniami.

Odcinki

Sezony

Pilot 1x1 6.6

Eric pożycza samochód i ekipa wybiera się na wielki koncert.

Urodziny Erica 1x2 6.9

Ekipa planuje imprezę-niespodziankę dla Erica, a Donna ma dla niego idealny prezent.

Bieg na golasa 1x3 6.7

Ekipa szykuje efektowny dowcip przy okazji wizyty prezydenta.

Bitwa seksistów 1x4 6.3

Donna ogrywa Erica w koszykówkę. Czy to znaczy, że z nimi koniec?

Kariera w burgerowni 1x5 6.7

Donna przekonuje Erica by uciekli z zajęć. Jadąc starym Cruiserem znajdują na środku drogi keg piwa. Eric wpada na na pomysł, by urządzić imprezę, na której sprzedawali by kubek piwa za 2 $ i dzięki temu sporo by zarobili. Niestety nie będzie to takie proste...

Dzień Kariery 1x18 6.8

Ekipa towarzyszy rodzicom w pracy podczas Dnia Kariery, co przynosi szokujące odkrycia!

Wieża ciśnień 1x21 6.8

Paczka przyjaciół dokonuje aktu wandalizmu malując na wieży ciśnień wielki liść marihuany, który jednak bardziej przypomina zieloną rękę z wyciągniętym środkowym palcem. Próbując go poprawić, Kelso spada z wieży. Eric chce poprosić swoją mamę - pielęgniarkę - o radę w sprawie obolałej ręki Michaela, jednak gdy wchodzi do pokoju rodziców widzi coś, czego żaden nastolatek widzieć nie powinien - swoich rodziców uprawiających seks! Będąc w traumie zaczyna zachowywać się dziwnie, a jego rodzice posądzają go o bycie narkomanem.

Wyprzedaż garażowa 2x1 6.8

Hyde piecze magiczne ciasteczka, a Fez próbuje poderwać Jackie.

Ostatni dzień pracy Reda 2x2 6.8

To ostatni dzień Reda w fabryce. Kelso dostaje vana od wujka.

Życie jest piękne 4x1 6.5

Po niespodziewanej wizycie anioła Eric Forman dowiaduje się, jak wyglądałoby jego życie bez Donny u jego boku.

Eric ma depresję 4x2 6.9

Nie ma miłości bez bólu! Eric Forman i Donna Pinciotti uczą się na nowo, jak żyć w pojedynkę. Nie będzie to łatwe.

Pinciotti kontra Forman 4x3 6.7

Eric i Donna dalej nie mogą się dogadać. Postanawiają oddzielnie powalczyć o przyjaciół, oferując im różne atrakcje.

Time Is on My Side 7x1 6.4

Red odmawia Ericowi jedzenia, dopóki ten nie przedstawi mu planu co chce zrobić ze swoim życiem. Donna chcąc w sobie coś odmienić farbuje włosy na blond i postanawia zostać feministką. Kitty nie może znieść, że Bob jest równocześnie z Pam i Midge i wysyła Reda, żeby ten porozmawiał z sąsiadem, który powinien wybrać pomiędzy kobietami. Eric w końcu wymyśla, co chce robić przez następny rok - nic. A pieniądze na bimbanie chce wziąć ze sprzedaży pierścionka zaręczynowego Donny.

Let's Spend the Night Together 7x2 6.6

Kelso czeka na telefon od Brooke z wiadomością, kiedy urodzi się dziecko. Eric wraz z Donną wybiera się na wieczorną demonstrację feministek do parku. Kobiety postulują o bezpieczeństwo w nocy. Hyde poznaje w końcu swojego ojca, który okazuje się być czarnoskóry.

I Can't Get No Satisfaction 7x3 6.7

Kelso wraca z Chicago, gdzie urodziła się jego córeczka Betsy. Później na randce z nową dziewczyną zdaje sobie sprawę, że sam jako ojciec nie chciałby, by jego córka zadawała się z kimś takim jak on. Wpada na pomysł, by wcześniej mówić wszystko ojcom dziewczyn, z którymi się umawia. Eric podczas swojego roku przerwy od robienia czegokolwiek konstruktywnego postanawia spróbować rzeczy, których dotychczas nie robił. Dewastuje zamknięty sklep z tłumikami samochodowymi, który jak się później okazuje kupił Red szukający pracy.

Beast of Burden 7x4 6.5

Hyde dostaje propozycję pracy w sklepie z tłumikami Reda. Choć Eric cieszy się ze swojego roku wolnego jest zazdrosny, że ojciec nie jemu zaproponował pracę zwłaszcza, że zakład nazywa się Forman and Son. Jednak Hyde dostaje lepszą propozycję od swojego czarnoskórego ojca - pracę w firmie z branży muzycznej. Fez zostaje zatrudniony w salonie fryzjerskim jako 'shampoo boy' po tym, jak umył włosy Donnie, która była wręcz zachwycona zwinnością palców przyjaciela.

It's Only Rock and Roll 7x5 6.4

Kelso postanawia, że będzie bardziej szanował kobiety i z tego powodu oddaje swoją kolekcję Playboya dla bardziej potrzebujących - dla Feza. Ten nie może przestać oglądać magazynu. Kitty dołącza się do Donny i jej matki w praktykowaniu tai chi. Pierwszy dzień w nowej pracy Hyde'a okazuje się porażką.

Rip This Joint 7x6 6.7

Znudzony Eric postanawia zrobić coś szalonego - zryć trawnik pewnemu staruszkowi. Ale żeby było jeszcze lepiej najpierw pokazuje mu swoje białe pośladki. W końcu trafia za kratki po tym, jak samochód mu nie odpala, a Donna, Kelso i Fez uciekają. Kitty za poradą magazynu dla pań postanawia zorganizować imprezę, żeby się dowartościować. Migde po kłótni z Bobem znów wyjeżdża.

Mother's Little Helper 7x7 6.4

Fez umawia się z Danielle, która jest zachwycona tym, jak chłopak potrafi jej słuchać. Kelso żali się, że po raz pierwszy w życiu został wystawiony - dziewczyna, z którą się umówił nie przyszła na randkę. Tą dziewczyną okazuje się Danielle. Kelso obawia się, że stracił urok, dzięki któremu zawsze miał powodzenie. Prosi Feza o pomoc. Kitty postanawia skończyć rutynę w swoim i Reda życiu seksualnym. Przestaje gotować, dopóki małżonek nie zgodzi się na jakąś perwersję.

Angie 7x8 6.4

Hyde poznaje swoją przyrodnią siostrę Angie, która również zaczyna pracować w firmie ojca. Wkrótce zaczyna donosić na brata, że ten nie pracuje, tylko się obija. Między rodzeństwem zanosi się na wojnę. Kitty niechcący zdradza Fezowi sekret Erica. Ten co tydzień chodzi na roller disco, gdzie czuje się wyjątkowy. Jednak nie jest to raczej męskie zajęcie.

You Can't Always Get What You Want 7x9 6.6

Wszyscy oprócz Erica pomagają Hyde'owi i jego siostrze urządzić nowy sklep z płytami, którego rodzeństwo będzie kierownikami. Eric nie może doczekać się koncertu Styx, który wypada akurat na Święto Dziękczynienia. Red zabrania chłopakowi pójścia na niego, ponieważ Kitty zagroziła, że jeżeli nie będą to rodzinne, tradycyjne Święta, to nie zrobi ulubionych przez Reda ziemniaczków.

Surprise, Surprise 7x10 6.4

Siostra Hyde'a Angie umawia się z Kelsem, który w końcu ją zalicza. Gdy wszyscy się z tego nabijają, tylko Jackie chce pocieszyć chłopaka i robi mu ciasteczka. Kitty szuka dla siebie jakiejś spokojnej muzyki w sklepie Hyde'a, który poleca jej takie zespoły jak Sex Pistols czy Judas Priest. Donna reklamuje na antenie radia, w którym pracuje sklep z tłumikami Reda.

Winter 7x11 6.5

Kelso zabiera z komisariatu karton zabawek, które miały być dla potrzebujących dzieci. Eric cieszy się z nich najbardziej, bo sam nigdy nie dostawał żadnych na Gwiadzkę. Dziewczyny przygotowują z Kitty przekąski na przyjęcie świąteczne, na którym mają być wręczone skradzione z posterunku prezenty.

Don't Lie to Me 7x12 6.7

Jackie podaje się za Donnę, żeby wkręcić się na zjazd narzeczonych. Chce zobaczyć jak to jest planować ślub i co się wtedy czuje. Zabiera ze sobą Feza, którego przedstawia jako Eduarda, księcia Meksyku. Hyde ma już dość randkowania Kelsa z jego siostrą o postanawia to zakończyć. Pomaga mu w tym Eric. Jackie jest zachwycona małżeństwem i oczekuje od Hyde'a wyznania, czy ten myśli o swojej przyszłości z nią. On nie jest w stanie powiedzieć jej tego, co chciałaby usłyszeć. Dziewczynie to nie wystarcza...

Can't You Hear Me Knocking 7x13 6.5

Red jedzie z Kitty łowić ryby pod lodem, choć wolałby, żeby żona została w domu i dała mu spokój. Chłopaki palą zioło i pocieszają Hyde'a, którego rzuciła Jackie. Kelso dzwoni do Białego Domu, żeby poinformować, że prezydentowi grozi niebezpieczeństwo w postaci radzieckiej rakiety. Zostaje to odebrane jako groźba, a na dodatek Kelso podaje gdzie się znajduje, czyli w piwnicy Erica. Na wszystkich pada strach, że zaraz zostaną aresztowani i że już ktoś ich śledzi. Donna z Jackie wybierają się na lekcję karate, gdzie uczą się samoobrony.

Street Fighting Man 7x14 6.5

Donna dostaje 6 biletów na mecz Packersów. Pomimo tego, że Jackie i Hyde niedawno ze sobą zerwali mówią, że nie mają problemu w pójściu na imprezę całą paczką. Eric zaprasza również Reda wiedząc jak ten uwielbia Packersów. Tak więc jest 7 osób, ale tylko 6 biletów. Hyde ma jednak pomysł, żeby wszyscy wspólnie mogli obejrzeć rozgrywki. Tymczasem w domu mecz razem oglądają Kitty i Bob.

It's All Over Now 7x15 6.6

Do stacji radiowej, w której pracuje Donna dołącza nowa dziewczyna - Sarah. Dziewczyny zaczynają konkurować ze sobą, aż w końcu pracę traci Donna, która nie chce wystąpić w bikini w reklamie radia. Do sklepu z płytami Hyde'a ma przyjechać Tom Jones, by podpisywać swoje nagrania. Kitty bardzo zależy na autografie lecz się rozchorowała i prosi o pójście Reda. Donna chce zemścić się na dziewczynie, przez którą straciła pracę, a Red z powodu nieobecności piosenkarza postanawia podpisać się na płycie za niego.

On with the Show 7x16 6.4

Angie udowadnia, że jest gorsza w robieniu przypałów niż Kelso w czymkolwiek, co wymaga myślenia. Eric spotyka fana komiksów, z którym świetnie się dogaduje. W końcu jednak przeraża się, gdy dowiaduje się, że ten ma 36 lat, jest bezrobotny i nadal mieszka z matką. Jackie ma prowadzić własny program w lokalnej telewizji, który z założenia ma być wiadomościami, ale dziewczyna ma trochę inne pojęcie o czym powinni być poinformowani telewidzowie.

Down the Road Apiece 7x17 6.5

Eric ogłasza, że wie już co chce robić w życiu: kręcić filmy dokumentalne podróżując po Ameryce. Postanawia więc wsiąść w samochód i ruszyć w świat. Jednak jego przygoda kończy się na wyjeździe z Point Place, gdzie łapie flaka. Nie umiejąc nawet zmienić koła czeka na jakąś pomoc, a tymczasem zapada noc. Z ciemności nagle wychodzi dawno nie widziany przyjaciel Leo. Hyde i Jackie z pomocą Feza dyskutują o swoim związku.

Oh, Baby We Got a Good Thing Goin' 7x18 6.5

Brooke postawia zaufać Michaelowi i powierza mu ich córeczkę w opiekę. Dziecko nie chce przestać płakać, dopiero gdy Leo bierze je na ręce uspokaja się. Leo wychodzi do kuchni, żeby nakarmić maleństwo, ale chwilę później już go nie ma. Zaczynają się poszukiwania, podczas których dzwoni Brooke chcąc usłyszeć głos dzidziusia. Tymczasem Red i Hyde zabierają swoje dziewczyny na auto show.

Who's Been Sleeping Here? 7x19 6.5

Kelso wybiera chrzestnych dla swojej córeczki i ku zaskoczeniu Erica i Donny wybiera Hyde'a i Jackie. Ktoś włamuje się do sklepu z płytami Hyde'a i Angie, ale nic z niego nie kradnie. Sytuacja zaczyna się powtarzać i Angie postanawia dowiedzieć się kto za tym stoi.

Gimme Shelter 7x20 6.6

Red dowiaduje się, że Fez mieszka w jego domu, więc znalezienie mieszkania dla Feza i Kelso staje się pilne. Problem w tym, że właścicielem mieszkania, które podoba się chłopakom jest Fenton, który miał utarczki z obcokrajowcem. Eric zdaje sobie sprawę, że z całej paczki tylko on nie ma pracy i jest największym nieudacznikiem. Za namową matki postanawia spróbować jednej pracy. Jackie po ukończeniu szkoły urządza imprezę.

2120 So. Michigan Ave 7x21 6.8

Michael i Fez przeprowadzają się do nowego mieszkania, kłócą się tylko kto ma zająć duży pokój z łazienką. Red odwiedza ich i jako gość zaczyna się czuć swobodnie tak jak oni w jego domu. Eric chce zostać nauczycielem, ale na drodze stoją mu jeszcze niezaliczone zajęcia wf-u.

2000 Light Years from Home 7x22 6.5

Kelso decyduje się rzucić Angie, nie wie tylko w jaki sposób ma to zrobić. Tymczasem dziewczyna dostaje awans i ma pracować z Milwaukee. Eric w końcu składa papiery na studia lecz dowiaduje się, że odłożone pieniądze na jego kształcenie Red wydał na swój sklep z tłumikami.

Take It or Leave It 7x23 6.4

Donna nadal jest zła na Erica, że zdecydował się wyjechać na rok do Afryki. Jackie ogłasza, że dostała propozycję pracy w Chicago. Zostanie jednak z Hyde'm jeśli ten gotów jest zapewnić ją, że wiąże z nią przyszłość. Red przyjmuje pod swój dach Charliego, syna swojego przyjaciela z czasów Wietnamu, który ma do załatwienia kilka spraw w mieście.

Short and Curlies 7x24 6.6

Donna nie wie, co dać Ericowi jako prezent pożegnalny. Pomaga jej w tym Kitty. Jackie, mimo iż napisała w liście do Hyde'a, że wyjeżdża do Chicago, ciągle jest w Point Place. Charlie przez przypadek zauważa nagą Kitty.

Till the Next Goodbye 7x25 6.6

Red i Kitty odkrywają, że przez tyle lat chłopaki palili zioło w ich piwnicy. Eric w końcu wyjeżdża do Afryki, przedtem jednak czeka go pożegnanie. Hyde odwiedza Jackie w Chicago, a tam zastaje ją z Kelsem...

Bohemian Rhapsody 8x1 6.7

Kitty nagrywa taśmę dla Erica. Striptizerka o imieniu Samantha informuje Hyde’a, że pobrali się w Las Vegas, a Hyde w ogóle tego nie pamięta.

Somebody to Love 8x2 6.5

Hyde odkrywa, że kiedy go nie było, Leo prawie doprowadził do ruiny jego sklep z płytami. Tymczasem wzgardzona Jackie upija się i kompromituje na oczach wielu osób.

You're My Best Friend 8x3 6.4

Kelso, Fez, Randy i Leo organizują wieczór kawalerski Hyde’a i lądują w więzieniu. Donna chce się odegrać, więc urządza babski wieczór.

Misfire 8x4 6.4

Podczas przyjęcia z okazji rocznicy ślubu Reda i Kitty Kelso oświadcza się Jackie, ponieważ dwa dni wcześniej uświadomił sobie, że chce się z nią ożenić.

Stone Cold Crazy 8x5 6.6

Kelso przebywa w Chicago, dlatego Jackie zajmuje jego pokój w mieszkaniu Feza. Fez umawia się z szaloną Caroline. Samantha uczy Kitty paru striptizerskich sztuczek.

Long Away 8x6 6.4

Ekipa podejrzewa, że Donna zdradza Erika z Randym. Jackie i Fez dowiadują się od Donny, że Eric z nią zerwał.

Fun It 8x7 6.4

Ekipa wpada na pomysł, żeby ukraść klauna Fatso z burgerowni Fatso. Mieszkańcy miasta martwią się, że zniknął jeden z lokalnych „symboli”.

Good Company 8x8 6.7

Fez poznaje Marshę, dawną konkurentkę Kitty. Zaczynają się umawiać, a Kitty czuje się zażenowana. Randy proponuje, żeby wszyscy zrzucili się na prezent urodzinowy Donny.

Who Needs You 8x9 6.4

Jackie sprząta apartament, w którym mieszka z Fezem, i zasypia podczas napełniania wanny. Woda zalewa apartament i mieszkanie pod nim.

Sweet Lady 8x10 6.4

Red zaprasza Hyde’a do Wioski Wikingów, gdzie jedyne, co się robi, to narzekanie. Hyde martwi się, jak Red przyjmie jego odmowę.

Good Old Fashioned Lover Boy 8x11 6.5

Jackie zostaje nową asystentką Christine St. George prowadzącej program w lokalnej telewizji. W roli Christine — Mary Tyler Moore.

Killer Queen 8x12 6.5

Hyde musi znaleźć prezent walentynkowy dla Samanthy. Randy planuje dla Donny wyjątkowe walentynki. Jackie niełatwo współpracuje się z nową szefową.

Spread Your Wings 8x13 6.5

Donna nie przestaje tęsknić za Erikiem i próbuje ułożyć swój związek z Randym. Fez zatrudnia Jackie do zamiatania w salonie fryzjerskim.

Son and Daughter 8x14 6.4

Hyde pilnuje domu, a ekipa postanawia urządzić imprezę. Donna wyznaje Kitty, że wciąż kocha Erica. Kitty w końcu godzi się z tym, że Donna i Randy są razem.

Keep Yourself Alive 8x15 6.5

Ekipa szuka w lesie pierścionka zaręczynowego Kitty, który dostała od Reda. Po całonocnych poszukiwaniach okazuje się, że Kitty wcale go nie zgubiła.

My Fairy King 8x16 6.5

Jackie martwi się, że wszyscy poza nią są w jakimś związku. Hyde rozwodzi się z Samanthą, a Red sprzedaje z zyskiem sklep z tłumikami.

Crazy Little Thing Called Love 8x17 6.6

Jackie mówi Donnie, że podoba jej się Fez. Red nudzi się na emeryturze, więc zaczyna pomagać w sklepie z płytami, czym doprowadza Hyde’a i Randy’ego do szału.

We Will Rock You 8x18 6.4

Hyde robi ognisko, żeby spalić płyty z muzyką disco. Kitty zaprasza do siebie nowych sąsiadów i z zaskoczeniem odkrywa, że to dwaj mężczyźni.

Sheer Heart Attack 8x19 6.4

Fez wyznaje miłość Caroline, a Jackie oznajmia, że kocha Feza. Hyde pomaga Redowi w handlu lekami na serce.

Leaving Home Ain't Easy 8x20 6.6

Bob chce przeprowadzić się na Florydę i otworzyć tam sklep wędkarski. Donna planuje zostać w Point Place, ale nie chce już być z Randym.

Love of My Life 8x21 6.4

Hyde odchodzi z kręgu i postanawia wszystko porzucić. Kiedy zaczyna prowadzić zdrowy tryb życia, do akcji wkraczają jego przyjaciele. Kitty ma coś do ogłoszenia.

That '70s Finale 8x22 6.4

31 grudnia 1979 roku. Eric wraca z Afryki, Donna udaje się na studia, Fez i Jackie są parą, a Hyde ma specjalną niespodziankę.