Chicago P.D. 7.2

Perypetie policjantów z dwóch różnych sekcji komisariatu 21 - mundurowych ze służby patrolowej oraz detektywów z wydziału wywiadowczego. Szefem tego ostatniego jest sierżant Hank Voight (Jason Beghe), który nie ma oporów przed naginaniem zasad, jeśli dzięki temu sprawiedliwości stanie się zadość. Jego przeciwieństwem jest detektyw Antonio Dawson (Jon Seda), będący prawdziwym wzorem dla innych pracowników wydziału. Pomimo dzielących ich różnic funkcjonariusze łączą siły i każdego dnia przeciwstawiają się kryminalistom w Chicago.

Odcinki

Sezony

Odskocznia 1x1 7.5

NBC 14-01-09 (USA)

Sierżant Hank Voight z wydziału wywiadowczego komisariatu 21 prowadzi śledztwo w sprawie morderstw powiązanych z kolumbijskim kartelem narkotykowym.

Za kratkami 1x2 8.0

Członkowie wydziału wywiadowczego robią wszystko, co w ich mocy, by namierzyć porywaczy, którzy uprowadzili syna detektywa Dawsona.

Cios 1x3 8.0

13 Ulica 19-11-11 (Polska)

Ruzek nie radzi sobie ze skutkami strzelaniny i rozważa skorzystanie z pomocy specjalisty. Pewne spotkanie sprawia, że Halsteadowi puszczają nerwy.

Nic nie trwa wiecznie 1x4 8.0

Dochodzenie w sprawie nieudanej akcji związanej z zakładnikami prowadzi do ujawnienia działalności fałszerskiej.

Trzydzieści działek 1x5 8.0

Spotkanie z kobietą cierpiącą na psychozę wywołaną substancjami psychoaktywnymi skutkuje odkryciem niebezpiecznej działalności przemytniczej.

Rozmowy 1x6 9.0

Ekipa łączy siły z nowojorską sekcją specjalną, by dopaść gwałciciela. Jego metoda działania przypomina tę stosowaną przez napastnika z Nowego Jorku.

Ktoś za to zapłaci 1x7 8.0

Voight chce dorwać głównego podejrzanego o morderstwo, ale okazuje się, że jego syn, Justin, może być zamieszany w zbrodnię.

Różne błędy 1x8 9.0

Tajna operacja w Chinatown kończy się fiaskiem i Voight jest zmuszony podjąć współpracę z dawnym partnerem, Jimmym Shi.

Kluczowy świadek 1x9 9.0

Jedynym świadkiem strzelaniny jest córka Olinsky'ego. Wiedząc, że mają do czynienia z gangiem, policjanci za wszelką cenę chcą chronić kobietę.

Szorstka sprawiedliwość 1x10 9.0

Voight zawiesza Halsteada, który jest podejrzany o zabicie Lonniego Rodigera. Czy mężczyźnie uda się oczyścić z zarzutów?

Wyłączamy światło 1x11 8.0

Po napadzie na bank Voight zostaje wezwany na miejsce przestępstwa. Okazuje się, że łupem rabusiów padły miliony dolarów. Są też ofiary w ludziach.

Godzina 20:30 1x12 8.5

Hank Voight i wywiad za wszelką cenę chcą dopaść zamachowców, którzy podłożyli bombę w chicagowskim szpitalu.

Własne sposoby 1x13 9.0

Pulpo zostaje zwolniony, by pomóc w ujęciu szefa kartelu, co ekipa przyjmuje z ogromnym niezadowoleniem. Ruzek dostaje niepokojące informacje.

Doki 1x14 8.0

Voight i Platt zwierzają się sobie i opowiadają o swojej przeszłości. Jin przyłapany na majstrowaniu przy komputerze Voighta znajduje dobrą wymówkę.

Piękna przyjaźń 1x15 8.0

Atwater próbuje się odnaleźć w nowej pracy, Lindsay prosi Voighta o pomoc, a Jin jest zmuszony powiedzieć o swoich tajnych spotkaniach ze Stillwellem.

Kwestia gustu 2x1 8.0

NBC 14-09-25 (USA)

W konsekwencji śledztwa w sprawie śmierci Jina Voight staje się podejrzanym. Dochodzenie prowadzi jednostka wywiadowcza.

Skocz po fajki 2x2 8.0

Śledztwo w sprawie serii morderstw nabiera dla Voighta osobistego wymiaru, kiedy okazuje się, że jedną z ofiar jest jego przyjaciel z dzieciństwa.

Odpowiednia waga 2x3 9.0

Voight i jednostka wywiadowcza szukają zabójcy, który wziął na cel Halsteada. Matka Lindsay próbuje naprawić swoje relacje z córką.

Kurczak, dynamit i piła 2x4 8.0

Voight zajmuje się sprawą porwania córki polityka. Roman i Burgess trafiają na broń, która ma związek z pewnym śledztwem.

Uczciwa kobieta 2x5 8.0

Ciężarna dziewczyna syna Voighta zostaje porwana. Sprawcy opróżniają też sejf Voighta. Tymczasem Dawson działa pod przykrywką.

Za kratami 2x6 7.0

Prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa dziewczynki, Ruzek z Atwaterem udają osadzonych w więzieniu. Tymczasem Olinsky i Voight podejmują trop.

Po moim trupie 2x7 6.0

13 Ulica 20-02-05 (Polska)

W odcinku łączącym wątki Chicago Fire, Prawo i porządek: Sekcja specjalna oraz Chicago P.D. do bohaterów dołączą detektywi Rollins, Benson i Amaro.

Przydział roku 2x8 8.0

Dawson (Jon Seda) działa pod przykrywką, ale jego silne zaangażowanie w rolę może pozbawić go pracy.

Truposz 2x9 8.0

W efekcie nieudanej akcji antynarkotykowej rodzinie Olinsky'ego grozi niebezpieczeństwo. Burgess i Roman muszą współpracować z byłą dziewczyną Romana.

Samotność niewskazana 2x10 9.0

Ekipa chce znaleźć ludzi, którzy postrzelili Burgess. Przeszukanie budynku i wybuch bomby wyłania głównego podejrzanego.

Nie działamy już razem 2x11

Lindsay prosi Voighta o pomoc przy swojej pierwszej sprawie federalnej. Burgess zostaje przydzielona do pracy za biurkiem, a Platt i Roman do patrolu.

Disco Bob 2x12

Kiedy zostają znalezione zwłoki matki i córki, okazuje się, że zaginął 10-letni syn zmarłej kobiety. Bob Ruzek stawia się na miejscu zbrodni.

Kompleks urwisa 2x13

Antonio próbuje rozgryźć sprawę podpalenia, w wyniku którego zginęła Leslie Shay. Lindsay ogarniają wątpliwości dotyczące grupy zadaniowej.

Mama Erin 2x14

Ekipa bada sprawę podejrzanego klienta firmy należącej do męża Bunny. Pomiędzy nią a nieufnym Voightem wytwarza się napięcie.

What Do You Do 2x15

Roman i Burgess ścigają przestępcę, rezygnując z wezwania wsparcia, i pakują się w trudną sytuację. Wydział wywiadowczy przechodzi szkolenie.

What Puts You On That Ledge 2x16

Znika policjant z wydziału narkotykowego i Antonio podejmuje działania pod przykrywką, by go odnaleźć. Roman i Burgess zajmują się dzikimi lokatorami.

Say Her Real Name 2x17

W sprawie śmierci mężczyzny protestującego podczas światowych targów podejrzanym jest argentyński oficjel. Brat Halsteada sprawia kłopoty.

Get Back to Even 2x18

Dochodzenie w sprawie nieudanego napadu ujawnia powiązania Voighta z zaginioną nastolatką. Poznajemy prawdziwy powód przyjazdu brata Halsteada.

The Three G's 2x19

W fabryce w Chinatown dochodzi do serii zabójstw nastoletnich dziewcząt i ekipa tropi handlarza ludźmi. Sean kłóci się z innym policjantem.

The Number of Rats 2x20

W tym odcinku ekipę z Chicago wesprą Benson, Amaro i Finn Tutuola. Wspólnie poprowadzą śledztwo nawiązujące do starej sprawy z Nowego Jorku.

There's My Girl 2x21

Dochodzenie w sprawie wybuchu w kawiarni opiera się na zeznaniach jedynego naocznego świadka, a ten jest nieletni. Atwater wpada w poważne kłopoty.

Push the Pain Away 2x22

W klubie sportowym dochodzi do strzelaniny. Jak się okazuje, wszystkie ofiary pracują w tej samej firmie prawniczej. Ekipa sądzi, że to akt zemsty.

Born Into Bad News 2x23

Emerytowany gliniarz prosi ekipę o pomoc w zlikwidowaniu grupy skorumpowanych policjantów. Voight zostaje skonfrontowany ze swoją przeszłością.

Life Is Fluid 3x1

NBC 15-10-01 (USA)

Reform 5x1

NBC 17-09-28 (USA)

New Normal 6x1

NBC 18-09-27 (USA)