Perypetie policjantów z dwóch różnych sekcji komisariatu 21 – mundurowych ze służby patrolowej oraz detektywów z wydziału wywiadowczego. Szefem tego ostatniego jest sierżant Hank Voight (Jason Beghe), który nie ma oporów przed naginaniem zasad, jeśli dzięki temu sprawiedliwości stanie się zadość. Jego przeciwieństwem jest detektyw Antonio Dawson (Jon Seda), będący prawdziwym wzorem dla innych pracowników wydziału. Pomimo dzielących ich różnic funkcjonariusze łączą siły i każdego dnia przeciwstawiają się kryminalistom w Chicago.
Odcinki 202 dodaj odcinek

NBC 14-01-09 (USA)

Sierżant Hank Voight z wydziału wywiadowczego komisariatu 21 prowadzi śledztwo w sprawie morderstw powiązanych z kolumbijskim kartelem narkotykowym.
Członkowie wydziału wywiadowczego robią wszystko, co w ich mocy, by namierzyć porywaczy, którzy uprowadzili syna detektywa Dawsona.

13 Ulica 19-11-11 (Polska)

Ruzek nie radzi sobie ze skutkami strzelaniny i rozważa skorzystanie z pomocy specjalisty. Pewne spotkanie sprawia, że Halsteadowi puszczają nerwy.
Dochodzenie w sprawie nieudanej akcji związanej z zakładnikami prowadzi do ujawnienia działalności fałszerskiej.
Spotkanie z kobietą cierpiącą na psychozę wywołaną substancjami psychoaktywnymi skutkuje odkryciem niebezpiecznej działalności przemytniczej.
Ekipa łączy siły z nowojorską sekcją specjalną, by dopaść gwałciciela. Jego metoda działania przypomina tę stosowaną przez napastnika z Nowego Jorku.
Voight chce dorwać głównego podejrzanego o morderstwo, ale okazuje się, że jego syn, Justin, może być zamieszany w zbrodnię.
Tajna operacja w Chinatown kończy się fiaskiem i Voight jest zmuszony podjąć współpracę z dawnym partnerem, Jimmym Shi.
Jedynym świadkiem strzelaniny jest córka Olinsky'ego. Wiedząc, że mają do czynienia z gangiem, policjanci za wszelką cenę chcą chronić kobietę.
Voight zawiesza Halsteada, który jest podejrzany o zabicie Lonniego Rodigera. Czy mężczyźnie uda się oczyścić z zarzutów?
Po napadzie na bank Voight zostaje wezwany na miejsce przestępstwa. Okazuje się, że łupem rabusiów padły miliony dolarów. Są też ofiary w ludziach.
Hank Voight i wywiad za wszelką cenę chcą dopaść zamachowców, którzy podłożyli bombę w chicagowskim szpitalu.
Pulpo zostaje zwolniony, by pomóc w ujęciu szefa kartelu, co ekipa przyjmuje z ogromnym niezadowoleniem. Ruzek dostaje niepokojące informacje.

14. Doki 1x14

Voight i Platt zwierzają się sobie i opowiadają o swojej przeszłości. Jin przyłapany na majstrowaniu przy komputerze Voighta znajduje dobrą wymówkę.
Atwater próbuje się odnaleźć w nowej pracy, Lindsay prosi Voighta o pomoc, a Jin jest zmuszony powiedzieć o swoich tajnych spotkaniach ze Stillwellem.
W konsekwencji śledztwa w sprawie śmierci Jina Voight staje się podejrzanym. Dochodzenie prowadzi jednostka wywiadowcza.
Śledztwo w sprawie serii morderstw nabiera dla Voighta osobistego wymiaru, kiedy okazuje się, że jedną z ofiar jest jego przyjaciel z dzieciństwa.
Voight i jednostka wywiadowcza szukają zabójcy, który wziął na cel Halsteada. Matka Lindsay próbuje naprawić swoje relacje z córką.
Voight zajmuje się sprawą porwania córki polityka. Roman i Burgess trafiają na broń, która ma związek z pewnym śledztwem.
Ciężarna dziewczyna syna Voighta zostaje porwana. Sprawcy opróżniają też sejf Voighta. Tymczasem Dawson działa pod przykrywką.
Prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa dziewczynki, Ruzek z Atwaterem udają osadzonych w więzieniu. Tymczasem Olinsky i Voight podejmują trop.
W odcinku łączącym wątki Chicago Fire, Prawo i porządek: Sekcja specjalna oraz Chicago P.D. do bohaterów dołączą detektywi Rollins, Benson i Amaro.
Dawson (Jon Seda) działa pod przykrywką, ale jego silne zaangażowanie w rolę może pozbawić go pracy.
W efekcie nieudanej akcji antynarkotykowej rodzinie Olinsky'ego grozi niebezpieczeństwo. Burgess i Roman muszą współpracować z byłą dziewczyną Romana.
Ekipa chce znaleźć ludzi, którzy postrzelili Burgess. Przeszukanie budynku i wybuch bomby wyłania głównego podejrzanego.
Lindsay prosi Voighta o pomoc przy swojej pierwszej sprawie federalnej. Burgess zostaje przydzielona do pracy za biurkiem, a Platt i Roman do patrolu.
Kiedy zostają znalezione zwłoki matki i córki, okazuje się, że zaginął 10-letni syn zmarłej kobiety. Bob Ruzek stawia się na miejscu zbrodni.
Antonio próbuje rozgryźć sprawę podpalenia, w wyniku którego zginęła Leslie Shay. Lindsay ogarniają wątpliwości dotyczące grupy zadaniowej.
Ekipa bada sprawę podejrzanego klienta firmy należącej do męża Bunny. Pomiędzy nią a nieufnym Voightem wytwarza się napięcie.
Roman i Burgess ścigają przestępcę, rezygnując z wezwania wsparcia, i pakują się w trudną sytuację. Wydział wywiadowczy przechodzi szkolenie.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…