Chicago P.D. 7.2

Perypetie policjantów z dwóch różnych sekcji komisariatu 21 - mundurowych ze służby patrolowej oraz detektywów z wydziału wywiadowczego. Szefem tego ostatniego jest sierżant Hank Voight (Jason Beghe), który nie ma oporów przed naginaniem zasad, jeśli dzięki temu sprawiedliwości stanie się zadość. Jego przeciwieństwem jest detektyw Antonio Dawson (Jon Seda), będący prawdziwym wzorem dla innych pracowników wydziału. Pomimo dzielących ich różnic funkcjonariusze łączą siły i każdego dnia przeciwstawiają się kryminalistom w Chicago.

Odcinki

Sezony

Samotność niewskazana 2x10 9.0

Ekipa chce znaleźć ludzi, którzy postrzelili Burgess. Przeszukanie budynku i wybuch bomby wyłania głównego podejrzanego.

Nie działamy już razem 2x11

Lindsay prosi Voighta o pomoc przy swojej pierwszej sprawie federalnej. Burgess zostaje przydzielona do pracy za biurkiem, a Platt i Roman do patrolu.

Disco Bob 2x12

Kiedy zostają znalezione zwłoki matki i córki, okazuje się, że zaginął 10-letni syn zmarłej kobiety. Bob Ruzek stawia się na miejscu zbrodni.

Kompleks urwisa 2x13

Antonio próbuje rozgryźć sprawę podpalenia, w wyniku którego zginęła Leslie Shay. Lindsay ogarniają wątpliwości dotyczące grupy zadaniowej.

Mama Erin 2x14

Ekipa bada sprawę podejrzanego klienta firmy należącej do męża Bunny. Pomiędzy nią a nieufnym Voightem wytwarza się napięcie.