Klopsiki i inne zjawiska pogodowe 6.9

Zwariowany uczony rozwiązuje zagadnienie braku żywności na Ziemi. Kwestie dotyczące głodujących dzieci przestają istnieć, ale rodzą się innego rodzaju kłopoty. Zupy, spaghetti i hamburgery zaczynają spadać z nieba w ogromnych ilościach...

Obsada

Reżyseria
Średnia
Phil Lord 8.0
Christopher Miller 8.0
Elżbieta Kopocińska
(polski dubbing)
7.0
Scenariusz
Średnia
Phil Lord 8.0
Christopher Miller 8.0
Judi Barrett (książka) -
Ron Barrett (książka) -
Bartosz Wierzbięta
(polskie dialogi)
9.0
Producenci
Średnia
Pam Marsden producent -
Lydia Bottegoni współproducent -
Chris Juen współproducent -
Yair Landau producent wykonawczy -
Mary Ellen Bauder kierownik produkcji -
David Farley nadzorca postprodukcji -
Chrissy Habblett koordynator produkcji -
Michael Killoren koordynator produkcji -
Laura M. Meredith koordynator produkcji -
Elżbieta Araszkiewicz kierownik produkcji (polski dubbing) -
Aktorzy
Średnia
Bill Hader
Flint Lockwood (głos)
6.0
Anna Faris
Sam Sparks, prezenterka pogody (głos)
6.2
James Caan
Tim Lockwood (głos)
8.8
Andy Samberg
Brent (głos)
7.0
Bruce Campbell
Burmistrz Shelbourne (głos)
7.5
Benjamin Bratt
Kamerzysta Manny (głos)
7.5
Neil Patrick Harris
Małpka Steve (głos)
6.9
Mr. T
Earl Devereaux, policjant (głos)
6.0
Tracy Morgan
Cal Devereaux, syn Earla (głos)
6.5
Al Roker
Patrick Patrickson, prezenter kanału pogodowego (głos)
-
Lauren Graham
Fran Lockwood (głos)
7.0
Will Forte
Joe Towne (głos)
7.0
Max Neuwirth Młody Flint (głos) -
Peter Siragusa
Rufus (głos)
-
Angela Shelton
Regina Devereaux, żona Earla (głos)
-
Neil Flynn
Producent kanału pogodowego (głos)
-
Liz Cackowski
Nauczycielka Flinta (głos)
-
Isabella Acres
(głos)
-
Lori Alan
(głos)
-
Shane Baumel
(głos)
-
Bob Bergen
(głos)
7.0
Cody Cameron (głos) 7.5
Marsha Clark (głos) -
John Cygan
(głos)
6.0
Ann Dominic (głos) -
Paul Eiding
(głos)
-
Jess Harnell
(głos)
7.0
Gary A. Hecker (głos) -
Phil Lord (głos) 8.0
Sherry Lynn (głos) -
Danny Mann (głos) -
Mona Marshall
(głos)
-
Mickie McGowan (głos) -
Christopher Miller
(głos)
8.0
Laraine Newman
(głos)
-
Jan Rabson (głos) -
Grace Rolek
(głos)
-
Jeremy Shada -
Will Shadley -
Melissa Sturm -
Ariel Winter 6.0
Jacek Bończyk
Flint Lockwood (polski dubbing)
6.5
Monika Pikuła
Sam Sparks, prezenterka pogody (polski dubbing)
7.0
Piotr Bąk
Tim Lockwood (polski dubbing)
6.0
Jakub Szydłowski
Brent (polski dubbing)
7.0
Miłogost Reczek
Burmistrz Shelbourne (polski dubbing)
7.0
Przemysław Nikiel
Kamerzysta Manny (polski dubbing)
6.5
Jarosław Domin
Małpka Zenek (Steve) (polski dubbing)
7.0
Robert Tondera
Earl Devereaux, policjant (polski dubbing)
8.0
Wit Apostolakis-Gluziński
Cal Devereaux, syn Earla (polski dubbing)
7.0
Aleksander Mikołajczak
Patrick Patrickson, prezenter stacji TV Pogoda (polski dubbing)
7.0
Anna Gajewska
Fran Lockwood (polski dubbing)
6.0
Beniamin Lewandowski Młody Flint (polski dubbing) 8.0
Bożena Furczyk
Mama Cala (polski dubbing)
6.5
Anna Apostolakis
Turystka na Wielkim Murze Chińskim (polski dubbing)
6.0
Sławomir Pacek
Mieszkaniec Morskich Zdrojów (polski dubbing)
7.3
Dariusz Błażejewski
Mieszkaniec Nowego Jorku (polski dubbing)
6.0
Tomasz Steciuk
(polski dubbing)
7.0
Janusz Wituch
Komentator sportowy / Mieszkaniec Morskich Zdrojów (polski dubbing)
9.5
Agnieszka Kunikowska
Mieszkanka Morskich Zdrojów (polski dubbing)
9.0
Tomasz Bednarek
Mieszkaniec Morskich Zdrojów / Turysta (polski dubbing)
7.1
Wojciech Chorąży
Turysta (polski dubbing)
6.0
Kacper Cybiński Dziecko (polski dubbing) -
Elżbieta Kopocińska
Komputer Flinta / Pracownica stacji TV Pogoda (polski dubbing)
7.0
Martyna Sommer Dziecko (polski dubbing) -
Paweł Szczesny
Pracownik stacji TV Pogoda / Spiker stacji TV Pogoda (polski dubbing)
9.0
Zdjęcia
Średnia
Kompozytorzy
Średnia
Mark Mothersbaugh 7.0
Kostiumy
Średnia
Montaż
Średnia
Robert Fisher Jr. -
Michał Skarżyński (polski dubbing) 8.0
Charakteryzacja
Średnia
Scenografia
Średnia
Michael Kurinsky dyrektor artystyczny -
Justin Thompson scenograf -
Warren Leonhardt scenopis obrazkowy -
Michael Lester scenopis obrazkowy -
William Mata scenopis obrazkowy -
Chris Mitchell scenopis obrazkowy -
Sean Mullen scenopis obrazkowy -
Fergal Reilly scenopis obrazkowy 6.0
Dźwięk
Średnia
Michael J. Broomberg imitator dźwięku -
Tom Burns operator dźwięku -
John Cannon montaż dźwięku (asystent) -
Jason George nadzorujący montaż dźwięku -
Gary A. Hecker imitator dźwięku -
John Pospisil projektant dźwięku -
Geoffrey G. Rubay nadzorujący montaż dźwięku -
Ben Wilkins montaż efektów dźwiękowych -
Steve Zaragoza dźwięk -
Robert Fisher montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce) -
Efekty specjalne
Średnia
Pozostała Ekipa
Średnia
Mary Hidalgo dobór obsady -
Bill Haller animator -
James Baker animator -
Jeremy Bernstein animator -
Joshua Beveridge animator -
Sebastien Bruneau animator -
Igor Choromanski animator -
John Clark animator -
Jeremy Collins animator -
Jacques Daigle animator -
Claudio de Oliveira animator -
Jason Figliozzi animator -
Kevin Freeman animator -
Melissa Hawkins animator -
Kim Hazel animator -
Stephen Hoogendyk animator -
Ethan Hurd animator -
Min Kang animator -
Anthea Kerou animator -
Ben Kerr animator -
Andrew Lawson animator -
Adam Lawthers animator -
Eric Lees animator -
Alex M. Lehmann animator -
Eric Luhta animator -
Matthew J. Munn animator -
Neth Nom animator -
Hsin-Ping Pan animator -
Zach Parrish animator -
Claus Pedersen animator -
Rebecca Perez animator -
Gwendelyn Robson animator -
Alan Rogers animator -
Chad Sellers animator -
Keith W. Smith animator -
Benjamin Su animator -
Zachary Torok animator -
Jinanavin Veerapatra animator -
David Anthony Gibson animator postaci -
Matt Kowaliszyn animator postaci -
Nathan McConnel animator postaci -
James Crossley główny animator -
Todd Hemker główny animator -
Soyeon Kim główny animator -
Christopher D. Williams główny animator -
Morgan Williams główny animator (niewymieniony w czołówce) -
Lia Abbate koordynator animacji -
Carey Yost projektant postaci animacji -
Juan Gonzalez układ graficzny -
David Wiezer układ graficzny -
Sammy Wong układ graficzny -
Marc Ostroff księgowy produkcji -
Gregory Wade Reynolds animator efektów -
Jim Cody Harrington animator efektów -
Andrew Hofman animator efektów -
Aaron James McComas animator efektów -
Colin Laski animator efektów -
Stuart Mintz animator efektów -
Gustav Melich animator efektów -
Jason Simmons animator efektów -
Carolyn Uy animator efektów -
Corey Bolwyn dyrektor techniczny -
Richard Matsushita dyrektor techniczny -
Matthew Rampias dyrektor techniczny -
Richard Ramazinski dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -
Kent Estep efekty cyfrowe -
Mel Hayes II efekty wizualne -
Benny Min Huang efekty wizualne -
Tom Kluyskens efekty wizualne -
Hae-Jeon Lee efekty wizualne -
Jang Chol Lee efekty wizualne -
Ed Siomacco Jr. efekty wizualne -
François Chardavoine inżynier oprogramowania -
Marc-Andre Davignon inżynier oprogramowania -
Mark Fickett inżynier oprogramowania -
Kristy Lynn Fortier koordynator efektów wizualnych -
Amy R. Gordon koordynator efektów wizualnych -
Rob Bredow nadzorca efektów wizualnych -
R. Stirling Duguid nadzorca grafiki komputerowej -
Sean Goldman tworzący w technologii cyfrowej -
Jason Stellwag tworzący w technologii cyfrowej -