Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Paul F. Bernard
(asystent)
|
||
Jill Girling
(asystent)
|
||
Greg Hale
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Thomas J. Mack
(asystent)
|
||
Stephen J. Morrison
(asystent)
|
||
Ronan O'Connor
(asystent-stażysta) (Nowy Jork)
|
||
Patrick Tidy
(asystent) (Toronto)
|
||
Richard Worden
(asystent-stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jeff Rothberg | ||
Producenci | Ocena | |
Bill Sheinberg
producent
|
||
Jonathan Sheinberg
producent
|
||
Sid Sheinberg
producent
|
||
Michael S. Glick
współproducent
|
||
Jeff Rothberg
współproducent
|
||
Tom Benz
kierownik produkcji (Calgary)
|
||
Brian Campbell
kierownik produkcji (Toonto)
|
||
Michael S. Glick
kierownik produkcji
|
||
Patricia Hess
kierownik produkcji (Nowy Jork)
|
||
Tim Pedegana
nadzorca postprodukcji
|
||
Todd Lewis
nadzorca produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Martin Short
Murray
|
||
Mara Wilson
Anabel
|
||
Kathleen Turner
Claudia
|
||
Robert Pastorelli
Oliver
|
8,7
|
|
Amanda Plummer
Boots
|
||
Francis Capra
Charlie
|
7,5
|
|
Ruby Dee
Hortense
|
6,0
|
|
Jonathan Hadary
Lord Richard
|
||
Deborah Odell
Jeri
|
10
|
|
Alan Campbell
Tony Sable
|
||
Lanny Flaherty
Duane
|
||
Teri Garr
Rena
|
||
Clare Coulter
Pan Bramble
|
||
Neil Foster
Manny
|
||
Jamie Tirelli
Joe
|
||
Jack McGee
Oficer O'York
|
7,0
|
|
Lillian Ritchie
Uczennica
|
||
Miriam Ritchie
Uczennica
|
||
Hans Dieter Trayer
Niemiecki turysta
|
||
Sabine Thomson
Niemiecki turysta
|
||
Peter Linari
Niemiecki turysta
|
||
Maja Niles
Niemiecki turysta
|
||
David Crean
Agent Tony'ego Sable
|
||
Kwok-Wing Leung
Sklepikarz
|
||
Bunty Webb
Matka chrzestna wróżek
|
||
Valerie Boyle
Matka chrzestna wróżek
|
||
Barbara Stewart
Matka chrzestna wróżek
|
||
Kathryn Kirkpatrick
Matka chrzestna wróżek
|
||
Adam David
Kierowca Tony'ego Sable
|
||
Rick Fox
Pianista
|
||
Derek Carkner
Asystent Shaw'a
|
||
Henry Gomez
Inwestor
|
||
Frankie Cee
Sprzedawca
|
||
John Douglas Williams
Gazeciarz
|
||
Sara Colton
Turystka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wayne McLaughlin
Kierowca taksówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Moet Meira
Dziewczyna rolkach (niewymieniony w czołówce)
|
||
Todd Stockman
Uprawiający joging (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ralf D. Bode
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bruce Broughton |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Luke Reichle | ||
Montaż | Ocena | |
William S. Scharf |
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Mark Boley
główny stylista
|
||
Kymbra Callaghan
główny charakteryzator (Nowy Jork)
|
||
Judi Cooper-Sealy
fryzjer osobity: Martin Short
|
||
Patricia Green
główny charakteryzator
|
||
Inge Klaudi
charakteryzator
|
||
Janice Miller
fryzjer
|
||
Jennifer Bower O'Halloran
główny stylista
|
||
John Quaglia
główny stylista (Nowy Jork)
|
||
Beverly Schechtman
charakteryzator osobisty: Martin Short
|
||
Scenografia | Ocena | |
Warren Drummond
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phillip Tellez
koordynator konstrukcji
|
||
Stephen Hendrickson
scenograf
|
||
Jaro Dick
dekorator wnętrz
|
||
Martin Bernstein
koordynator konstrukcji (Nowy Jork)
|
||
Vito Botticella
stolarz (asystent)
|
||
Rick Butler
dyrektor artystyczny (Nowy Jork)
|
||
Duncan Campbell
stolarz
|
||
Chris DeTitta
główny konstruktor dekoracji (Nowy Jork)
|
||
Vince Donato
stolarz
|
||
Ann-Marie Ferney-Tellez
rekwizytor (asystent)
|
||
John J. Flugel
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Paul Gaily
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Peter Grundy
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
7,0
|
|
Fraser Howard
stolarz
|
||
Barry Isenor
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
James Mazzola
główny rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Vinny Mazzarella
rekwizytor (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Wayne McLaughlin
główny rekwizytor
|
||
Peter Nice
stolarz
|
||
Jim O'Donoghue
stolarz
|
||
Mark O'Donoghue
stolarz
|
||
John Oates Jr.
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
James Oswald
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
John 'Butch' Rose
główny konstruktor dekoracji
|
||
Mitch Towse
rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Blaine Twyne
stolarz
|
||
Peter Hudecki
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Farmer
montaż dźwięku
|
||
Michael Ferdie
montaż dźwięku (asystent)
|
||
John Fundus
mikrofoniarz (Nowy Jork)
|
||
Julia Gardner-Patsos
okablowanie (Nowy Jork)
|
||
Tim Gedemer
montaż dźwięku
|
||
Marilyn Graf
montaż imitacji
|
||
David Grimaldi
montaż dźwięku
|
||
Hilda Hodges
imitator dźwięku
|
||
William Hooper
montaż dźwięku
|
||
Gregg Landaker
mikser ponownego nagrania
|
||
Richard LeGrand Jr.
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Lisa J. Levine
montaż postsynchronu
|
||
Steve Maslow
mikser ponownego nagrania
|
||
Alan L. Nineberg
montaż postsynchronu
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Kim H. Ornitz
mikser (Nowy Jork)
|
||
Brion Paccassi
operator dźwięku
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Harry E. Snodgrass
projektant dźwięku
|
||
Walter Spencer
montaż dialogów
|
||
Carolyn Tapp
operator imitacji
|
||
Reynald Trudel
mikrofoniarz
|
||
David F. Van Slyke
montaż dźwięku
|
||
Samuel Webb
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Hooper
efekty dźwiękowe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Roland Blancaflor
technik
|
||
J.C. Brotherhood
efekty specjalne (Nowy Jork)
|
||
Daniel Gibson
efekty specjalne (asystent)
|
||
Tim Lidstone
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Martin Malivoire
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Warren Keillor
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Stewart
efekty specjalne (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Peter Rosenfeld
operator steadicam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Epstein
kaskader
|
7,0
|
|
Andrew Casey
operator kamery (Nowy Jork)
|
||
Andrew Casey
operator steadicam (Nowy Jork)
|
||
Andy Chmura
operator kamery
|
||
Joseph E. Gallagher
kamerzysta (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Joseph E. Gallagher
operator steadicam (Nowy Jork)
|
||
Tom Weston
operator kamery (Nowy Jork)
|
||
Kenneth J. Withers
operator kamery
|
||
Richard Pagano
dobór obsady
|
||
Ricki Maslar
dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…