Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Andrew Morahan | ||
Warren Hewlett
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Pierre Magny
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Nicole Mollion
(asystent)
|
||
Pedro Gandol
(asystent)
|
||
Tommy Groszman
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Buck Deachman
(asystent)
|
||
Carole Dubuc
(asystent)
|
||
Pascal Guérin
(asystent)
|
||
Francine Langlois
(asystent)
|
||
Nael Abbas
(asystent)
|
||
Johanne Boudreau
(asystent)
|
||
Marc Larose | ||
Scenariusz | Ocena | |
Gregory Widen
(postacie)
|
||
Brad Mirman
(również) (historia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
William N. Panzer
(historia)
|
||
Paul Ohl | ||
René Manzor
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Claude Léger
producent
|
||
James Daly
współproducent
|
||
Eric Altmayer
współproducent
|
||
Jean Cazes
współproducent
|
||
Guy Collins
producent wykonawczy
|
||
Charles L. Smiley
producent wykonawczy
|
||
Mychèle Boudrias
kierownik produkcji
|
||
Carole Mondello
kierownik produkcji
|
||
Michel Siry
kierownik produkcji
|
||
Zakaria Alaoui
kierownik produkcji (Maroko)
|
||
Gérard Monier
kierownik produkcji
|
||
George Jardon
nadzorca postprodukcji
|
||
Kristina Birkmayer
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Sylvie Boily
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Christopher Lambert
Connor MacLeod / Russell Nash
|
7,1
|
|
Mario Van Peebles
Kane
|
||
Deborah Kara Unger
Alex Johnson / Sarah
|
6,5
|
|
Mako
Nakano
|
||
Raoul Max Trujillo
Wojownik
|
||
Jean-Pierre Pérusse
Wojownik
|
||
Martin Neufeld
Stenn
|
||
Frederick Y. Okimura
Stary Japończyk
|
||
Daniel Do
Takamura
|
||
Gabriel Kakon
John
|
||
Louis Bertignac
Pierre Bouchet
|
||
Michael Jayston
Jack Donovan
|
||
Zhenhu Han
Oberżysta
|
||
Akira Inoue
Syn oberżysty
|
||
Darcy Laurie
Balangowicz
|
||
Georges Vitetzakis
Balangowicz
|
||
David Francis
Dr Malloy
|
||
Lisa Vitello
Pielęgniarka
|
||
Matt Holland
Internista
|
||
Richard Jutras
Umundurowany
|
||
Liz MacRae
Przeprowadzająca wywiad
|
||
Emidio Michetti
Detektyw
|
||
André Oumansky
Markiz de Condorcet
|
||
Charles S. Doucet
Kowboj
|
||
Garth Gilker
Kowboj
|
||
Paul Hopkins
Tommy
|
||
Michael McGill
Inspektor medyczny
|
||
Chip Chuipka
Charlie
|
||
Patrick Fierry
Kapitan
|
||
Clifford De Spenser
Mężczyzna przy gilotynie
|
||
John Dunn-Hill
Pomylony Napoleon
|
||
Morven Cameron
Recepcjonistka
|
||
Vlasta Vrana
Vorisek
|
||
Aron Tager
Stosh
|
||
Sheena Larkin
Imigrantka
|
||
Robert Ozores
Sanitariusz
|
||
Lawrence Tsuji
Japoński strażnik
|
||
Joe De Paul
Człowiek bez nóg
|
||
Richard Raybourne
Naciągacz
|
||
Gouchy Boy
Naciągacz
|
7,0
|
|
Christopher Heyerdahl
Ponytail
|
||
Bonnie Mak
Prostytutka
|
||
Jean-Marie Ribere
Kompan Sarah
|
||
Jason Cavalier
Balangowicz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Philippe Hartmann
Technik kryminalistyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mariano 'Big Dawg' Mendoza
Wojownik z mieczem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Steven Chivers | ||
John Berrie
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Allan Smith
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Adrian Wild
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
François Aubry | ||
Benoît Alarie
(pomoc techniczna)
|
||
Yvon Boudrias
(główna pomoc techniczna)
|
||
Brian Bouma
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Courtemanche
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
J. Peter Robinson | ||
Demelza Cronin
(asystent)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Jackie Budin | ||
Mario Davignon | ||
Daniel Lalande
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Yves Langlois | ||
Brett Sullivan
(dodatkowy)
|
1,0
|
|
Mark Alchin
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Nicole Lapierre
charakteryzator
|
||
Penny Lee
charakteryzator
|
||
Agnès Tassel
charakteryzator
|
||
Bob Pritchett
główny stylista
|
||
Manon Joly
fryzjer
|
||
Marcelo Padovani
fryzjer
|
||
Sabin Paradis
fryzjer
|
||
Patricia Murray
charakteryzator
|
||
Annick Chartier
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Carter
efekty specjalne makijażu
|
||
Stephan Dupuis
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gilles Aird
scenograf
|
||
Ben Morahan
scenograf
|
||
Paul Hotte
dekorator wnętrz
|
||
Jean Kazemirchuk
dekorator wnętrz
|
||
Rejean Brochu
koordynator konstrukcji
|
||
Leigh Gilbert
główny architekt
|
||
Mark Hurtado
scenopis obrazkowy
|
||
Eric Lafrance
stolarz
|
||
Carl Lessard
projektant graficzny
|
||
Annie Regol
rekwizytor
|
||
Gilles Ségurel
główny rekwizytor
|
||
Rafaël Vicent-Marti
rekwizytor
|
||
Craig Wilson
scenopis obrazkowy
|
||
Michel Brochu
koordynator konstrukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Stratford
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michel B. Bordeleau
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Katherine Fitzgerald
montaż dialogów (asystent)
|
||
Natalie Fleurant
montaż dźwięku
|
||
Claude Hazanavicius
operator dźwięku
|
||
Jérôme Lévy
imitator dźwięku
|
||
Thierry Morlaas-Lurbe
mikrofoniarz
|
||
Paul Di Franco
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Louis Craig
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Mario Dumont
technik
|
7,0
|
|
Marc Fiquet
efekty specjalne
|
||
Tony Fox
efekty specjalne
|
||
Martin Handfield
technik
|
||
Pierre L'Heureux
technik
|
||
Étienne Lapointe-Proulx
technik
|
||
Antonio Vidosa
projektant animatroniki
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
François Aubry
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tamara Choi
koordynator efektów wizualnych
|
||
Stuart Galloway
koordynator efektów wizualnych
|
||
Brian Hanable
zecer
|
||
Brian Johnson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Spencer Knapp
efekty cyfrowe
|
||
François Lambert
zecer
|
||
Daniel Leduc
projektant efektów wizualnych
|
||
Jean Frenette
koordynator kaskaderów
|
||
Yves Langlois
koordynator kaskaderów
|
||
David McKeown
koordynator kaskaderów
|
||
Pascal Garnier
kaskader
|
||
Ben Gauthier
kaskader
|
||
François Gauthier
kaskader
|
||
Ernie Jackson
kaskader
|
||
Anthony Joseph
kaskader
|
||
Serge Ladouceur
kaskader
|
||
Héléna Laliberté
kaskader
|
||
Stéphane Lefebvre
kaskader
|
||
Robyn McNicoll
kaskader
|
||
Denis Morel
kaskader
|
||
Christophe Roblin
kierowca kaskader
|
||
Jerome Henry
kaskader
|
||
Jérôme Tiberghien
kaskader
|
||
Frédéric Vallet
kaskader
|
||
Louis Pharand
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Rigby
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Allwork
operator kamery
|
||
Stephanie Azibert
fotosista
|
||
Pierre Beaulieu
elektryk
|
||
Louis de Ernsted
operator steadicam
|
||
Mathieu Décary
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Mathieu Décary
prowadzący ostrość
|
||
Cary Fisher
operator kamery
|
||
Gilles Fortier
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Tom Houghton
operator kamery (Nowy Jork)
|
||
Jean-Marc Hébert
oświetlenie
|
||
Maarten Kroonenburg
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Serge Ladouceur
operator kamery
|
||
Denis Lamothe
elektryk
|
||
Stéphane Leblanc
elektryk
|
||
Alan Lennox
operator steadicam
|
||
Malcolm McLean
oświetlenie
|
||
Stephan Menghi
elektryk
|
||
Phil Mullally
operator kamery (asystent)
|
||
Kate Robinson
operator steadicam (Szkocja)
|
||
Maurice Roy
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Takashi Seida
fotosista
|
||
Jonathan Wenk
fotosista
|
||
Thomas Fedoryak
animator
|
||
Bertrand Langlois
główny animator
|
||
Daniel Massicotte
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
François Aubry
projekt czołówki
|
||
Guy Aumond
księgowy produkcji
|
||
Thomas Fedoryak
projekt czołówki
|
||
John Poland
pilot helikoptera (Szkocja)
|
Pozostałe
Proszę czekać…