Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Lasse Hallström | ||
Raj Acharya
(asystent)
|
||
Apeksha Agarwal
(asystent)
|
||
Taha Anwer
(asystent)
|
||
Estelle Barris
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Rakasree Basu
(asystent)
|
||
Felix Baudouin
(asystent)
|
||
Delphine Bertrand
(asystent)
|
||
Mishka Cheyko
(asystent)
|
||
Aurore Coppa
(asystent)
|
||
Nicolas Eychenne
(asystent)
|
||
Gabriel Ghoderao
(asystent)
|
||
Winter Goury du Roslan
(asystent)
|
||
Grégoire Jeudy
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Sonia Kanwar
(asystent)
|
||
Gil Kenny
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Mihir Lath
(asystent)
|
||
Himanshu Powdwal
(asystent)
|
||
Ritika Sabharwal
(asystent)
|
||
Dhhaval Sadrani
(asystent)
|
||
Julien Schmitt
(asystent)
|
||
Dimitri Veret
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Mathieu Turi
(asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Steven Knight | ||
Richard C. Morais
(książka)
|
||
Elisa Landozzi
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Producenci | Ocena | |
Juliet Blake
producent
|
||
Steven Spielberg
producent
|
8,3
|
|
Oprah Winfrey
producent
|
7,3
|
|
Raphaël Benoliel
współproducent
|
||
Pravesh Sahni
współproducent (Indie)
|
||
Carla Gardini
producent wykonawczy
|
||
Caroline Hewitt
producent wykonawczy
|
||
Jonathan King
producent wykonawczy
|
||
Jeff Skoll
producent wykonawczy
|
||
Jerome Albertini
kierownik produkcji
|
||
Antonin Depardieu
kierownik produkcji
|
||
Simon Fraser
kierownik produkcji
|
||
Sanjay Kumar
kierownik produkcji
|
||
Rakesh Singh
kierownik produkcji
|
||
Tabrez Noorani
kierownik produkcji (Indie)
|
||
Maxime Couteret
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Ashley Alfred
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Estelle Barris
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ganesh Singh Bist
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alice Cordié
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rabia Kassam
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Pranisha Prasad
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nuvendra Singh
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Frederic Dagmey
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Shelly Strong
nadzorca produkcji
|
||
Alison Beckett
nadzorca postprodukcji
|
||
Marie McFerran
koordynator produkcji
|
||
Raman Prasher
koordynator produkcji
|
||
Alice Syed
koordynator produkcji
|
||
Keetin Mayakara
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Helen Mirren
Madame Mallory
|
7,5
|
|
Om Puri
Papa
|
8,0
|
|
Manish Dayal
Hassan Haji
|
8,5
|
|
Charlotte Le Bon
Marguerite
|
7,0
|
|
Rohan Chand
Młody Hassan Haji
|
7,0
|
|
Juhi Chawla
Mama
|
3,0
|
|
Amit Shah
Mansur
|
||
Michel Blanc
Mer
|
||
Farzana Dua Elahe
Mahira
|
||
Dillon Mitra
Mukthar Kadam
|
||
Jean Kinsella
Francuski krytyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Malcolm Granath
Szwedzki kucharz
|
||
Sanjay Sharma
Otyły mężczyzna
|
||
Aria Pandya
Aisha Kadam
|
||
Clément Sibony
Jean-Pierre
|
||
Emanuele Secci
Włoski krytyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vincent Elbaz
Paul
|
||
Alban Aumard
Marcel
|
||
Shuna Lemoine
Żona burmistrza
|
||
Antoine Blanquefort
Thomas
|
||
Abhijit Buddhisagar
Portier
|
||
Masood Akhtar
Anwar
|
||
Arthur Mazet
Kelner
|
||
Laetitia de Fombelle
Żona oficera
|
||
Cédric Weber
Oficer
|
||
Piero Filippi
Wyprowadzający psa
|
||
Robert Gailhard
Mężczyzna z grzybami
|
||
Matyelok Gibbs
Lady Shepherd
|
||
Paul Daubeze
Facet z drobiem
|
||
Didier Joy
Pan Itan
|
||
Max Rangotte
Zły mężczyzna
|
||
Saachi Parekh
Młoda Aisha
|
||
Shaunak Parekh
Młody Mukhtar
|
||
Stéphanie Renouvin
Prezenterka wiadomości
|
||
Audrey Meschi
Kucharka
|
||
Christian Allieres
Kelner w kawiarni
|
||
Patrick Blatger
Mechanik
|
||
Frederic Violante
Motocyklista
|
||
Chantal Filippi
Żona faceta z psem
|
||
Morgan Perez
Ochroniarz
|
||
Hélène Cardona
Krytyk kulinarny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Linus Sandgren | ||
Sanjay Sami
(główna pomoc techniczna) (Indie)
|
||
Nicolas Turchet
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Grégoire Tomat
(pomoc techniczna)
|
||
François-Xavier Walter
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
A.R. Rahman |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Pierre-Yves Gayraud | ||
Montaż | Ocena | |
Andrew Mondshein | ||
Muzyka | Ocena | |
Matt Dunkley
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Hue Lan Van Duc
główny charakteryzator
|
||
Veronique Bosle
główny stylista
|
||
Joyce Luize
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
David Gropman
scenograf
|
7,0
|
|
Seema Kashyap
dekorator wnętrz
|
||
Marie-Laure Valla
dekorator wnętrz
|
||
Delphine Houdas
stolarz
|
||
Arthur Wicks
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Justine Baker
operator postsynchronu
|
||
John Baldofsky
operator postsynchronu
|
||
Michael Barry
mikser ponownego nagrania
|
||
Jean-Marie Blondel
mikser
|
||
Marko A. Costanzo
imitator dźwięku
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
|
||
Simon Diggins
mikser postsynchronu
|
||
Robert Edwards
mikser postsynchronu
|
||
Simon Hill
operator postsynchronu
|
||
Elory Humez
operator postsynchronu
|
||
Kyle D. Krajewski
operator postsynchronu
|
||
Tony Martinez
montaż postsynchronu
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Frédéric Pardon
mikrofoniarz
|
||
Jon Mooney
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
J.R. Kenny
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Hudson Kenny
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Tony Kenny
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lucy Bevan
dobór obsady
|
||
Emily Brockmann
dobór obsady (asystent)
|
||
Shashank Arora
dobór obsady (asystent) (Indie)
|
||
Trishaan
dobór obsady (asystent) (Indie)
|
||
Ruth Key
dodatkowy dobór obsady
|
||
Seher Latif
dodatkowy dobór obsady (Indie)
|
||
Dann Fink
dobór głosu
|
||
Dominique Fouassier
koordynator kaskaderów
|
||
Jérôme Gaspard
kaskader
|
||
Aaron Weintraub
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alex Branton
zecer
|
||
Jon Campfens
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rob Del Ciancio
zecer
|
||
Mitchell Ferm
producent efektów wizualnych
|
||
Robert Greb
zecer
|
||
Gudrun Heinze
zecer
|
||
Jeremy Johnson
zecer
|
||
Jef Lonn
zecer
|
||
Mel Martin
koordynator efektów wizualnych
|
||
Beau Parsons
koordynator efektów wizualnych
|
||
Rob Sischy
zecer
|
||
Brendan Taylor
nadzorca efektów wizualnych
|
6,0
|
|
Ryan Van Steenburgh
zecer
|
||
Sébastien Fouassier
kaskader
|
||
Jean-Benoit Guillon
kierowca kaskader
|
||
Christine Malory Pacevicius
kaskader
|
||
Alexandre Vu
kaskader
|
||
Franck-Norman Bihi
elektryk
|
||
Bruno Calvo
fotosista
|
||
Bertrand Delorme
elektryk
|
||
Antonin Drigeard
elektryk
|
||
François Duhamel
fotosista
|
||
Sebastien Gaulon
elektryk
|
||
Kent Kääntä
oświetlenie
|
||
Tom Mitaux
elektryk
|
||
Joel Olsson
operator steadicam
|
||
Ganesh Patil
fotosista (Indie)
|
||
Ramesh Sadrani
oświetlenie
|
||
Bernard Lamy
księgowy produkcji
|
||
Tony Augé
kaskader
|
||
Manuel Gaspar
mistrz oświetlenia
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…