Migawka z przyszłości 2014

Time Lapse

Finn (Matt O'Leary) mieszka wraz ze swoją dziewczyną Callie (Danielle Panabaker) i najlepszym kumplem Jasperem (George Finn) w kompleksie apartamentów. Pewnego dnia w opuszczonym domu młodzi ludzie znajdują tajemniczy aparat. Urządzenie robi zdjęcia zdarzeń, które nastąpią dokładnie 24 godziny później. Szybko… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Danielle Panabaker
jako Callie
Matt O'Leary
jako Finn
George Finn
jako Jasper
Amin Joseph
jako Big Joe
Jason Spisak
jako Ivan
David Figlioli
jako Marcus
Sharon Maughan
jako Dr Heidecker
Judith Drake
jako Pani Anderson
Mark C. Hanson
jako Komentator na wyścigach

Finn (Matt O'Leary) mieszka wraz ze swoją dziewczyną Callie (Danielle Panabaker) i najlepszym kumplem Jasperem (George Finn) w kompleksie apartamentów. Pewnego dnia w opuszczonym domu młodzi ludzie znajdują tajemniczy aparat. Urządzenie robi zdjęcia zdarzeń, które nastąpią dokładnie 24 godziny później. Szybko uświadamiają sobie, że dzięki wynalazkowi mogą wpływać na bieg historii. Trójka przyjaciół zaczyna grać na wyścigach. Ich wysokie wygrane zaczynają jednak niepokoić bukmachera. opis dystrybutora

Gatunek
Thriller, Sci-Fi
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2014-04-19 (świat)
Wytwórnia
Uncooperative Pictures
Veritas Productions
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
104 minut
Budżet
5 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 7
Quagmire 7

7/10 – Time Lapse pokazuje ile w fantastyce znaczy sam pomysł. Możesz nie mieć budżetu, możesz nie mieć utalentowanych aktorów, posiadać niepewną rękę w prowadzeniu narracji i parę dłużyzn w swoim scenariuszu. Ale jeśli masz pomysł, jeśli potrafisz przywalić zaskakującym zwrotem akcji w finale- wygrałeś.

Mam wrażenie, że w rękach sprawniejszego reżysera mógłby to być film kultowy. W rękach pierwszoligowego reżysera i przy lekkich przeróbkach scenariusza byłby to jeden z najlepszych filmów roku. Po wywaleniu kilku postaci pozostałaby trójka ludzi, jeden pokój i maszyna sterująca ich życiem w coraz bardziej wyniszczające rejony, byłby to materiał na ponure, klaustrofobiczne arcydzieło. Teraz dostaliśmy przyzwoity film SF, tylko tyle i aż tyle.

Redox 7

7-/10 – Zaskakujaco dobre sci-fi. Osadzone w kameralnej atmosferze, w jednej lokalizacji z mala iloscia postaci. Bardzo dobrze sie oglada i interesujaca fabula wciaga z nastepnymi scenami odkrywania filmowej ukladanki. Final troche przesadzony, ale za to dosc niespodziewany i duzy plus za ten twist. Dobra alternatywa dla widzow szukajacych skromniejszego saj-faj w stylu "Ex Machina".

Quagmire Redox 7

W pełni się pod tym podpisuję. Warto dać szansę temu tytułowi.

PoppinTom 4

Okropna gra aktorska i do tego prosty pomysł na film,such a pussy,Ivan to jakaś karykatura dla śmiechu

Khaosth 7

A z czym eksperymentują twoi sąsiedzi?… ;) // Rozwój wypadków ciekawy, dobre wykonanie, tylko sami bohaterowie raczej sztampowi.

ZSGifMan 8

Taniutkie kino wielkich lotów, gra aktorska może nie porywa, ale ten pomysł i clue filmu – genialne!

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Czejen71
41 pkt.
2
Redox
3 pkt.
3
jacks
2 pkt.
4
agatkar16
2 pkt.
5
Anonimowy
1 pkt.
6
Animek84
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…