Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Harry Hook | ||
Katja Anclam
(asystent-stażysta)
|
||
Marian Barlow
(asystent)
|
||
Patrick Conroy
(asystent-stażysta)
|
||
Konrad Jay
(asystent)
|
||
Denise Lyons
(asystent-stażysta)
|
||
Barbara Mulcahy
(asystent)
|
||
Gail Munnelly
(asystent-stażysta)
|
||
Jochen Nitsch
(asystent)
|
||
Dermot Whelan
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Allan Cubitt | ||
Robert Louis Stevenson
(opowiadanie "St. Ives")
|
8,0
|
|
Jean Bourne
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jonathan Cavendish
producent
|
||
James Mitchell
producent
|
||
T. Celal
współproducent
|
||
Jean Labib
współproducent
|
||
Martha O'Neill
współproducent
|
||
Christine Ruppert
współproducent
|
||
Ralph Kamp
producent wykonawczy
|
||
David M. Thompson
producent wykonawczy
|
||
Paul Tucker
producent wykonawczy
|
||
Howard Gibbins
kierownik produkcji
|
||
Bernd Huckenbeck
kierownik produkcji
|
||
Stephen Barker
nadzorca postprodukcji
|
||
Phil Brown
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jean-Marc Barr
Kpt. Jacques St. Ives
|
6,0
|
|
Miranda Richardson
Susan Gilchrist
|
7,3
|
|
Anna Friel
Flora Gilchrist
|
||
Richard E. Grant
Mjr Farquhar Chevening
|
||
Jason Isaacs
Alain de Keroual de Saint-Yves
|
7,5
|
|
Vernon Dobtcheff
Bonnefoy
|
6,0
|
|
Michael Gough
Hr. de Saint-Yves
|
9,0
|
|
Cécile Pallas
Mathilde
|
||
Tim Dutton
François
|
||
Barney Craig
Linlithgow
|
||
Desmond Barrit
Biggerstaff
|
||
Patrice Melennec
Couperin
|
||
Adrian Scarborough
Le Bon
|
||
Chris McHallem
Gautier
|
||
Enda Oates
Członek biura pojedynków
|
||
Eileen McCloskey
Prostytutka
|
||
Noel O'Donovan
Sim
|
||
Ger Carey
Kapitan
|
||
Mario Rosenstock
Kapitan
|
||
Donncha Crowley
Kapitan
|
||
Jonathan Cavendish
Johnny Elfinstone
|
||
Nathaniel Duncan
Brytyjski żołnierz
|
||
Mal Whyte
Minister
|
||
Fraser Cains
Ordynans
|
||
Alistair Findlay
Oficer
|
||
Joe Gallagher
Szkocki strażnik
|
||
Leann Gordan
Mloda kwiaciarka
|
||
David Heap
Clausel
|
||
Jimmy Keogh
Jean
|
||
Brian de Salvo
Obsługujący
|
||
Daniel André Pageon
Kierownik teatru
|
||
Oliver Byles
Młody St. Ives
|
||
Charlie Byles
Młody Alan
|
||
Anna-Marie Bisset
Matka St. Ivesa
|
||
Dominic Harvey
Ojciec St. Ivesa
|
||
Louis Roden
Skrzypek
|
||
Ken Rice
Skrzypek
|
||
Tom Kane
Skrzypek
|
||
John O'Kane
Skrzypek
|
||
Wayne Byrne
Chirurg polowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wesley Murphy
Byfield (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gerry O'Brien
Stangret (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robert Alazraki
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
John E. Keane | ||
Kostiumy | Ocena | |
Susannah Buxton | ||
Allison Byrne
(nadzorca kostiumów)
|
||
Henrike Luz
(nadzorca garderoby)
|
||
Tessa Murray
(asystent)
|
||
Almuth Wolf
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
John MacDonnell | ||
Stuart Davies
(asystent)
|
||
Adam Masters
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ailbhe Lemass
charakteryzator
|
||
Christina Paul
charakteryzator
|
||
Christina Paul
fryzjer
|
||
Sarah Monzani
projektant makijażu
|
||
Sarah Monzani
projektant fryzur
|
||
Scenografia | Ocena | |
Rob Harris
scenograf
|
||
Anna Rackard
dyrektor artystyczny
|
||
Tina Jones
dekorator wnętrz
|
||
Tommy Bassett
główny architekt
|
||
Colman Corish
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Paul Hedges
główny rekwizytor
|
||
Katherine Hooker
dyrektor artystyczny
|
||
Alexander Scherer
dyrektor artystyczny
|
||
John Rawsthorn
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paul Conway
montaż postsynchronu
|
||
Michael Feinberg
montaż imitacji
|
||
Richard Fettes
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Stefan Henrix
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Maurice Hillier
operator dźwięku
|
||
Simon J. Willis
mikser
|
||
Liam Ryan
mikrofoniarz
|
||
Peter Slater
mikrofoniarz
|
||
Hugh Strain
mikser dubbingu
|
||
Nick Berry
montaż dźwięku (dodatkowy)
|
||
Steve Price
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Brendan Byrne
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Michelle Guish
dobór obsady
|
||
Wayne Leach
oświetlenie (Wielka Brytania)
|
||
Mike Stainer
mierzący temperaturę barwową
|
||
Steve Whyment
koordynator scen walki
|
||
Terry Walsh
koordynator scen walki
|
||
Dion M. Casey
operator steadicam
|
||
Nicholas Fitzgerald
elektryk
|
||
Jonathan Hession
fotosista
|
||
Ian Madden
mistrz oświetlenia
|
||
Ivan Meagher
prowadzący ostrość
|
Pozostałe
Proszę czekać…