Flash 7.0

Naznaczony tajemnicą z przeszłości Barry Allen (Grant Gustin) pracuje jako technik kryminalny w Central City. W wyniku poważnej awarii w miejscowym ośrodku badawczym w mieście dochodzi do poważnej katastrofy. Barry na kilka miesięcy zapada w śpiączkę. Po wybudzeniu odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Postanawia wykorzystać swoją zdolność do pomagania mieszkańcom i walki z przestępczością, bo jak się okazuje - nie on jeden posiadł nadprzyrodzoną moc.

Odcinki

Sezony

Człowiek, który uratował Central City 2x1 6.5

The CW 15-10-07 (USA)

Od wystąpienia osobliwości minęło sześć miesięcy. Po rozpadzie ekipy w S.T.A.R. Labs został tylko Barry, który samotnie walczy z meta-ludźmi.

Flash z dwóch światów 2x2 6.8

Jay Garrick, sprinter z planety Ziemia-2, ostrzega ekipę przed złym sprinterem o imieniu Zoom. W jednej ze swoich wizji Cisco trafia na ślad Sand Demona.

Co za rodzinka! 2x3 6.0

Gdy Iris pracuje nad ryzykownym reportażem, Joe zmuszony jest wyjawić jej pewną tajemnicę. Kapitan Mróz powraca, jednak tym razem szuka pomocy ze strony Flasha.

Moc Firestorma 2x4 6.3

Dr Stein może eksplodować, jeśli nie pozyska mocy stabilizującej. Ekipa znajduje dla niego dwóch potencjalnych kandydatów. Patty i Barry podążają tropem człowieka-rekina.

Ciemność i światło 2x5 6.5

Na Ziemi-2 dochodzi do spięć pomiędzy Jayem a doktorem Wellsem. Na życie Flasha czyha doktor Light, która przypomina pewną kobietę z przeszłości Barry’ego.

Zoom wkracza do gry 2x6 7.3

Ekipa zyskuje niespodziewanego sojusznika w swoich planach pochwycenia Zooma. Cisco wypróbowuje swoje nowe moce. Dr Wells, Barry i Zoom stają ze sobą twarzą w twarz.

Goryle atakują 2x7 6.8

Barry przechodzi kryzys osobisty. Na Ziemi-2 doktor Wells musi uratować Caitlin przed Groddem - superinteligentnym gorylem, który jest wściekły i osamotniony.

Legends of Today 2x8 7.3

Do Central City przybywa starożytny wojownik próbujący zabić Kendrę (Ciara Renée). Grupa Flasha decyduje się prosić o pomoc Team Arrow i udaję się do Star City.

Biec, by się zatrzymać 2x9 7.0

Zoom składa doktorowi Wellsowi propozycję nie do odrzucenia. Świąteczna niespodzianka od Trickstera stawia Barry’ego przed trudnym wyborem. Iris wyjawia Joe prawdę.

Energia potencjalna 2x10 6.3

Atak Żółwia psuje wyjątkowy wieczór Barry’ego i Patty. Jay ujawnia prawdę o swojej chorobie. Joe i Wally starają się być dla siebie ojcem i synem.

Reverse-Flash powraca 2x11 6.3

Anty-Flash porywa dr McGee, licząc na powrót do własnego czasu. Cisco odnajduje klucz do panowania nad swoimi mocami. Następuje załamanie czasowe.

Jeszcze szybciej 2x12 6.3

Barry nie rozumie, dlaczego traci prędkość. Gdy Iris chce powstrzymać Wally’ego przed udziałem w wyścigach, obydwoje stają na drodze Tar Pitowi i jego zemście.

Witamy na Ziemi-2 2x13 6.8

Po „załataniu” pęknięć w czasie ekipa wybiera się na Ziemię-2 ze śmiałym planem. Barry, pochłonięty życiem swojego sobowtóra, przestaje myśleć o misji.

Ucieczka z Ziemi-2 2x14 7.0

Geomanta sieje zniszczenie na Ziemi-1. Szef Iris ma wątpliwości co do bohaterstwa Flasha. Człowiek w Żelaznej Masce wysyła wiadomość z kryjówki Zooma.

King Shark 2x15 6.7

King Shark wydostaje się na wolność i pragnie śmierci Flasha. Barry i Wally nie mogą się ze sobą porozumieć. Prawdziwa tożsamość Zooma wychodzi na jaw.

Trajektoria 2x16 7.0

Sprinterka imieniem Trajektoria, która jest w stanie prześcignąć Barry’ego, włamuje się do S.T.A.R. Labs w poszukiwaniu jeszcze większej mocy.

Skok w przeszłość 2x17 6.7

Gdy Barry wybiega w przeszłość w poszukiwaniu większej szybkości, dostaje cenną lekcję na temat zasad i konsekwencji podróży w czasie.

Przeciwko Zoomowi 2x18 6.5

Ekipa wspólnie odkrywa historię Zooma, aby zastawić na niego skuteczną pułapkę. Barry musi podjąć trudną decyzję, by uratować Wally’ego z niebezpiecznego położenia.

Powrót do normalności 2x19 6.5

Meta-człowiek o ogromnej sile szuka lekarstwa u doktora Wellsa. Uwięzione w kryjówce Zooma Caitlin i Killer Frost wymieniają się życiowymi doświadczeniami.

Rupture 2x20 7.5

Umiejętności naukowe ekipy pozwalają im nadrobić utracone moce Barry’ego. Zoom i Caitlin wracają na Ziemię-1. Barry musi podjąć ryzykowną decyzję.

Zbiegły dinozaur 2x21 7.0

Barry udaje się w podróż do Mocy Prędkości, odwiedzając najważniejsze wydarzenia i osoby w swoim życiu. Odtworzenie wypadku niesie ze sobą niespodziewane konsekwencje.

Niepokonany 2x22 7.5

Zoom wraz z nową ekipą meta-ludzi sieje zniszczenie na Ziemi-1. Barry czuje się niepokonany, jednak Zoom ma zamiar udowodnić, jak bardzo są do siebie podobni.

Najważniejszy wyścig 2x23 7.0

Gdy Zoom wyzywa Barry’ego na pojedynek prędkości, ekipa podejrzewa, że to pułapka. Tylko jeden ze sprinterów przetrwa ten epicki wyścig.