Flash 6.8

Młody policyjny naukowiec Barry Allen pomaga w chwytaniu przestępców. Jego prawdziwą obsesją jest jednak akcelerator cząsteczek stworzony przez fizyka Harrisona Wellsa. Pewnego dnia dochodzi do eksplozji urządzenia, a Barry zostaje porażony piorunem i zapada w śpiączkę na dziewięć miesięcy. Po wybudzeniu się odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Pozyskaną moc zaczyna wykorzystywać do walki ze złem w mieście Central City.

Odcinki

Sezony

Energia potencjalna 2x10 6.3

Atak Żółwia psuje wyjątkowy wieczór Barry’ego i Patty. Jay ujawnia prawdę o swojej chorobie. Joe i Wally starają się być dla siebie ojcem i synem.

Reverse-Flash powraca 2x11 6.3

Anty-Flash porywa dr McGee, licząc na powrót do własnego czasu. Cisco odnajduje klucz do panowania nad swoimi mocami. Następuje załamanie czasowe.

Jeszcze szybciej 2x12 6.3

The CW 16-02-03 (USA)

Barry nie rozumie, dlaczego traci prędkość. Gdy Iris chce powstrzymać Wally’ego przed udziałem w wyścigach, obydwoje stają na drodze Tar Pitowi i jego zemście.

Witamy na Ziemi-2 2x13 6.8

Po „załataniu” pęknięć w czasie ekipa wybiera się na Ziemię-2 ze śmiałym planem. Barry, pochłonięty życiem swojego sobowtóra, przestaje myśleć o misji.

Ucieczka z Ziemi-2 2x14 7.0

Geomanta sieje zniszczenie na Ziemi-1. Szef Iris ma wątpliwości co do bohaterstwa Flasha. Człowiek w Żelaznej Masce wysyła wiadomość z kryjówki Zooma.

King Shark 2x15 6.7

King Shark wydostaje się na wolność i pragnie śmierci Flasha. Barry i Wally nie mogą się ze sobą porozumieć. Prawdziwa tożsamość Zooma wychodzi na jaw.

Trajektoria 2x16 7.0

Sprinterka imieniem Trajektoria, która jest w stanie prześcignąć Barry’ego, włamuje się do S.T.A.R. Labs w poszukiwaniu jeszcze większej mocy.

Skok w przeszłość 2x17 6.7

Gdy Barry wybiega w przeszłość w poszukiwaniu większej szybkości, dostaje cenną lekcję na temat zasad i konsekwencji podróży w czasie.

Przeciwko Zoomowi 2x18 6.5

Ekipa wspólnie odkrywa historię Zooma, aby zastawić na niego skuteczną pułapkę. Barry musi podjąć trudną decyzję, by uratować Wally’ego z niebezpiecznego położenia.

Powrót do normalności 2x19 6.5

Meta-człowiek o ogromnej sile szuka lekarstwa u doktora Wellsa. Uwięzione w kryjówce Zooma Caitlin i Killer Frost wymieniają się życiowymi doświadczeniami.

Rupture 2x20 7.5

Umiejętności naukowe ekipy pozwalają im nadrobić utracone moce Barry’ego. Zoom i Caitlin wracają na Ziemię-1. Barry musi podjąć ryzykowną decyzję.

Zbiegły dinozaur 2x21 7.0

Barry udaje się w podróż do Mocy Prędkości, odwiedzając najważniejsze wydarzenia i osoby w swoim życiu. Odtworzenie wypadku niesie ze sobą niespodziewane konsekwencje.

Niepokonany 2x22 7.5

Zoom wraz z nową ekipą meta-ludzi sieje zniszczenie na Ziemi-1. Barry czuje się niepokonany, jednak Zoom ma zamiar udowodnić, jak bardzo są do siebie podobni.

Najważniejszy wyścig 2x23 7.0

Gdy Zoom wyzywa Barry’ego na pojedynek prędkości, ekipa podejrzewa, że to pułapka. Tylko jeden ze sprinterów przetrwa ten epicki wyścig.

Flashpoint 3x1 9.0

AXN 17-02-20 (Polska)

Po kolejnej interwencji w przeszłość Barry zaczyna tracić swoje wspomnienia. W Central City pojawia się nowy sprinter.

Paradox 3x2

Barry poznaje nieprzyjemną prawdę o zmianach ciągu zdarzeń. Wyposażony w nowe moce Clariss prowadzi drużynę do jeszcze potężniejszego wroga.

Magenta 3x3

Maltretowana Frankie Kane uwalnia swoją alternatywną osobowość władającą ogromną mocą magnetyczną. Harry chce pomóc Jesse z Ziemi Jeden.

The New Rogues 3x4

Dwójka byłych współpracowników Leonarda Snarta ucieka z lustrzanego wymiaru i przypuszcza atak na Central City. Barry kontynuuje szkolenie Jesse.

Monster 3x5

Drużyna Flasha musi stawić czoło ogromnemu stworzeniu, które z łatwością pojawia się i znika. Poszukująca odpowiedzi Caitlin potajemnie odwiedza swoją matkę.

Shade 3x6

Alchemy wysyła cienistego metaczłowieka, aby odwrócić od siebie uwagę Flasha. Następnie próbuje przekupić Wally’ego, oferując mu jego wymarzone moce.

Killer Frost 3x7

Barry poprzysięga pokonać samozwańczego boga prędkości Savitara, podczas gdy Joe próbuje uratować Wally’ego. Caitlin nie może sobie poradzić ze swoją mroczną stroną.

Inwazja! 3x8

Gdy obcy o żelaznych pięściach zagrażają wszystkim metaludziom, Barry wraz z Supergirl, Drużyną Strzały oraz Legendami szykują się do ostatecznej walki.