Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Nutter |
8,0
|
|
Dave 'Foots' Footman
(asystent)
|
||
John G. Scotti
(asystent)
|
||
Nicole Florian
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Scott Rosenberg |
8,0
|
|
Barbara Nance
(asystent)
|
||
Producenci | Ocena | |
Armyan Bernstein
producent
|
||
Jon Shestack
producent
|
||
C.O. Erickson
producent wykonawczy
|
||
Phillip B. Goldfine
producent wykonawczy
|
||
Brent O'Connor
współproducent
|
||
Scott Rosenberg
współproducent
|
8,0
|
|
Elisabeth Seldes
współproducent
|
||
Max Wong
współproducent
|
||
Brent O'Connor
kierownik produkcji
|
||
Sean T. Stratton
nadzorca postprodukcji
|
||
Jasmine Barry
koordynator produkcji
|
||
Phaedra Eccleston
koordynator produkcji
|
||
Helena Bartuccio
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kathy Ferrey
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kathleen Nurit
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Amanda Beall
producent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
James Marsden
Steve Clark
|
6,7
|
|
Katie Holmes
Rachel Wagner
|
6,9
|
|
Nick Stahl
Gavin Strick
|
6,7
|
|
Steve Railsback
Oficer Cox
|
||
Bruce Greenwood
Dr. Edgar Caldicott
|
7,2
|
|
William Sadler
Dorian Newberry
|
6,9
|
|
Chad Donella
U.V
|
||
Ethan Embry
Allen Clark
|
||
Katharine Isabelle
Lindsay Clark
|
||
A.J. Buckley
Charles "Chug" Roman
|
7,3
|
|
Crystal Cass
Lorna Longley
|
4,0
|
|
Tygh Runyan
Dickie Atkinson
|
||
Tobias Mehler
Andy Effkin
|
||
Derek Hamilton
Trent Whalen
|
||
P.J. Prinsloo
Robby Stewart
|
||
Terry David Mulligan
Natban Clark
|
||
Susan Hogan
Cynthia Clark
|
||
Sarah-Jane Redmond
Colleen Perkins
|
||
Natassia Malthe
Mary Jo Copeland
|
||
Chris Owens
Oficer Kramer
|
||
Robert Moloney
Facet na promie
|
||
Dan Zukovic
Pan Rooney
|
||
Michelle Skalnik
Randi Sklar, członkini Niebieskich Szarf
|
||
Lalainia Lindbjerg
Kathy, członkini Niebieskich Szarf
|
||
Brendan Fehr
Brendan
|
7,0
|
|
Fiona Scott
Fiona, członkini Niebieskich Szarf
|
||
David Paetkau
Tom Cox, członek Niebieskich Szarf
|
||
Erin Tougas
Shannon
|
||
Ryan Taylor
Ryan, członek Niebieskich Szarf
|
||
Jay Brazeau
Dyrektor Weathers
|
6,0
|
|
Carly Pope
Abbey
|
||
John Destry
Mężczyzna w średnim wieku
|
||
Glynis Davies
Coupon Lady
|
||
Andre Danyliu
Roscoe
|
||
Gillian Barber
Judy Effkin
|
||
Stephen J. Lang
John
|
||
Peter LaCroix
Ernest Strick
|
||
Lynda Boyd
Lucille Strick
|
||
Daniella Evangelista
Daniella, członkini Niebieskich Szarf
|
||
Suzy Joachim
Lekarka
|
||
Doug Abrahams
Ochroniarz
|
||
Christopher R. Sumpton
Krzyczący mężczyzna
|
||
Kate Braidwood
Rachel, kosmetyczka
|
||
Stephen Holmes
Chłopiec myjący zęby
|
||
Mark Aviss
Łysy mężczyzna
|
||
Julie Patzwald
Betty Caldicott
|
||
Stephen E. Miller
Frankie, obsługujący stację benzynową
|
||
Dee Jay Jackson
Zastępca dyrektora
|
||
Kendall Saunders
Lekceważąca uczennica
|
||
Sean Amsing
Damon (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melanie Angel
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christine Cattani
Śmiejąca się blondynka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fulvio Cecere
Anestezjolog (niewymieniony w czołówce)
|
||
Garry Chalk
Trener (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Cynde Harmon
Pani Atkinson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tamsin Kelsey
Detrice (niewymieniony w czołówce)
|
||
Corey Large
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Lewis
Arbiter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zuzana Marlow
Mama Shannon (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Musser
Koroner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marciarose Shestack
Reporterka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Smith
Chłopiec w autobusie szkolnym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John S. Bartley | ||
Derek Grieves
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Snow | ||
John Dragonetti
(piosenka)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Trish Keating | ||
Christine Coutts
(asystent)
|
||
Julie MacDonald
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Randy Jon Morgan | ||
Karen Dale Greene
(asystent)
|
||
Caroline Hardon
(asystent)
|
||
Carolyn Calvert
(asystent)
|
||
Angela Jackson
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Lisa Love
główny charakteryzator
|
||
Yvonne Weber
charakteryzator (asystent)
|
||
Janet MacDonald
fryzjer
|
||
Lisa Leonard
fryzjer (asystent)
|
||
Leanne Rae Podavin
efekty specjalne makijażu
|
||
Geoff Redknap
efekty specjalne makijażu
|
||
Toby Lindala
efekty specjalne makijażu
|
8,0
|
|
Scenografia | Ocena | |
Nelson Coates
scenograf
|
||
Eric Fraser
dyrektor artystyczny
|
||
Louise Roper
dekorator wnętrz
|
||
Sandy Arthur
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Roxanne Methot
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Michael Norman Wong
dyrektor artystyczny (asystent)
|
6,0
|
|
Patrick Banister
projektant wnętrz
|
7,0
|
|
Gary Myers
projektant wnętrz
|
||
Wayne McLaughlin
główny rekwizytor
|
||
Marta McLaughlin
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Lance Johnson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Tony Beck
rekwizytor
|
||
Patrick Kearns
rekwizytor
|
||
Laurie Marsh
rekwizytor
|
||
John Dale
stolarz
|
||
Duff Chambers
główny architekt
|
||
Ron Clifford
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael Hibberson
dżwięk (asystent)
|
||
Frank Smathers
montaż dźwięku
|
||
Jon Michaels
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ryan Juggler
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dean Beville
montaż efektów dźwiękowych
|
||
William Jacobs
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Jonascu
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Patricio A. Libenson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Angelo Palazzo
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Fred Judkins
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Peter Brown
montaż dialogów
|
||
Alexandra Gonzales
montaż dialogów
|
||
Jeffrey Kaplan
montaż dialogów
|
||
James Matheny
montaż dialogów
|
||
Frank Smathers
montaż imitacji
|
||
Cliff Latimer
montaż postsynchronu
|
||
Jeff Charbonneau
montaż muzyki
|
||
Mark Green
montaż muzyki
|
||
Sharon Boyle
nadzorca muzyki
|
||
John Houlihan
nadzorca muzyki
|
9,0
|
|
Rob Young
mikser
|
||
Matthew C. Beville
mikser imitacji
|
||
D. Chris Smith
mikser imitacji
|
||
D. Chris Smith
mikser postsynchronu
|
||
Roger Morris
mikser postsynchronu
|
||
Jon Taylor
mikser ponownego nagrania
|
||
B. Tennyson Sebastian III
mikser ponownego nagrania
|
||
Sergio Reyes
mikser ponownego nagrania
|
||
Chris David
mikser ponownego nagrania
|
||
Stephen Hunter Flick
projektant dźwięku
|
||
Eddie Bydalek
operator dźwieku
|
||
Eric Erickson
operator dźwieku
|
||
John Garret Gorman
operator dźwieku
|
||
Donald D. Brown
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Dan Cervin
efekty specjalne (asystent)
|
8,0
|
|
Joel Whist
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lisa Beach
dobór obsady
|
||
Coreen Mayrs
dobór obsady
|
||
Tami Nasu
dobór obsady (asystent)
|
||
Heike Brandstatter
dodatkowy dobór obsady
|
||
Sandra Couldwell
dodatkowy dobór obsady
|
||
Sarah Katzman
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dave Hospes
kaskader
|
||
Kirk McMeekan
kaskader
|
||
Charles Andre
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Bamford
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Douglas Chapman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lauro David Chartrand-DelValle
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
2,0
|
|
Dean Choe
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Duane Dickinson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marny Eng
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Corry Glass
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gaston Morrison
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Jacox
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Langlois
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leslie McMichael
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Mylrea
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Redford
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darryl Scheelar
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Melissa R. Stubbs
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leslie McMichael
kaskader dublujący
|
||
Gerald Paetz
kaskader dublujący
|
||
J.J. Makaro
koordynator kaskaderów
|
||
Dave Hospes
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Adalberto Al Lopez
główny animator
|
||
John Bavaresco
animator
|
||
Robert C. Powers
animator
|
||
Cari Chadwick
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Claus Hansen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Robert Minshall
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
John Shirley
tworzący w technologii cyfrowej (asystent)
|
||
Paul Norris
zecer
|
||
Matthew Talbot-Kelly
zecer
|
||
John Bowyer-Smyth
zecer
|
||
Paul Cox
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Susan Abbott-Weller
producent efektów wizualnych
|
||
David Byrnes
producent efektów wizualnych
|
||
Bernie Melanson
koordynator dfektów wizualnych
|
||
Julia Nessling-Douglas
koordynator dfektów wizualnych
|
||
John Davidson
kamerzysta (asystent)
|
||
Aris Georgiopoulos
kamerzysta (asystent)
|
||
Dan Henshaw
kamerzysta (asystent)
|
||
Kim Ritz
kamerzysta (asystent)
|
||
John Holbrook
operator kamery
|
||
William Waring
operator kamery
|
||
Rod Pridy
operator kamery
|
||
Rod Pridy
operator steadicam
|
||
Jack Rowand
fotosista
|
||
Susan Montgomery
księgowy produkcji
|
||
Kathryn Peaslee
projekt czołówki
|
||
Andrew Simpson
treser zwierząt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dave Lane
układacz
|
Pozostałe
Proszę czekać…