Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Anna van der Heide | ||
Scenariusz | Ocena | |
Tamara Bos | ||
Producenci | Ocena | |
Evelien Jansen
producent
|
||
Burny Bos
producent
|
||
Ruud van der Heyde
producent
|
||
Kim Oomen
producent wykonawczy
|
||
Piek Seebregts
producent wykonawczy
|
||
Michiel Reichwein
koordynator postprodukcji
|
||
Fokje van Dorp
koordynator produkcji
|
||
Eefje Smulders
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Coen van Overdam
Brammetje Baas
|
||
Katja Herbers
Els Baas
|
||
Tjebbo Gerritsma
Jaap Baas
|
||
Roosmarijn van der Hoek
Kim Baas
|
||
Isabelle Smit
Liselore Luisjes
|
||
René Groothof
Pan Vis
|
||
Egbert Jan Weeber
Pan Mark
|
||
Ria Eimers
Dyrektorka
|
||
Koen Borkent
Teun
|
||
Meral Polat
Juf Esma
|
||
Kitty Courbois
Matka Vis
|
||
Dick van Oosten
Fryzjer
|
||
Coby Timp
Stara kobieta w parku
|
||
Kees Schiferli
Wściekły sąsiad
|
||
Dave Lenz
Mistrz połowu ryb
|
||
Bram Venema
Kolega Brama
|
||
Brennan Wilkes
Kolega Brama
|
||
Damian Hollander
Kolega Brama
|
||
Daniel Verbaan
Kolega Brama
|
||
Kai Vastbinder
Kolega Brama
|
||
Melle Zuidervaart
Kolega Brama
|
||
Pim Spenceley
Kolega Brama
|
||
Xavier von Grumbkow
Kolega Brama
|
||
Dianyrha Goedhard
Koleżanka Brama
|
||
Ella Verschoor
Koleżanka Brama
|
||
Fleur Kenters
Koleżanka Brama
|
||
Ires van Iperen
Koleżanka Brama
|
||
Isabella Mohammadpour
Koleżanka Brama
|
||
Kiki Plinck
Koleżanka Brama
|
||
Meleknur Erkoc
Koleżanka Brama
|
||
Nienke Valkhoff
Koleżanka Brama
|
||
Noa Roest
Koleżanka Brama
|
||
Sabine van Berckel
Koleżanka Brama
|
||
Sofie Ott De Vries
Koleżanka Brama
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jan Moeskops
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Fons Merkies | ||
Kostiumy | Ocena | |
Marion Boot | ||
Marian van Nieuwenhuyzen | ||
Montaż | Ocena | |
Michiel Reichwein | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Françoise Mol
główny charakteryzator
|
||
Françoise Mol
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Elsje de Bruin
scenograf
|
||
Donja de Graaf
dyrektor artystyczny
|
||
Roger Denton
dekorator wnętrz
|
||
Wendy Valentijn
dekorator wnętrz
|
||
Paul de Bruijn
koordynator konstrukcji
|
||
Bram Doyer
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Elizabeth Spijkerboer
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Karijn van Brink
rekwizytor
|
||
Hanna van den Hout
rekwizytor
|
||
Simone van der Geld
rekwizytor
|
||
Roos Voorsluis
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Florian Holzner
operator imitacji
|
||
René Overhorst
operator postsynchronu
|
||
Jan Willem van den Brink
projektant dźwięku
|
||
Jan Willem van den Brink
mikser ponownego nagrania
|
||
Gabor Verhoeven
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Gabor Verhoeven
montaż dźwięku
|
||
Jac Vleeshouwers
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Shanti Besseling
dobór obsady
|
||
Job Castelijn
dobór obsady
|
||
Elske Falkena
dobór obsady
|
||
Janusz Gosschalk
dobór obsady
|
||
Richard van Dusschoten
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob de Groot
układacz
|
||
Rob de Groot
koordynator kaskaderów
|
||
Marco Maas
koordynator kaskaderów
|
||
Ewoud Bon
operator kamery (asystent)
|
||
Jur Oster
elektryk
|
||
Karina van den Berg
mistrz oświetlenia
|
||
Josje van Erkel
operator kamery (asystent)
|
||
Paul Wilens
oświetlenie
|
||
Balder Westein
animator
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…