Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Stacy Title | ||
Wendy Roderweiss
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Richard L. Fox
(asystent)
|
||
Heather Grierson
(asystent)
|
||
Benjamin Schneider
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jonathan Penner | ||
Stacy Title | ||
Producenci | Ocena | |
Matt Salinger
producent
|
||
Shebnem Askin
współproducent
|
||
Steve Spina
współproducent
|
||
Sergio Aguero
producent wykonawczy
|
||
Mark Amin
producent wykonawczy
|
||
Jonathan Penner
współproducent wykonawczy
|
||
James D. Stern
współproducent wykonawczy
|
||
Stacy Title
współproducent wykonawczy
|
||
Cynthia H. Margulis
kierownik produkcji
|
||
Francey Grace
nadzorca postprodukcji
|
||
Shay Nichols
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Lynn Pekalsky
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jonathan Penner
Jack Lyne
|
||
Randall Batinkoff
Bradbury
|
||
Norman Reedus
Brautigan
|
7,5
|
|
Jamey Sheridan
Carl Lyne
|
||
Brooke Taylor
Tiffany
|
||
Jacqueline Bisset
Helen Lyne
|
7,0
|
|
Mary-Louise Parker
Julia Hirsch
|
7,2
|
|
Jeffrey Schoeny
Młody Jack
|
||
Chris Sarandon
Ojciec Jacka
|
||
Thomas F. Duffy
Barman
|
||
Jonathan Banks
Satch
|
||
Philip Baker Hall
Sol Hirsch
|
||
Kevin West
Farmaceuta
|
||
Tony Plana
Wysoki mężczyzna
|
||
Lobo Sebastian
Brzydal
|
7,0
|
|
Lou Hill
Meksykański kucharz
|
||
Jed Sura
Barman
|
||
Maury Chaykin
Bruce
|
||
Lisa Boyle
Bobo
|
||
Kirsten Getchell
Marcye
|
||
Tracy Effinger
Stevie
|
||
Joanna Gleason
Dr Rona Harvey
|
||
Nicholas Guilak
Księgowy
|
||
Matt Salinger
Policjant
|
||
Martha Hackett
Policjantka
|
||
Jeff Bowser
Wynajęty zabójca
|
||
Mary Ann Schmidt
Striptizerka w barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jim Whitaker |
6,0
|
|
Nicole Hirsch Whitaker
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
John Savka
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jason Andrew
(pomoc techniczna)
|
||
John Wittman
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christophe Beck |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Leesa Evans | ||
Winston Carney
(nadzorca kostiumów)
|
||
Teri Meyer
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Luis Colina | ||
Paul Petschek
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jill Cady
główny charakteryzator
|
||
Jill Crosby
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Alec Hammond
scenograf
|
7,0
|
|
Catherine Tarver
dyrektor artystyczny
|
||
Jerry Gardner
dekorator wnętrz
|
||
Trixie Gardner
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Eva Firshein
główny rekwizytor
|
||
Niki Giannini
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Lance Brown
projektant dźwięku
|
||
Carl D. Ware
projektant dźwięku
|
||
Barklie K. Griggs
nadzorca muzyki
|
||
Kerri Wilson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Cormac Funge
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Gina Nuccio
montaż dźwięku (asystent)
|
||
William Fiege
mikser
|
||
Eric Behrend
mikser ponownego nagrania
|
||
John Brasher
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
|
||
Scott Rusch
mikser imitacji
|
||
Elizabeth Rainey
imitator dźwięku
|
||
Srdjan Popovic
mikrofoniarz
|
||
Antonio Torres
montaż dialogów (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Wayne Beauchamp
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dayna Polehanki
dobór obsady
|
||
Bjorn Johnson
koordynator kaskaderów
|
||
Colin Hudson
operator steadicam
|
||
Jeffrey G. Hunt
operator steadicam
|
6,0
|
|
David Woodward
operator steadicam
|
||
Brad Fanfalone
operator kamery (asystent)
|
||
Reed Koppen
operator kamery (asystent)
|
||
Steven Yeager
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
James Kniest
oświetlenie
|
4,0
|
|
Saeed Adyani
fotosista
|
||
Neil Jacobs
fotosista
|
||
Cynthia Gates Fujikawa
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…