Wolny strzelec 7.4

Każdej nocy, gdy Miasto Aniołów zasypia, grupy ryzykantów uzbrojonych w szybkie samochody, drogie kamery video i skuteczne policyjne skanery przemierzają Los Angeles wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu okazji do nagrania odpowiednio atrakcyjnych materiałów. Polują na wypadki samochodowe, pożary, morderstwa i innego rodzaju ludzkie katastrofy, mając nadzieję sprzedać swe filmy lokalnym stacjom telewizyjnym, poszukującym taniej sensacji. Bezrobotny i zdesperowany Lou Bloom (Jake Gyllenhaal) postanawia zostać jednym z nich.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Dan Gilroy 7.0
Scenariusz
Średnia
Dan Gilroy 7.0
Producenci
Średnia
Betsy Danbury producent wykonawczy -
Jennifer Fox
producent
-
Tony Gilroy
producent
8.0
Juliana Guedes producent towarzyszący -
Jake Gyllenhaal
producent
7.8
David Lancaster producent -
Michel Litvak producent -
Gary Michael Walters producent wykonawczy -
Stephanie Wilcox współproducent -
Betsy Danbury kierownik produkcji -
Mads Hansen kierownik produkcji -
Trent Hara nadzorca produkcji -
Geno Hart konsultant produkcji -
Garrick Dion producent towarzyszący -
Aktorzy
Średnia
Jake Gyllenhaal
Lou Bloom
7.8
Rene Russo
Nina
6.8
Bill Paxton
Joe Loder
8.0
Ann Cusack
Linda
-
Kevin Rahm
Frank
-
Anne McDaniels
Pogodynka z Los Angeles
6.0
Riz Ahmed
Rick
6.0
Eric Lange
Kamerzysta
-
Kathleen York
Jackie
-
Jonny Coyne
Właściciel lombardu
-
Michael Hyatt
Fronteiri, detektyw
-
Kiff VandenHeuvel Wydawca -
Kent Shocknek
Prezenter wiadomości
-
Viviana Chavez Desiree -
Jason Heymann Strażak -
Damien Snow Policjant -
James Huang
Marcus
-
Carolyn Gilroy Jenny -
Dig Wayne
Rufus
-
Tyler Cole Strażak -
Michael Papajohn
Ochroniarz
7.0
Marco Rodríguez
Właściciel złomowiska
-
Pat Harvey
Pat Harvey
-
Sharon Tay
Sharon Tay
-
Rick Garcia Rick Garcia -
Leah Fredkin Prezenterka -
Bill Seward Bill Seward -
Rick Chambers Ben Waterman, prezenter -
Holly Hannula Lisa Mays, prezenterka -
Nick Chacon Gliniarz -
Kevin Dunigan
Gliniarz
7.0
Alex Ortiz Gliniarz -
Christina de Leon Kobieta za kratkami -
Juan Fernández
Ron De La Cruz, reporter
-
Myra Turley Sąsiadka -
Merritt Bailey Pracownik -
Lisa Remillard Deena Rain, reporterka -
Jamie McShane
Motocyklista
7.0
Manuel Lujan Dyrektor techniczny -
Christopher McShane Joel Beatty, reporter -
Bill Blair Manewrowy w pokoju kontrolerów (niewymieniony w czołówce) -
Aaron Bledsoe Nastolatek (niewymieniony w czołówce) -
Emily Dahm Dziewczyna (niewymieniony w czołówce) -
Chad Guerrero
Człowiek z blizną (niewymieniony w czołówce)
-
David Dustin Kenyon
Pracownik KWLA (niewymieniony w czołówce)
7.0
Austin Raishbrook Stringer (niewymieniony w czołówce) -
Dale Shane Sanitariusz (niewymieniony w czołówce) -
Troy Williams Sanitariusz (niewymieniony w czołówce) -
Adrian Winther Strażak (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Robert Elswit 8.0
Manny Duran (główna pomoc techniczna) -
Rowan Byers (pomoc techniczna) -
Jonathan Haaz (pomoc techniczna) -
Kyle Honnig (pomoc techniczna) -
Torrey Schoerner (pomoc techniczna) -
Mathew Severns (pomoc techniczna) -
Casey Slade (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
James Newton Howard 7.5
Sven Faulconer (muzyka dodatkowa) -
Sunna Wehrmeijer (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Amy Westcott -
Ric Spencer -
Montaż
Średnia
John Gilroy 7.0
Charakteryzacja
Średnia
Donald Mowat nadzorca charakteryzacji -
Candace Neal nadzorca stylizacji -
Pavy Olivarez fryzjer -
Joy Zapata główny stylista -
Scenografia
Średnia
Kevin Kavanaugh scenograf 8.0
Naaman Marshall dyrektor artystyczny 8.0
Meg Everist dekorator wnętrz -
Antonio Andraus główny konstruktor dekoracji -
Isidoro Avila rekwizytor -
Gregory Byrne rekwizytor -
Warren Drummond scenopis obrazkowy -
Penelope Franco Gilmore rekwizytor -
Michael Luce rekwizytor -
Joe Ondrejko koordynator konstrukcji -
King Orba główny rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Julie Feiner montaż dialogów -
Scott Martin Gershin nadzorujący montaż dźwięku -
Tim Hoagland technik miksu -
Shawn Holden mikser -
Robert Jackson mikrofoniarz -
Michael Kamper montaż dźwięku -
Andy Koyama mikser ponownego nagrania -
Andy Malcolm imitator dźwięku -
Chris Navarro mikser postsynchronu -
Kurt Peterson mikrofoniarz -
Margit Pfeiffer nadzorujący montaż dialogów -
Margit Pfeiffer nadzorca postsynchronu -
Stephen P. Robinson montaż efektów dźwiękowych -
Martyn Zub mikser ponownego nagrania -
Nic Ratner nadzorca muzyki -
Brian Ross nadzorca muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Steve Austin technik 6.0
John C. Carlucci technik -
Jack Davis technik -
Sam Dean technik -
Richard L. Hill nadzorca efektów specjalnych -
Michael Kay technik -
Joe Pancake nadzorca efektów specjalnych -
Steven Pancake technik -
Elia P. Popov koordynator efektów specjalnych 7.0
Sal Rose technik -
Chris L. Ward technik 7.0
Bryan Wohlers technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Mindy Marin dobór obsady -
Robert Nagle kierowca -
Raffaele Apuzzo producent efektów wizualnych -
Andrea Marotti producent efektów wizualnych -
Jamison Huber producent efektów wizualnych -
Connor Meechan nadzorca efektów wizualnych -
Laura Albert
kaskader
-
Craig Baxley Jr.
kierowca
-
Matt Berberi
kaskader dublujący: Riz Ahmed
5.0
Freddy Bouciegues kaskader -
Mickey Cassidy kierowca -
Chad Guerrero
kaskader
-
Kiralee Hayashi
kaskader
-
Logan Holladay kierowca -
Samuel Hubinette
kierowca
-
Terry Jackson
kaskader
-
Oliver Keller
kierowca
-
Eric Matuschek
kaskader
-
Mehdi Merali kaskader -
Joe Ordaz kaskader -
Charlie Picerni
kierowca
7.0
Simon Rhee
kaskader
6.0
Mark Riccardi
kierowca
-
Scott Rosen kaskader -
Stephen W. Schriver
kaskader dublujący: Mike Papajohn
-
Monty L. Simons
kaskader
-
James A. Smith kierowca -
Mike Smith
koordynator kaskaderów
-
Michael Bauman oświetlenie -
Kara Lipson dodatkowy dobór obsady -
Dixie Webster dodatkowy dobór obsady -
Julie Wagner dubler: Rene Russo -