Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Dan Gilroy |
7,0
|
|
Mike Smith
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Richard L. Fox
(asystent)
|
||
David Ticotin
(asystent)
|
||
Keri Bruno
(asystent)
|
||
Simone Farber
(asystent)
|
||
David Waters
(asystent)
|
||
Aaron C. Fitzgerald
(asystent)
|
||
Jeremy Reisig
(asystent)
|
||
Rob Burgess
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Seth Edelstein
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Steven Buhai
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Pete Waterman
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Marc Turchin
(asystent) (dodatkowy) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Dan Gilroy |
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Betsy Danbury
producent wykonawczy
|
||
Jennifer Fox
producent
|
||
Tony Gilroy
producent
|
8,0
|
|
Juliana Guedes
współproducent
|
||
Jake Gyllenhaal
producent
|
7,7
|
|
David Lancaster
producent
|
||
Michel Litvak
producent
|
||
Gary Michael Walters
producent wykonawczy
|
||
Stephanie Wilcox
współproducent
|
||
Betsy Danbury
kierownik produkcji
|
||
Mads Hansen
kierownik produkcji
|
||
Trent Hara
nadzorca produkcji
|
||
Geno Hart
konsultant produkcji
|
||
Garrick Dion
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jake Gyllenhaal
Lou Bloom
|
7,7
|
|
Rene Russo
Nina
|
7,2
|
|
Bill Paxton
Joe Loder
|
7,1
|
|
Ann Cusack
Linda
|
||
Kevin Rahm
Frank
|
||
Anne McDaniels
Pogodynka z Los Angeles
|
6,0
|
|
Riz Ahmed
Rick
|
||
Eric Lange
Kamerzysta
|
||
Kathleen York
Jackie
|
||
Jonny Coyne
Właściciel lombardu
|
||
Michael Hyatt
Fronteiri, detektyw
|
||
Kiff VandenHeuvel
Wydawca
|
||
Kent Shocknek
Prezenter wiadomości
|
||
Viviana Chavez
Desiree
|
||
Jason Heymann
Strażak
|
||
Damien Snow
Policjant
|
||
James Huang
Marcus
|
||
Carolyn Gilroy
Jenny
|
||
Dig Wayne
Rufus
|
||
Tyler Cole
Strażak
|
||
Michael Papajohn
Ochroniarz
|
7,0
|
|
Marco Rodríguez
Właściciel złomowiska
|
||
Pat Harvey
Pat Harvey
|
||
Sharon Tay
Sharon Tay
|
||
Rick Garcia
Rick Garcia
|
||
Leah Fredkin
Prezenterka
|
||
Bill Seward
Bill Seward
|
||
Rick Chambers
Ben Waterman, prezenter
|
||
Holly Hannula
Lisa Mays, prezenterka
|
||
Nick Chacon
Gliniarz
|
||
Kevin Dunigan
Gliniarz
|
7,0
|
|
Alex Ortiz
Gliniarz
|
||
Christina de Leon
Kobieta za kratkami
|
||
Juan Fernández
Ron De La Cruz, reporter
|
5,0
|
|
Myra Turley
Sąsiadka
|
||
Merritt Bailey
Pracownik
|
||
Lisa Remillard
Deena Rain, reporterka
|
||
Jamie McShane
Motocyklista
|
||
Manuel Lujan
Dyrektor techniczny
|
||
Christopher McShane
Joel Beatty, reporter
|
||
Bill Blair
Manewrowy w pokoju kontrolerów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Bledsoe
Nastolatek (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emily Dahm
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chad Guerrero
Człowiek z blizną (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Dustin Kenyon
Pracownik KWLA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Austin Raishbrook
Stringer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dale Shane
Sanitariusz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Troy Williams
Sanitariusz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adrian Winther
Strażak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robert Elswit |
8,0
|
|
Manny Duran
(główna pomoc techniczna)
|
||
Rowan Byers
(pomoc techniczna)
|
||
Jonathan Haaz
(pomoc techniczna)
|
||
Kyle Honnig
(pomoc techniczna)
|
||
Torrey Schoerner
(pomoc techniczna)
|
||
Mathew Severns
(pomoc techniczna)
|
||
Casey Slade
(pomoc techniczna)
|
||
Andrew Rowlands
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
James Newton Howard |
7,6
|
|
Sven Faulconer
(muzyka dodatkowa)
|
6,0
|
|
Sunna Wehrmeijer
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Amy Westcott | ||
Ric Spencer | ||
Montaż | Ocena | |
John Gilroy |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Donald Mowat
nadzorca charakteryzacji
|
||
Candace Neal
nadzorca stylizacji
|
||
Pavy Olivarez
fryzjer
|
||
Joy Zapata
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Kevin Kavanaugh
scenograf
|
9,0
|
|
Naaman Marshall
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Meg Everist
dekorator wnętrz
|
||
Antonio Andraus
główny konstruktor dekoracji
|
||
Isidoro Avila
rekwizytor
|
||
Gregory Byrne
rekwizytor
|
||
Warren Drummond
scenopis obrazkowy
|
||
Penelope Franco Gilmore
rekwizytor
|
||
Michael Luce
rekwizytor
|
||
Joe Ondrejko
koordynator konstrukcji
|
||
King Orba
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Julie Feiner
montaż dialogów
|
||
Scott Martin Gershin
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Tim Hoagland
technik miksu
|
||
Shawn Holden
mikser
|
||
Robert Jackson
mikrofoniarz
|
||
Michael Kamper
montaż dźwięku
|
||
Andy Koyama
mikser ponownego nagrania
|
||
Andy Malcolm
imitator dźwięku
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Kurt Peterson
mikrofoniarz
|
||
Margit Pfeiffer
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Margit Pfeiffer
nadzorca postsynchronu
|
||
Stephen P. Robinson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Martyn Zub
mikser ponownego nagrania
|
||
Nic Ratner
nadzorca muzyki
|
||
Brian Ross
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Steve Austin
technik
|
6,0
|
|
John C. Carlucci
technik
|
||
Jack Davis
technik
|
||
Sam Dean
technik
|
||
Richard L. Hill
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Michael Kay
technik
|
||
Joe Pancake
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Steven Pancake
technik
|
||
Elia P. Popov
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Sal Rose
technik
|
||
Chris L. Ward
technik
|
7,0
|
|
Bryan Wohlers
technik
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mindy Marin
dobór obsady
|
||
Robert Nagle
kierowca kaskader
|
||
Raffaele Apuzzo
producent efektów wizualnych
|
||
Andrea Marotti
producent efektów wizualnych
|
||
Jamison Huber
producent efektów wizualnych
|
||
Connor Meechan
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Laura Albert
kaskader
|
||
Craig Baxley Jr.
kierowca kaskader
|
||
Matt Berberi
kaskader dublujący: Riz Ahmed
|
5,0
|
|
Freddy Bouciegues
kaskader
|
||
Mickey Cassidy
kierowca kaskader
|
||
Chad Guerrero
kaskader
|
||
Kiralee Hayashi
kaskader
|
||
Logan Holladay
kierowca kaskader
|
||
Samuel Hubinette
kierowca kaskader
|
||
Terry Jackson
kaskader
|
||
Oliver Keller
kierowca kaskader
|
||
Eric Matuschek
kaskader
|
||
Mehdi Merali
kaskader
|
||
Joe Ordaz
kaskader
|
||
Charlie Picerni
kierowca kaskader
|
||
Simon Rhee
kaskader
|
7,0
|
|
Mark Riccardi
kierowca kaskader
|
||
Scott Rosen
kaskader
|
||
Stephen W. Schriver
kaskader dublujący: Mike Papajohn
|
||
Monty L. Simons
kaskader
|
||
James A. Smith
kierowca kaskader
|
||
Mike Smith
koordynator kaskaderów
|
||
Michael Bauman
oświetlenie
|
||
Kara Lipson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dixie Webster
dodatkowy dobór obsady
|
||
Julie Wagner
dubler: Rene Russo
|
||
Andrew Rowlands
operator steadicam
|
Pozostałe
Proszę czekać…