Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Vincent Ward |
8,0
|
|
Carla Corwin
(asystent)
|
||
Stephen P. Dunn
(asystent)
|
||
Otie Brown
(asystent)
|
||
Derek E. Johansen
(asystent)
|
||
Christina Stauffer
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ronald Bass |
8,0
|
|
Richard Matheson
(powieść)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Barnet Bain
producent
|
||
Stephen Deutsch
producent
|
||
Ronald Bass
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Ted Field
producent wykonawczy
|
||
Erica Huggins
producent wykonawczy
|
||
Scott Kroopf
producent wykonawczy
|
||
Alan C. Blomquist
współproducent
|
||
Terry Collis
kierownik produkcji
|
||
Barbara A. Hall
kierownik produkcji
|
||
Graham Stumpf
nadzorca postprodukcji
|
||
Sean Stanek
koordynator produkcji
|
||
Maureen Stanton-Leveque
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Robin Williams
Chris Nielsen
|
7,6
|
|
Cuba Gooding Jr.
Albert
|
7,5
|
|
Annabella Sciorra
Annie Nielsen
|
6,8
|
|
Max von Sydow
Tropiciel
|
7,8
|
|
Jessica Brooks Grant
Marie Nielsen
|
||
Josh Paddock
Ian Nielsen
|
||
Rosalind Chao
Leona
|
||
Lucinda Jenney
Pani Jacobs
|
||
Maggie McCarthy
Stacey Jacobs
|
||
Wilma Bonet
Angie
|
||
Matt Salinger
Wielebny Hanley
|
||
Carin Sprague
Najlepsza przyjaciółka Cindy
|
6,0
|
|
June Carryl
Kobieta w wypadku samochodowym
|
6,0
|
|
Paul P. Card IV
Ratownik medyczny
|
||
Werner Herzog
Twarz
|
7,7
|
|
Clara Thomas
Mała dziewczynka nad jeziorem
|
||
Benjamin Brock
Mały chłopczyk nad jeziorem
|
||
Tom O'Reilly
Diabeł (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy Dobbs Owen
Gość na weselu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phaedra Neitzel
Anioł (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kellan Patrick
Gość na weselu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Trimble
Gość na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Eduardo Serra
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Kamen | ||
Kostiumy | Ocena | |
Yvonne Blake |
8,0
|
|
Montaż | Ocena | |
David Brenner |
9,0
|
|
Maysie Hoy |
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Cindy J. Williams
główny charakteryzator
|
||
Kate Biscoe
charakteryzator osobisty: Annabella Sciorra
|
||
Cheri Minns
charakteryzator osobisty: Robin Williams
|
||
Derik Wingo
efekty specjalne makijażu
|
||
Adam Brandy
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Phillips
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Eugenio Zanetti
scenograf
|
7,0
|
|
Tomas Voth
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Christian Wintter
dyrektor artystyczny
|
||
Cindy Carr
dekorator wnętrz
|
8,0
|
|
Josh Fifarek
dekorator wnętrz
|
||
Erin Kemp
projektant wnętrz
|
||
Aric Lasher
projektant wnętrz
|
||
Alicia Maccarone
projektant wnętrz
|
||
Karl J. Martin
projektant wnętrz
|
||
Jake Strelow
projektant wnętrz
|
||
Dawn Swiderski
projektant wnętrz
|
||
Stephen Alesch
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David W. Alstadter
mikser imitacji
|
||
Neal J. Anderson
montaż dialogów
|
||
Stephen Balliet
mikrofoniarz
|
||
Bob Beher
montaż dźwięku
|
||
Paul Timothy Carden
montaż dźwięku
|
||
Simon Coke
montaż postsynchronu
|
||
Patrick Cyccone Jr.
mikser ponownego nagrania
|
||
Toby Dalsgaard
montaż imitacji
|
||
Dino Dimuro
montaż dźwięku
|
||
Dean Drabin
mikser postsynchronu
|
||
Eric Flickinger
operator dźwięku
|
||
Jessica Gallavan
nadzorca postsynchronu
|
||
Scott Martin Gershin
projektant dźwięku
|
||
Scott Martin Gershin
montaż dźwięku
|
||
Hector C. Gika
montaż dźwięku
|
||
Laura Graham
montaż postsynchronu
|
||
Catherine Harper
imitator dźwięku
|
||
Laura Harris Atkinson
montaż dialogów
|
||
Chris Jargo
nadzorca postsynchronu
|
||
Constance A. Kazmer
montaż postsynchronu
|
||
Michael Keller
mikser ponownego nagrania
|
||
Randy Kelley
montaż dźwięku
|
||
David Kneupper
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Michael Meier
okablowanie
|
||
Michael Miller
operator postsynchronu
|
||
Thomas O'Neil Younkman
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dan M. Rich
montaż dialogów
|
||
Patrick N. Sellers
montaż dźwięku
|
||
Randy Singer
mikser imitacji
|
||
Mary Ruth Smith
montaż postsynchronu
|
||
Nelson Stoll
mikser
|
||
Cary Stratton
operator postsynchronu
|
||
Peter Michael Sullivan
projektant dźwięku
|
||
Peter Michael Sullivan
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jon Title
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Drew Webster
operator dźwięku
|
||
Bill Abbott
montaż muzyki
|
||
Brent Brooks
montaż muzyki
|
||
Christine Cholvin
montaż muzyki (asystent)
|
||
Daryl B. Kell
montaż muzyki
|
||
Denise Okimoto
montaż muzyki
|
||
Dawn Soler
nadzorca muzyki
|
||
Greg Zimmerman
dźwięk (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Roy Arbogast
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Ron Bolanowski
nadzorca efektów specjalnych
|
||
David Crawford
efekty specjalne
|
||
Rod M. Janusch
efekty specjalne
|
||
William D. Lee
nadzorca efektów specjalnych
|
||
James Reedy
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Tom Sindicich
koordynator efektów specjalnych
|
||
I.J. Van Perre
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Dick Wood
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Joshua Teicher
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nina Henninger
dobór obsady
|
||
Heidi Levitt
dobór obsady
|
||
Nicholas Brooks
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Joel Hynek
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ken Jones
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kevin Scott Mack
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Stuart Robertson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ellen Somers
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Johnny Martin
kaskader
|
||
Michael Papajohn
kaskader
|
7,0
|
|
Simon Haslett
zecer
|
||
Frank Masi
fotosista
|
||
Jeff Habberstad
kaskader
|
6,0
|
|
Jake Lombard
kaskader
|
||
Chase Allen
kaskader
|
||
Joey Anaya
kaskader
|
||
Noby Arden
kaskader
|
||
Dan Bell
kaskader
|
||
Liisa Cohen
kaskader
|
||
Tammy Brady Conrad
kaskader
|
||
William Croughwell Jr.
kaskader
|
||
William Croughwell Sr.
kaskader
|
||
Cameron Croughwell
kaskader
|
||
Joshua Croughwell
kaskader
|
||
Briana Dougherty
kaskader
|
||
Kristin Draudt
kaskader
|
||
Lisa Ebeyer
kaskader
|
||
Debbie Evans
kaskader
|
||
Dane Farwell
kaskader
|
||
Clay Donahue Fontenot
kaskader
|
6,0
|
|
Richie Gaona
kaskader
|
||
Darien Gold
kaskader
|
||
Rosine 'Ace' Hatem
kaskader
|
6,0
|
|
Johnny Hock
kaskader
|
||
Fiona Jackson
kaskader
|
||
Tim Meredith
kaskader
|
||
Nathan Siebring
kaskader
|
||
Jenna Smrz
kaskader
|
||
Jennifer Smrz
kaskader
|
||
Kelly Smrz
kaskader
|
||
Darlene Ava Williams
kaskader
|
||
Keith Woulard
kaskader
|
||
Billy Morts
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Mitchell
kaskader dublujący
|
||
Tierre Turner
kaskader dublujący
|
||
Charles Croughwell
koordynator kaskaderów
|
||
Scott Sproule
koordynator kaskaderów (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Debbie Evans
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Talmage Watson
animator
|
||
Talmage Watson
dyrektor techniczny
|
||
Suzanne Mitus-Uribe
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Gregory Oehler
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mark Breakspear
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shelley Davis
treser zwierząt
|
||
DeAnne Zarkowski
treser zwierząt
|
Pozostałe
Proszę czekać…