Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Brad Turner |
5,0
|
|
Mark Hansson
(asystent)
|
||
Dan Mulvaney
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Steven Kane
(również) (twórca)
|
||
Hank Steinberg
(twórca)
|
||
William Brinkley
(powieść)
|
||
Jessica Butler
(scenarzysta etatowy)
|
||
Jill Blankenship
(scenarzysta etatowy)
|
||
Onalee Hunter
(scenarzysta etatowy)
|
||
Richard Arthur
(scenarzysta etatowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Hank Steinberg
producent wykonawczy
|
||
Steven Kane
producent wykonawczy
|
||
Jack Bender
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Andrew Form
producent wykonawczy
|
||
Brad Fuller
producent wykonawczy
|
||
Michael Bay
producent wykonawczy
|
7,3
|
|
Quinton Peeples
producent
|
||
Tony Mark
producent
|
||
Josh Schaer
współproducent
|
||
Skip Beaudine
współproducent
|
||
Cameron Welsh
producent nadzorujący
|
||
Ellen Stafford
producent towarzyszący
|
||
Lindsay Owens
producent towarzyszący
|
||
Skip Beaudine
kierownik produkcji
|
||
Brenda J. Pulos
koordynator produkcji
|
||
Zak Kauffman
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Eric Dane
Kmdr Tom Chandler
|
7,0
|
|
Rhona Mitra
Dr Rachel Scott
|
7,1
|
|
Adam Baldwin
Kmdr Mike Slattery
|
||
Charles Parnell
St. bsm. szt. Russell Jeter
|
6,0
|
|
Sam Spruell
Dr Quincy Tophet
|
4,0
|
|
Travis Van Winkle
Por. Danny Green
|
||
Marissa Neitling
Por. Kara Foster
|
5,5
|
|
Christina Elmore
Por. Alisha Granderson
|
5,0
|
|
Alfre Woodard
Amy Granderson
|
6,8
|
|
John Pyper-Ferguson
Tex Nolan
|
7,0
|
|
Maximiliano Hernández
Dr Rios
|
||
Jocko Sims
Por. Carlton Burk
|
||
Michael Curran-Dorsano
Gator
|
||
Fay Masterson
Andrea Garnett
|
||
Chris Sheffield
Will Mason, oficer łącznościowy
|
6,0
|
|
Ness Bautista
Cruz
|
||
Andy T. Tran
Por. Andy Chung
|
||
Hope Olaidé Wilson
Bertrise
|
||
Alice Coulthard
Kelly Tophet
|
7,0
|
|
Aidan Sussman
Sam Chandler
|
||
Grace Kaufman
Ashley Chandler
|
||
Derk Cheetwood
Por. Pete Norris
|
||
Tracy Middendorf
Darien Chandler
|
||
Bill Smitrovich
Jed Chandler
|
||
Titus Welliver
Thorwald
|
||
Kevin Michael Martin
Miller
|
||
Chris Marrs
Lynn, mechanik
|
||
Paul James
O'Connor
|
||
Amen Igbinosun
Bernie "Bekon" Cowley
|
||
Jamison Haase
Barker, oficer taktyczny
|
||
Jade Pettyjohn
Ava Tophet
|
||
Nathan Sutton
McGregor
|
||
Fred Cross
Michael Neustadter
|
||
Marcus Choi
Dr Hamada
|
||
Maggie Gwin
Por. Landau
|
||
Mark Engelhardt
Policjant stanowy
|
6,0
|
|
Mark Schroeder
Lekarz
|
||
Everton Lawrence
Umierający mężczyzna
|
||
Liz Loza
Technik
|
||
Ernie Charles
Chory mężczyzna
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Christopher Faloona
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
James S. Levine | ||
Jim Dooley | ||
Steve Jablonsky
(temat)
|
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Carlos Rosario | ||
Montaż | Ocena | |
Marta Evry | ||
John David Buxton
(dodatkowy)
|
||
Knar Kitabjian
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kathy C. King
nadzorca charakteryzacji
|
||
Nani Casillas
nadzorca stylizacji
|
||
Elena Arroy
charakteryzator
|
||
Robert Kato DeStefan
charakteryzator (asystent)
|
||
Elizabeth J.K. Fitzpatrick
fryzjer
|
||
Ursula Hawks
fryzjer
|
||
Susan Laprelle
efekty specjalne makijażu
|
||
Miko Nishida
główny stylista
|
||
James Sartain
fryzjer
|
||
Tatiana Thorpe
charakteryzator osobisty
|
||
Teresa Vest
charakteryzator
|
||
Elizabeth Villamarin
główny charakteryzator
|
||
Jay Wejebe
efekty specjalne makijażu
|
||
Kentaro Yano
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Alicia Maccarone
scenograf
|
||
Jeffrey Kushon
dekorator wnętrz
|
||
Scott Ambrose
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Katia Lewin Jablonsky
montaż muzyki
|
||
Gregory King
mikser ponownego nagrania
|
||
Jon Greasley
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Steve Galich
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…