The Affair 7.5

Noah (Dominic West), nowojorski nauczyciel i powieściopisarz, jest szczęśliwie żonaty, lecz od niedawna dość zależny od pieniędzy swojego teścia. Młoda kelnerka Alison (Ruth Wilson) stara się poskładać swoje życie i małżeństwo po przebytej tragedii. Spotkanie tych dwojga odmieni nie tylko ich losy, ale także ludzi z najbliższego otoczenia.

Odcinki

Sezony

Odcinek 2x1 8.0

Noah i Helen próbują rozwieść się w zgodzie, ale Helen nie potrafi tak łatwo zrezygnować z małżeństwa. Wspiera ona Noaha w sprawie zabójstwa.

Odcinek 2x2 8.0

Alison składa wizytę niespodziewany gość. Kobieta znajduje nową pracę. Kryzys Cole'a coraz bardziej się pogłębia.

Odcinek 2x3 8.0

Noah podejmuje ważną decyzję. Tymczasem Alison zwierza się Robertowi, mężowi Yvonne. Na jaw wychodzą pewne fakty związane ze śmiercią Scotty'ego.

Odcinek 2x4 8.0

Rozwód okazuje się być niezwykle przykrym doświadczeniem, które doprowadza Helen do rozpaczy. Bezradny Noah zabiera dzieci do domu.

Odcinek 2x5 8.0

Alison jest pełna podejrzeń, zagląda więc do zapisków Noaha, które wprawiają ją w osłupienie. Cole nawiązuje relację z dziewczyną Scotty'ego.

Odcinek 2x6 8.0

Noah i Helen dochodzą do porozumienia w sprawie rozwodu po tym, jak stan zdrowia ich syna się pogarsza. Noah odwiedza spa, by spotkać tam Alison.

Odcinek 2x7 9.0

Noah świętuje sukces swojej książki. Alison ujawnia jednak swoje prawdziwe przemyślenia na jej temat. Cole i jego bracia poznają rodzinną klątwę.

Odcinek 2x8 9.0

Płomień miłości Helen i Noaha rozpala się na nowo podczas wizyty na uczelni, gdzie się poznali. W śledztwie w sprawie morderstwa Scotty'ego pojawia się nowy podejrzany.

Odcinek 2x9 9.0

Podczas huraganu Helen spotyka starego znajomego — to początek nowego związku. Alison zaczyna rodzić, ale nie może skontaktować się z imprezującym Noahem.

Odcinek 2x10 9.0

Rok po burzy Noah otwiera się podczas sesji terapeutycznej dla par. Cole oznajmia, że Luisa przyjęła jego oświadczyny.

Odcinek 2x11 8.0

Cole i Luisa niespodziewanie znajdują wspólnika. Scotty pozostaje sam w obliczu życiowego kryzysu. Alison podejmuje ważną decyzję.

Odcinek 2x12 9.0

W dniu ślubu Cole'a i Luisy Noah poznaje bolesną prawdę. Schwytany zostaje zabójca Scotty'ego Lockharta. Tym razem jednak sprawiedliwości nie staje się zadość.