Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Giorgio Stegani | ||
Scenariusz | Ocena | |
Giorgio Stegani
(również) (historia)
|
||
Michele Villerot | ||
José Luis Jerez Aloza | ||
Remigio Del Grosso | ||
Monique Comparon
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Harry Whittington
(powieść "Adios")
|
||
Producenci | Ocena | |
Bruno Turchetto
producent
|
||
Luis Buchs
producent wykonawczy
|
||
Harry Pears
producent wykonawczy
|
||
Luis Buchs
nadzorca produkcji
|
||
Arthur Deeds
kierownik produkcji
|
||
Luis Méndez
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Giuliano Gemma
Brent Landers
|
||
Ida Galli
Lucy Tilson
|
||
Roberto Camardiel
Dr Verne Barfield
|
||
Jesús Puente
Szeryf Saul Slaughter
|
||
Germano Longo
Stan Clevenger
|
||
Gino Marturano
Murphy
|
||
Massimo Righi
Avery Ranchester
|
||
Monique Saint Claire
Maude Clevenger
|
||
Antonio Orengo | ||
Juan Cortés
Sędzia
|
||
François Pascal | ||
Frank Braña
Człowiek Ranchestera w czerwonej koszuli
|
||
Ramón Pérez | ||
Pierre Cressoy
Clayton Ranchester
|
||
Nello Pazzafini
Gil Clawson
|
||
Elio Angelucci
Mieszkaniec
|
||
Mimo Billi | ||
Antonio Iranzo
Kowboj Ranchestera
|
||
Joaquín Parra
Kowboj Ranchestera
|
||
Ettore Arena
Mieszkaniec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruno Ariè
Awanturnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Cameron
Kowboj ze sznurem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Angelo Casadei
Mieszkaniec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gilberto Galimberti
Kowboj Ranchestera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vincenzo Maggio
Awanturnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alba Maiolini
Mieszkanka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Osiride Pevarello
Kowboj Ranchestera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Franco Ukmar
Kowboj Ranchestera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rinaldo Zamperla
Kowboj Ranchestera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Francisco Sempere | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Benedetto Ghiglia | ||
Kostiumy | Ocena | |
Elio Micheli | ||
Montaż | Ocena | |
Jacqueline Brachet | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sheila Gersh
fryzjer
|
||
Massimo Giustini
charakteryzator
|
||
Isabel Mella
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Charles Ralph
scenograf
|
||
Román Calatayud
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Guy Ronson
technik dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sergio Martinelli
operator kamery
|
||
José Cobos
kamerzysta (asystent)
|
||
Sidney Phillips
kamerzysta (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…