Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Nick Cassavetes |
7,0
|
|
John Nelson
(asystent)
|
||
Lester K. Mathews
(asystent)
|
||
Ross Novie
(asystent)
|
||
Fred Weinberg
(asystent)
|
||
Mic Mehas
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
John Cassavetes | ||
Jane Goldsmith
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
René Cleitman
producent
|
||
Bernard Bouix
producent wykonawczy
|
||
Gérard Depardieu
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Sean Penn
producent wykonawczy
|
8,1
|
|
John Travolta
producent wykonawczy
|
7,8
|
|
Avram 'Butch' Kaplan
współproducent
|
||
Ventura E.M.A.
współproducent
|
||
Bob Weinstein
współproducent wykonawczy
|
||
Harvey Weinstein
współproducent wykonawczy
|
||
Michele E. Carnes
kierownik produkcji
|
||
Brad Arensman
nadzorca postprodukcji
|
||
Ilya Brodsky
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dalia Burde
kierownik produkcji (asystent)
|
||
J.J. Cohen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Joleen Deatherage
producent (asystent)
|
||
Catherine Domareki
producent (asystent)
|
||
Stacey Holmes
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kathleen Janick
producent (asystent)
|
||
Carrie L.A.
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Adriann Morales
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aaron Penn
kierownik produkcji (asystent)
|
||
William Philips
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael Todd Schlenker
koordynator produkcji
|
||
Neil Daly
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liz Goodman
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sean Penn
Eddie Quinn
|
8,1
|
|
Robin Wright
Maureen Murphy Quinn
|
7,0
|
|
John Travolta
Joey Germoni
|
7,8
|
|
James Gandolfini
Kiefer
|
7,1
|
|
Harry Dean Stanton
Tony "Shorty" Russo
|
7,4
|
|
Debi Mazar
Georgie
|
||
Gena Rowlands
Panna Jane Green
|
||
Susan Traylor
Lucinda
|
||
Bobby Cooper
Cooper
|
||
John Marshall Jones
Leonard
|
||
Chloe Webb
Nancy Swearingen
|
||
James Soravilla
Avi
|
||
Jamie Bozian
Stażysta
|
||
Paul Johansson
Stażysta
|
||
Justina Machado
Carmen Rodriguez
|
7,0
|
|
Tito Larriva
Wiodący piosenkarz
|
||
Tony Marsico
Członek zespołu
|
||
Ilya Brodsky
Taksówkarz
|
||
Burt Young
Lorenzo
|
||
Neill Barry
Mario
|
||
Clayton Landey
Obsługujący
|
||
Jason O'Malley
Obsługujący
|
||
Dennis Fanning
Gliniarz
|
||
John Cundari
Gliniarz
|
||
Noon Orsatti
Gliniarz
|
||
Nina Barry
Helen Caldwell
|
||
Chris Kinkade
Ochroniarz
|
||
Kristina Malota
Rosie
|
||
Nicolette Little
Dolly
|
||
Kelsey Mulrooney
Jeannie
|
||
David Thornton
Saul Sunday
|
||
Lester Mathews
Black Dude
|
||
Erika Eleniak
Towarzyszka zabawy dziecięcej (niewymieniony w czołówce) (zdjęcia archiwalne)
|
||
David Sherrill
Wykidajło (niewymieniony w czołówce)
|
||
Talia Shire
Właścicielka restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
6,9
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Thierry Arbogast
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Josh Bleibtreu
(kierownik zdjęć) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Didier Koskas
(główna pomoc techniczna)
|
||
Stephen B. Abrams
(pomoc techniczna)
|
||
Tony Bendt
(pomoc techniczna)
|
||
Steve Carmer
(pomoc techniczna)
|
||
Kevin 'Rambo' Fitzgerald
(pomoc techniczna)
|
||
Steve Hagstrom
(pomoc techniczna)
|
||
Paul Miranne
(pomoc techniczna)
|
||
Gregory Wong
(pomoc techniczna)
|
||
Michael 'Spike' Ryan
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Joseph Vitarelli | ||
Clarence Cotter
(piosenka "Somebody's Gettin' It")
|
||
David Jeffery Ricketts
(piosenka "The Toughest Whore in Babylon")
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Beatrix Aruna Pasztor | ||
Nadine Haders
(nadzorca kostiumów)
|
||
Michelle M. Pershing | ||
Kate Smurr | ||
Tessa Stephensen
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Petra von Oelffen | ||
Mike Mertens
(laborant-opisywacz)
|
||
David Dawes
(asystent)
|
||
Martha Rubin
(asystent)
|
||
James Durante
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Deborah K. Larsen
nadzorca charakteryzacji
|
||
Frances Mathias
nadzorca stylizacji
|
||
Frank Griffin
charakteryzator osobisty: John Travolta
|
6,0
|
|
Susan V. Kalinowski
fryzjer osobisty: John Travolta
|
||
Jeri Baker
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
David Wasco
scenograf
|
8,0
|
|
Daniel Bradford
dyrektor artystyczny
|
||
Sandy Reynolds-Wasco
dekorator wnętrz
|
||
Peter J. Bates
konstruktor dekoracji
|
||
Todd Ellis
główny rekwizytor
|
||
Stoney Emshwiller
konstruktor dekoracji
|
||
Jennie Harris
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Andrew Laws
dyrektor artystyczny (asystent)
|
8,0
|
|
Bradley O'Donnell
główny architekt
|
||
Patrick Parkhurst
koordynator konstrukcji
|
||
David Pirinelli
konstruktor dekoracji
|
||
Monti Santilli Rainbolt
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Amy Skjonsby-Winslow
projektant wnętrz
|
||
Chris Tomko
konstruktor dekoracji
|
||
R.A. Tony Poland
rekwizytor
|
||
Amanda J. Flick
główny malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Rick Ash
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert Backus
dźwięk
|
||
Gregg Barbanell
imitator dźwięku
|
||
Thomas Barquee
montaż postsynchronu
|
||
Greg Conway
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Diamond
mikrofoniarz
|
||
Bess Hopper
imitator dźwięku
|
||
Edmund J. Lachmann
montaż dialogów
|
||
Mike Le Mare
projektant dźwięku
|
||
Mike Le Mare
nadzorca dźwięku
|
||
Steve Livingston
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Brian Ruberg
mikser postsynchronu
|
||
Matthias Schmitz
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Brady Schwartz
montaż imitacji
|
||
Tom Scurry
montaż dialogów
|
||
Larry Stensvold
mikser ponownego nagrania
|
||
Karola Storr
nadzorca dźwięku
|
||
Karola Storr
nadzorca postsynchronu
|
||
Jim Stuebe
mikser
|
||
Christina Tucker
mikser imitacji
|
||
Bryan Bowen
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Schlueter
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Buck Damon
nadzorca muzyki (asystent)
|
6,0
|
|
Allan K. Rosen
montaż muzyki
|
||
Amanda Scheer-Demme
nadzorca muzyki
|
||
Patty von Arx
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Greg Landerer
koordynator efektów specjalnych
|
||
Richard Landerer
efekty specjalne (asystent)
|
||
Giuliano Fiumani
efekty specjalne (asystent)
|
||
Boyd Lacosse
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward Romero
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Matthew Barry
dobór obsady
|
||
Kerry Rossall
koordynator kaskaderów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick Avery
kaskader
|
||
Ray Baum
kaskader
|
||
Eric Chambers
kaskader
|
||
David D. Darling
kaskader
|
||
Marguerite Happy
kaskader
|
||
Carrick O'Quinn
kaskader
|
||
Jimmy Ortega
kaskader
|
6,0
|
|
Mark Riccardi
kaskader
|
||
Kerry Rossall
kaskader
|
||
Chuck Waters
kaskader
|
||
Jennifer Watson-Johnston
kaskader
|
||
Josh Bleibtreu
operator kamery
|
||
Marek Bojsza
elektryk
|
||
Curtis Bradford
oświetlenie
|
||
Raymond C. Clark
elektryk
|
||
Michael Ferris
operator kamery
|
||
Kirk R. Gardner
operator steadicam
|
||
Christopher Dunn George
prowadzący ostrość
|
||
Jack M. Guberman
elektryk
|
||
Melissa Moseley
fotosista
|
||
William Robinson
operator kamery (asystent)
|
||
Joyce Rudolph
fotosista
|
||
Lee Schmicker
elektryk
|
||
Doug Weinmann
elektryk
|
||
Parker Meyer
operator kamery (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
R. Gern Trowbridge
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sande Alessi
dodatkowy dobór obsady
|
||
Nina Barry
dodatkowy dobór obsady
|
||
Terrence Harris
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kevin Halloran
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Kevin Collins
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…