Magicy 6.7

Inteligentny, młody mężczyzna rozpoczyna naukę w mieszczącej się w Nowym Jorku szkole magii.

Odcinki

Sezony

Nieautoryzowane czary 1x1 8.3

Syfy 16-01-26 (USA), Scifi Universal 17-01-15 (Polska)

Grupa studentów Brakebills College, mieszczącej się w Nowym Jorku sekretnej szkoły magii odkrywa, że kraina fantasy o której czytali jako dzieci, istnieje naprawdę i stanowi ogromne zagrożenie dla całej ludzkości.

Źródło magii 1x2 7.7

Quentin jest zrozpaczony kiedy dowiaduje się, że za sprowokowanie pozaświatowego magicznego ataku na Brakebills grozi mu wydalenie ze szkoły. Tymczasem Julia coraz bardziej zagłębia się w świecie podziemnej magii.

Konsekwencje zaawansowanego czarodziejstwa 1x3 8.0

Alice za wszelką cenę chce odkryć, co się stało z jej zaginionym bratem Charliem. Penny jest zdumiony swoimi zdolnościami parapsychicznymi.

Świat w ścianach 1x4 6.7

Quentin budzi się w szpitalu psychiatrycznym, gdzie jego wspomnienia z Brakebills traktowane są jak urojenia chorego.

Uzdrowienia, większe i mniejsze 1x5 5.5

Kiedy okazuje się, że ojciec Quentina jest chory na nieoperacyjnego raka, chłopak stara się pogodzić z faktem, że w tej sytuacji magia nie może pomóc.

Niepraktyczne zastosowania 1x6 6.5

Studenci pierwszego roku muszą przejść serię niekonwencjonalnych testów, oblanie których skutkuje natychmiastowym wydaleniem z Brakebills.

Przypadek Majakowskiego 1x7 7.5

Bezkompromisowy profesor przekracza granice zarówno w stosowaniu magii jak i życiu osobistym studentów pierwszego roku. Tymczasem Julia musi zdecydować, czy jest gotowa przyjąć pomoc i co to oznacza dla jej przyszłości jako magika.

Złamane serce 1x8 6.5

Penny zostaje zaatakowany, a tożsamość jego napastnika jest dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Julia rozważa porzucenie magii na dobre.

Czytelnia 1x9 6.0

W poszukiwaniu zaginionego, magicznego guzika Quentin, Alice, Eliot i Penny jadą do Anglii, gdzie odwiedzają rezydencję Ploverów. Na miejscu odkrywają nawiedzającego posiadłość ducha pisarza. Tymczasem Julia, po powrocie z odwyku, szuka prawdziwego znaczenia dla swojej magii.

Powrót do domu 1x10 8.0

Penny przekonuje się, że świat Neitherlands nie jest tak przyjazny, jak początkowo zakładał. Tymczasem Quentin i Alice starają się uratować przyjaciela, natomiast Julia usiłuje przyłączyć się go grupy magów znanych pod nazwą Wolni handlarze.

Zaradcza magia bojowa 1x11 6.0

Emocje sięgają zenitu i mogą prowadzić do zguby, kiedy tuż przed bitwą w Fillory, Quentin i jego przyjaciele poznają tajniki magii bojowej.

Trzydzieści dziewięć grobów 1x12 6.0

Po mocno zakrapianej nocy studenci mają niejasne wspomnienie poprzedniego wieczoru i wyrzuty sumienia. Penny uzmysławia im od czego zależy ich życie.

Czy przynieśliście mi ciasteczka? 1x13 8.0

Quentin i Julia docierają do Fillory i tam usiłują dołączyć do pozostałych, którzy w poszukiwaniu Bestii wyprzedzili ich o ponad 70 lat.