Parodia seriali policyjnych, której bohaterką jest doświadczona policjantka z Los Angeles.
Odcinki 40 dodaj odcinek
Sezony

tbs 10-01-18 (USA)

Detektyw Angie Tribeca dostaje nowego partnera, Jaya Geilsa wraz z którym musi odnaleźć człowieka szantażującego burmistrza.
Angie i Geils prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw dokonanych przez nieznanego sprawcę w środowisku piekarzy.
W poszukiwaniu mordercy Tribeca i Giles zagłębiają się w lubieżny świat amerykańskich brzuchomówców.
Tribeca i Geils prowadzą śledztwo, które wprowadza ich w świat prostytucji, gdzie odkrywają skandal w który zamieszany jest wysoko postawiony urzędnik.
Tribeca i Geils prowadzą śledztwo w sprawie przemytników nielegalnie sprowadzających do Kalifornii fretki.
Po otrzymaniu przymusowego urlopu Tribeca zanurza się w cywilnym życiu. Tymczasem Tanner i Geils prowadzą sprawę morderstwa na polu golfowym.
W samolotach dochodzi do serii tajemniczych śmierci pasażerów. Tribeca i Geils kupują bilety na jeden z lotów żeby złapać mordercę na gorącym uczynku.
Po tym jak grupa brytyjskich gangsterów napada na bank Tribeca i Geils postanawiają zinfiltrować szajkę. Wkrótce potem trafiają do więzienia wraz z gangsterami.
Kiedy Geils zostaje prowany przez pałającego żądzą zemsty nauczyciela gimnastyki, Tribeca musi stawić czoła prawdziwym uczuciom jakie żywi wobec swojego partnera i uratować mu życie.
W miejskim parku zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Tribeca rozpoczyna śledztwo, wkrótce jednak porucznik Atkins odsuwa ją od tej sprawy.
W restauracji zostają znalezione zwłoki szefa kuchni. Jedynymi poszlakami w tej sprawie są zaginiony klucz oraz harpun. Tymczasem do Angie dzwoni osoba podająca się za Peppera.
Po serii tajemniczych utonięć, chcący przeniknąć w środowisko podejrzanych Geils zatrudnia się na plaży jako ratownik.
Ogromny spisek zostaje wprawiony w ruch, kiedy ktoś z niejasnych powodów włamuje się na stronę portalu randkowego.
Tribeca podejrzewa, że śmierć 102 latka nie jest tak naturalna jak wszystkim się wydaje, jednak z powodu jej zawieszenia nikt nie traktuje jej podejrzeń poważnie.
W jednym ze szpitali zaczyna grasować złodziej organów. Chcąc jak najszybciej go złapać Atkins przydziela Geilsowi i Tribece do pomocy słynną autorkę romansów.

HBO3 16-11-01 (Polska)

Geils i Tanner prowadzą śledztwo w sprawie zagadkowej śmierci jednego z członków boys bandu. Tymczasem Tribeca w końcu spotyka się z sierżantem Pepperem.
Tribeca i Geils dochodzą do wniosku, że zamordowanie jednego z członków straży przybrzeżnej ma jakiś związek związek z Mayhem Global.
Policja rozpoczyna śledztwo w sprawie zamordowania grafika komputerowego. Wkrótce okazuje się, że wszystkie dowody znalezione na miejscu zbrodni wskazują na winę Tribeci.
Geils wyciąga Tribecę z więzienia i wspólnie usiłują powstrzymać Eddiego przed zamordowaniem burmistrza Perryego.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…