Parodia seriali policyjnych, której bohaterką jest doświadczona policjantka z Los Angeles.
Odcinki 40 dodaj odcinek
Sezony
Angie odchodzi z policji żeby zająć się dzieckiem. Wkrótce jednak zostaje poproszona o pomoc w rozwiązaniu sprawy zaginionego myśliwego.
Tribeca ma przeczucie, że morderca myśliwych uderzył ponownie, tym razem w Nowym Orleanie. Tribeca wyrusza do Luizjany żeby schwytać zabójcę zanim ten ponownie uderzy.
Tribeca i Geils prowadzą śledztwo w sprawie gwiazdy uczelnianej drużyny badmintonowej podejrzanej o spowodowanie wypadku samochodowego.
Ekspert z dziedziny robotyki zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach. Podczas gdy Angie rekrutuje do pomocy Diane Duran, Jay niebezpiecznie zbliża się do głównej podejrzanej.
Jay nadzoruje swoją pierwszą sprawę jako porucznik i decyduje się na poparcie teorii Moniki, która twierdzi, że martwy człowiek spadł z kosmosu.
Po tajemniczym zaginięciu Antona Chekova, Tribeca otrzymuje pocztą miniaturową replikę statuy wolności. Chcąc rozwiązać sprawę ,Angie wyrusza do Nowego Jorku, gdzie łączy siły z miejscową policjantką.
Pewna kobieta prosi Jaya o pomoc w udowodnieniu zdrady swojego męża. Wkrótce mężczyzna zostaje zamordowany, a Jay staje się głównym podejrzanym w sprawie jego śmierci.
W pozostawionej na ulicy torbie policja znajduje cierpiącą na amnezję kobietę. Wkrótce Trieca i Geils odkrywają, że jest ona powiązana z niedawną ucieczką jednego z więźniów.
Sniglet postanawia ukraść śmiertelny wirus z laboratorium biologicznego DoD, a następnie planuje rozpylić go w całym Los Angeles.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…