Spider-Man: Homecoming 7.3

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko "Spider-Manem z sąsiedztwa". Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 3

Avatar square 200x200

Movieman 2017-07-14 7

Wydaje mi się, że jest to film, który posiada w sobie najwięcej luzu ze wszystkich dotychczasowych produkcji MCU. Najbardziej trafiony humor – kilka scen jest absolutne genialnych (tryb przesłuchania to totalna parodia jednego z najbardziej rozpoznawalnych superhero). Tom Holland w roli Spider-Mana wyśmienity, widać, ze bawi się tą rolą i bohaterem. Czarny charakter całkiem sensowny, jestem w stanie kupić jego motywację.

ogólnie dobre kino i udany odcinek MCU :) 7/10

tropical 2016-08-28

Po raz trzeci wybrali aktora, który wogóle nie pasuje do roli Petera Parkera. Ludzie kręcący ekranizacje nie czytali komiksów (często sami się do tego przyznają) i tworzą coś po swojemu

Redox tropical 2016-08-28 7

@tropical Jak dla mnie po występie Hollanda w "Civil War" mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy z dotychczasowych odtwórców zarówno Parkera jak i Spider-Mana. I do tego najbliższy wcieleniom z komiksów. Twoja opinia jest trochę niepopularna, bo wydaje mi się, że większość jednogłośnie przyjęła aktora bardzo pozytywnie w nowej roli.