Spider-Man: Homecoming 6.8

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko "Spider-Manem z sąsiedztwa". Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 9

Avatar square 200x200

Asmodeusz 2017-09-29 5

Jako wielki fan komiksowego Spider mana sądzę, że ten film niszczy cały obraz pajęczaka jaki przez lata nakreśliły jego papierowe przygody, wszędzie bije polityczna poprawność i niedługo pewnie w ogóle zabraknie białych aktorów, jest moc brakuje odpowiedzialności a humor robiony na siłę

Wafel88 Asmodeusz 2017-10-11 7

@Asmodeusz Ale bądź co bądź jest to najlepsza adaptacja tej postaci :)

Asmodeusz Wafel88 2017-10-11 5

@Wafel88 zależy dla kogo ja jakoś nie widzę w tym ani Petera parkera ani spider mana rozumiem, że to co stworzono w latach 60 nie ma obecnie racji bytu ale pójście na totalną łatwiznę byle by tylko amerykański niezbyt rozgarnięty nastolatek to przyjął

poeta777 2017-12-08 5

Jak dla mnie pierwsza filmowa trylogia była najlepsza podobnie jak kreacja, którą stworzył Tobey Maguire

i_darek1x 2017-10-22 6

Tom Holland nie zawodzi jako:Peter Parker / Spider-Man ;) Dobrze się ogląda i można się trochę uśmiać ;) Wydaje mi się że trochę pomysłów zostało zapożyczonych od "Deadpool " Może mi się wydaje ? Ogólnie film jest ok !

Movieman 2017-07-14 7

Wydaje mi się, że jest to film, który posiada w sobie najwięcej luzu ze wszystkich dotychczasowych produkcji MCU. Najbardziej trafiony humor – kilka scen jest absolutne genialnych (tryb przesłuchania to totalna parodia jednego z najbardziej rozpoznawalnych superhero). Tom Holland w roli Spider-Mana wyśmienity, widać, ze bawi się tą rolą i bohaterem. Czarny charakter całkiem sensowny, jestem w stanie kupić jego motywację.

ogólnie dobre kino i udany odcinek MCU :) 7/10

tropical 2016-08-28

Po raz trzeci wybrali aktora, który wogóle nie pasuje do roli Petera Parkera. Ludzie kręcący ekranizacje nie czytali komiksów (często sami się do tego przyznają) i tworzą coś po swojemu

Redox tropical 2016-08-28 7

@tropical Jak dla mnie po występie Hollanda w "Civil War" mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy z dotychczasowych odtwórców zarówno Parkera jak i Spider-Mana. I do tego najbliższy wcieleniom z komiksów. Twoja opinia jest trochę niepopularna, bo wydaje mi się, że większość jednogłośnie przyjęła aktora bardzo pozytywnie w nowej roli.

Simon_Says Redox 2017-10-06 4

@Redox Spider-Man wkroczył w dorosłość i odpowiedzialność wraz ze śmiercią wujka Bena. Tutaj gość po jego śmierci dalej zachowuje się jak ograniczony małolat. Niby nerd, ale wszystko dostaje od Tony’ego. Nie ma nawet tyle rozumu, żeby przed akcją rozkminić możliwości kostiumu. Wspina się na monument 30min, zamiast zarzucić sieć wyżej i się podciągnąć. Ratując windę wypuszcza jedną sieć, choć mógłby wypuścić ich 15 i nie byłoby problemu zerwania, itp. Ten Spidey to ograniczony idiota!!