Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Steven A. Adelson | ||
Matthew McLoota
(asystent)
|
||
Jake Brown
(asystent)
|
||
Anna Olshansky
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Brandon Sonnier
(również) (redaktor)
|
||
Brandon Margolis
(również) (redaktor)
|
||
Jon Bokenkamp
(twórca)
|
7,0
|
|
Amanda Kate Shuman
(główny redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
John Eisendrath
producent wykonawczy
|
||
Jon Bokenkamp
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
John Fox
producent wykonawczy
|
||
John Davis
producent wykonawczy
|
||
Michael W. Watkins
producent wykonawczy
|
||
James Spader
współproducent wykonawczy
|
6,9
|
|
Lukas Reiter
współproducent wykonawczy
|
||
J.R. Orci
współproducent wykonawczy
|
6,0
|
|
Jim Campolongo
współproducent wykonawczy
|
||
Daniel Knauf
współproducent wykonawczy
|
||
Michael Ostrowski
współproducent wykonawczy
|
||
Jonathan Filley
współproducent wykonawczy
|
||
Josh Berman
konsultant produkcji
|
||
Vincent Angell
konsultant produkcji
|
||
Kristen Reidel
producent
|
||
Laura Benson
współproducent
|
||
Katrin L. Goodson
współproducent
|
||
Laura Benson
kierownik produkcji
|
||
Hilary Kehoe
koordynator produkcji
|
||
Zee Hatley
nadzorca postprodukcji
|
||
Park Wyatt
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
James Spader
Raymond "Red" Reddington
|
6,9
|
|
Megan Boone
Elizabeth Keen
|
7,0
|
|
Diego Klattenhoff
Donald Ressler
|
6,0
|
|
Ryan Eggold
Tom Keen
|
6,0
|
|
Amir Arison
Aram Mojtabai
|
6,0
|
|
Mozhan Marnò
Samar Navabi
|
||
Harry Lennix
Harold Cooper
|
6,9
|
|
Jennifer Ehle
Madeline Pratt
|
||
Hisham Tawfiq
Dembe
|
5,0
|
|
Reed Birney
Tom Connolly
|
6,0
|
|
Adriane Lenox
Reven Wright
|
5,0
|
|
Sahr Ngaujah
Gen. Yaabari
|
||
Erik Jensen
Francis King
|
||
Alex Manette
Tyler King
|
||
David Patrick Kelly
Heinrich Gerst
|
||
Matthew Miniero
Vincent Peretti
|
||
T. Ryder Smith
Rene Valmont
|
||
Michael Abbott Jr.
Aukcjoner
|
||
Steve Routman
Doradca
|
||
Lance Henriksen
Bill McCready
|
7,0
|
|
Jeffrey DeMunn
Earl King
|
6,5
|
|
Emily Nicole Hansen
Josephine Sullivan
|
||
Michael Patrick Lane
Konsjerż
|
||
Michael C. Brennan
Główny strażnik
|
||
Jeremy Parise
Strażnik
|
||
Aleksander Mici
Bestia
|
||
Briana Pozner
Dziewczyna przy barze
|
||
Ami Sheth
Obsługująca
|
||
Dominic Marcus
Cichy facet
|
||
Eliud Kauffman
Santos
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Eric Moynier
(kierownik zdjęć)
|
||
Michael Ludwig
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Dave Porter | ||
Greg Laporta
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Christine Bean | ||
Lynne Maureen Curtis
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
David Post | ||
Nicole Brik
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anthony Pepe
nadzorca charakteryzacji
|
||
Qodi Armstrong
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Nicholas Lundy
scenograf
|
||
Bradley Schmidt
dyrektor artystyczny
|
||
Shelley Barclay
dekorator wnętrz
|
||
Courtney Schmidt
główny rekwizytor
|
||
Ronnie Petagna
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jack Hutson
mikser
|
||
John Bissell
nadzorca muzyki
|
||
Jason George
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brian Richards
montaż muzyki
|
||
Elmo Ponsdomenech
mikser ponownego nagrania
|
||
Todd Beckett
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jack Kirshoff
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…