Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mark Mylod |
9,0
|
|
Martin Krauka
(asystent)
|
||
Paul Morris
(asystent)
|
||
Maria Mulhall
(asystent)
|
||
Tanya Rosen
(asystent)
|
||
Ciaran Colton
(asystent)
|
||
Richard Wilson
(asystent)
|
||
Paul Hayes
(asystent)
|
||
Barney Hughes
(asystent)
|
||
Colin Azzopardi
(asystent) (Chorwacja)
|
||
Danijel Krizanovic
(asystent) (Chorwacja)
|
||
Chris McCormick
(asystent-stażysta)
|
||
Becky Wilson
(asystent-stażysta)
|
||
Emma Lowe
(asystent-stażysta)
|
||
Graham Kinniburgh
(asystent-stażysta)
|
||
Kelly Long
(asystent-stażysta)
|
||
Alison Whearty
(asystent-stażysta)
|
||
Dallan Shovlin
(asystent-stażysta)
|
||
Breandan Mckeever
(asystent-stażysta)
|
||
Rachel Logan
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Benioff
(również) (twórca)
|
10
|
|
D.B. Weiss
(również) (twórca)
|
10
|
|
George R.R. Martin
(powieść "Uczta dla wron")
|
8,7
|
|
Dave Hill
(scenarzysta etatowy)
|
10
|
|
Producenci | Ocena | |
Lisa McAtackney
producent
|
||
Bryan Cogman
producent
|
10
|
|
Christopher Newman
producent
|
9,0
|
|
Greg Spence
producent
|
||
George R.R. Martin
współproducent wykonawczy
|
8,7
|
|
Guymon Casady
współproducent wykonawczy
|
||
Vince Gerardis
współproducent wykonawczy
|
9,0
|
|
Bernadette Caulfield
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Frank Doelger
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Carolyn Strauss
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
David Benioff
producent wykonawczy
|
10
|
|
D.B. Weiss
producent wykonawczy
|
10
|
|
Oliver Butler
współproducent
|
||
Annick Wolkan
współproducent
|
||
Alan Freir
współproducent
|
||
Melissa Demino
współproducent
|
||
Duncan Muggoch
kierownik produkcji (Chorwacja) (Hiszpania)
|
||
Erika Milutin
kierownik produkcji (Chorwacja)
|
9,0
|
|
Lisa Byrne
kierownik produkcji
|
||
Drago Rakoci
kierownik produkcji (Chorwacja)
|
||
Aislinn Ni Chuinneagain
koordynator produkcji
|
||
Declan O'Brien
koordynator produkcji (Chorwacja) (Wielka Brytania)
|
||
Dalia Herceg
koordynator produkcji (Chorwacja)
|
||
Michelle Burns
koordynator produkcji (asystent)
|
||
David Coupland
koordynator produkcji (asystent) (Chorwacja) (Hiszpania) (Wielka Brytania)
|
||
Íde O'Rourke
nadzorca postprodukcji (Wielka Brytania)
|
||
Spike Allison Hooper
nadzorca postprodukcji (USA)
|
||
Christopher Zampas
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Peter Dinklage
Tyrion Lannister
|
8,0
|
|
Lena Headey
Cersei Lannister
|
7,6
|
|
Kit Harington
Jon Snow
|
7,2
|
|
Aidan Gillen
Petyr Baelish
|
7,2
|
|
Natalie Dormer
Margaery Tyrell
|
7,3
|
|
Stephen Dillane
Stannis Baratheon
|
6,7
|
|
Liam Cunningham
Davos Seaworth
|
||
Conleth Hill
Lord Varys
|
6,0
|
|
Alfie Allen
Theon Greyjoy
|
6,7
|
|
Sophie Turner
Sansa Stark
|
7,1
|
|
Maisie Williams
Arya Stark
|
6,9
|
|
John Bradley
Samwell Tarly
|
7,3
|
|
Gwendoline Christie
Brienne z Tarthu
|
6,9
|
|
Dean-Charles Chapman
Tommen Baratheon
|
||
Tom Wlaschiha
Jaqen H'ghar
|
7,5
|
|
Michael McElhatton
Roose Bolton
|
||
Iwan Rheon
Ramsay Snow
|
8,3
|
|
Iain Glen
Ser Jorah Mormont
|
8,0
|
|
Jonathan Pryce
Wielki Wróbel
|
7,3
|
|
Julian Glover
Wielki Maester Pycelle
|
7,0
|
|
Anton Lesser
Qyburn
|
7,0
|
|
Owen Teale
Alliser Thorne
|
6,7
|
|
Roger Ashton-Griffiths
Mace Tyrell
|
||
Ben Crompton
Eddison Tollett
|
7,7
|
|
Faye Marsay
Bezdomna dziewczyna
|
8,0
|
|
Daniel Portman
Podrick Payne
|
7,3
|
|
Dominic Carter
Janos Slynt
|
4,7
|
|
Ian Beattie
Ser Meryn Trant
|
6,0
|
|
Eugene Simon
Lancel Lannister
|
6,7
|
|
Brenock O'Connor
Olly
|
6,3
|
|
Will Tudor
Olyvar
|
6,0
|
|
Finn Jones
Ser Loras Tyrell
|
6,7
|
|
Charlotte Hope
Myranda
|
7,0
|
|
Rila Fukushima
Czerwona kapłanka
|
||
Elizabeth Webster
Walda Bolton
|
3,7
|
|
Paul Bentley
Wielki Septon
|
6,0
|
|
Brian Fortune
Othell Yarwyck
|
8,0
|
|
Michael Condron
Bowen Marsh
|
6,5
|
|
Stella McCusker
Stara kobieta
|
||
Mishael Lopes Cardozo
Strażnik w burdelu
|
||
David Garlick
Przygnębiony mężczyzna
|
||
Matt McArdle
Najemnik
|
||
Eddie Elks
Najemnik
|
||
Gwyneth Keyworth
Clea
|
||
Emina Muftić
Żebraczka
|
||
Samantha Bentley
Prostytutka
|
6,0
|
|
Xena Avramidis
Prostytutka
|
6,0
|
|
Portia Graham-Jones
Prostytutka
|
6,0
|
|
Em Scribbler
Prostytutka
|
6,0
|
|
Rebecca Scott
Prostytutka
|
||
Rosie Ruthless
Prostytutka
|
6,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Anette Haellmigk
(kierownik zdjęć)
|
||
Pat Garrett
(główna pomoc techniczna)
|
||
Steve Pugh
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Ramin Djawadi |
9,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Michele Clapton |
10
|
|
Ciara Winnington | ||
Nicky Barron | ||
Sheena Wichary
(nadzorca kostiumów)
|
||
Carolyn Marston
(nadzorca kostiumów)
|
||
Gordon Harmer
(nadzorca kostiumów) (Chorwacja) (Hiszpania)
|
||
Stephen O'Rawe
(nadzorca kostiumów) (asystent) (Chorwacja) (Hiszpania)
|
||
Caroline Hill
(nadzorca garderoby)
|
||
Nina Ayres
(asystent)
|
||
Alex Fordham
(asystent)
|
||
Suzanne Bolton
(asystent)
|
||
Olivia Rice
(asystent)
|
||
Ciana McDonald
(asystent)
|
||
Stacy Teague
(asystent)
|
||
Matthew McColgan
(asystent)
|
||
Sophie Webb
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Tim Porter | ||
Tom Fitzgerald
(asystent)
|
||
Raphi Hill
(asystent)
|
||
Stephanie McCutcheon
(asystent)
|
||
Jim Eberle
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jane Walker
projektant makijażu
|
||
Kevin Alexander
projektant fryzur
|
||
Pamela Smyth
nadzorca charakteryzacji
|
||
Candice Banks
nadzorca stylizacji
|
||
Nicola Mount
nadzorca stylizacji
|
||
Kay Bilk
charakteryzator
|
||
Marianna Kelleher
charakteryzator
|
||
Nicola Matthews
charakteryzator
|
||
Kate Holloway
charakteryzator
|
||
Rosalia Culora
fryzjer
|
||
Gary Machin
fryzjer
|
||
Laura Pollock
fryzjer
|
||
Holly Edwards
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Deborah Riley
scenograf
|
9,0
|
|
Paul Ghirardani
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Christina Moore
dyrektor artystyczny nadzorujący (Chorwacja) (Hiszpania)
|
||
Hauke Richter
dyrektor artystyczny
|
||
Philip Elton
dyrektor artystyczny
|
||
Simon McGuire
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Harry Pain
dyrektor artystyczny
|
||
Iain White
dyrektor artystyczny (Chorwacja)
|
||
Nick Wilkinson
dyrektor artystyczny (Chorwacja)
|
||
Mark Lowry
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Brendan Rankin
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
John Merry
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Alexandra Toomey
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Zvonko Saric
dyrektor artystyczny (asystent) (Chorwacja)
|
||
Rob Cameron
dekorator wnętrz
|
||
Harry Pain
dekorator wnętrz
|
||
Sophia Chowdhury
dekorator wnętrz (Chorwacja) (Hiszpania)
|
||
Katie Ralph
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Tom Martin
główny architekt
|
9,0
|
|
Gordon Fitzgerald
główny rekwizytor
|
||
Lee Wiseman
główny rekwizytor (Chorwacja)
|
||
Bob Orr
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Brian Martin
koordynator konstrukcji
|
9,0
|
|
Cáitlín Keenan
koordynator konstrukcji (asystent)
|
||
William Simpson
scenopis obrazkowy
|
||
Natalia Lee
zbrojmistrz
|
||
Steve Cummings
zbrojmistrz
|
||
Steven Murphy
zbrojmistrz
|
||
Fergus McNulty
zbrojmistrz (asystent)
|
||
Darren Fitzsimons
rzeźbiarz
|
||
Geraldine Owens
rzeźbiarz
|
||
Danny O'Regan Jr.
stolarz
|
||
Cole Doherty
stolarz
|
||
David Abbott
stolarz
|
||
David Lowery
stolarz
|
||
Niall Devlin
stolarz
|
||
Martin Cullen
stolarz
|
||
Frank Logue
stolarz
|
||
Ciaran Twomey
stolarz
|
||
Eamon Gervin
stolarz
|
||
Bryan Rice
stolarz
|
||
Ryan Quinn
stolarz
|
||
Arthur McCullough
stolarz
|
||
John Glenholmes
stolarz
|
||
Paul Murphy
stolarz
|
||
Tom Dalzell
stolarz
|
||
Junior Kelly
stolarz
|
||
Gus Mawhinney
stolarz
|
||
Frank Gault
stolarz
|
||
Gerard O'Neill
stolarz
|
||
Emmet Diacon
stolarz
|
||
Shea Doherty
stolarz
|
||
Shawn Hicks
stolarz
|
||
Sean Hamill
stolarz
|
||
Charles Dunlop
stolarz
|
||
Ciaran Leonard
stolarz
|
||
Peter Fitzpatrick
stolarz
|
||
Liam McNally
stolarz
|
||
Tim Weir
malarz
|
||
Niall Loughrey
malarz
|
||
Adrian Start
malarz
|
||
Matthew Start
malarz
|
||
Paul Heatley
malarz
|
||
Sean Elliman
malarz
|
||
Kevin McMenimen
malarz
|
||
Mark Omeroyd
malarz
|
||
Kevin McGeough
malarz
|
||
Marcus Creighton
malarz
|
||
Martin Wilson
malarz
|
||
Gerard O'Neill
malarz
|
||
James McFadden
malarz
|
||
Joe Green
malarz
|
||
Rowan Green
malarz
|
||
Lynne Baird
malarz
|
||
Brendan Power
malarz (Wielka Brytania)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paula Fairfield
projektant dźwięku
|
||
Evyen Klean
nadzorca muzyki
|
||
Tim Hands
nadzorca postsynchronu
|
||
Tim Kimmel
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Paul Bercovitch
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Bradley C. Katona
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Klotz
montaż muzyki
|
8,0
|
|
Pernell L. Salinas
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mark Coffey
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ronan Hill
mikser
|
||
Richard Dyer
mikser
|
||
Onnalee Blank
mikser ponownego nagrania
|
||
Mathew Waters
mikser ponownego nagrania
|
||
Brett Voss
mikser imitacji
|
||
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Dylan Tuomy-Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Samuel Ejnes
technik miksu
|
||
Kelly Stewart
mikrofoniarz
|
||
Jonny Waite
dźwięk (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Stuart Brisdon
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Delroy Reid
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Tez Palmer
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Gavin Butterworth
koordynator efektów specjalnych (asystent)
|
||
Mark McKendry
technik
|
||
Alastair Vardy
technik
|
||
Vincent Kivlehan
technik
|
9,0
|
|
David McGeary
technik
|
||
Mark White
technik
|
||
Matthew Roberts
technik
|
||
Brandon Van Der Merwe
technik
|
||
John Timlin
technik
|
||
Dan MacIntyre
technik
|
||
Sebastian Sue
technik
|
||
Matt Wood
technik
|
||
Tom Stroud
technik
|
||
Glyn Jones
technik
|
||
Martin Hall
technik
|
9,0
|
|
Dominic Allan
technik
|
||
Will Johnston
technik
|
||
Lee Byrne
technik (asystent)
|
||
Ana McKillop
technik (asystent)
|
||
James Willis
technik (asystent)
|
||
Dorian Burnett
technik (asystent)
|
||
Jack Longmate
technik (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…