Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Terry Ingram | ||
Matthias Mellinghaus
(asystent)
|
||
Jennifer Kidd
(asystent)
|
||
Dave T. Nall
(asystent)
|
||
Ali Salamati
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Donald Martin | ||
Michael Stokes | ||
Producenci | Ocena | |
Kirk Shaw
producent
|
||
Rob Lycar
współproducent
|
||
Oliver De Caigny
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Tyrel Hansen
koordynator produkcji
|
||
Scott A. Matthews
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Jim McKeown
koordynator produkcji
|
||
Suzanne Serwatuk
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Charlotte Clark-Gamache
koordynator postprodukcji
|
||
Lisa DeVita
koordynator postprodukcji (asystent)
|
||
Desiree Leal
nadzorca postprodukcji (asystent)
|
||
Sean Bowers
nadzorca postprodukcji
|
||
Todd Giroux
nadzorca postprodukcji
|
||
Michelle Samuels
kierownik produkcji
|
||
Lindsay MacAdam
współproducent
|
||
Stacey Shaw
współproducent
|
||
Randall H. Zalken
współproducent
|
||
Christian Arnold-Beutel
producent wykonawczy
|
||
John F.S. Laing
producent wykonawczy
|
||
Timothy McGrath
producent wykonawczy
|
||
Chris Peschken
producent wykonawczy
|
||
Michael Sloan
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mickey Hardt
Max Havoc
|
||
Christina Cox
Suzy Blaine
|
||
Dean Cain
Roger Tarso
|
||
Rae Dawn Chong
Caroline, zakonnica
|
||
Samuel Patrick Chu
Emile
|
||
Sean Campbell
Andy Bigelow
|
||
Linda Thorson
Denise Blaine
|
||
Martin Kove
Por. Reynolds
|
||
Steve Ewanvick
Pio
|
||
Jorge Vargas
Ramone
|
||
Brenna O'Brien
Valentine
|
||
Aaron Au
Bandyta
|
||
Curtis Hibbert
Bandyta
|
||
Byron Brisco
Bandyta
|
||
Kerry Hansen
Zeus
|
||
Quentin Francis
Policjant
|
||
Suzanne Serwatuk
Prezenterka wiadomości (głos)
|
||
David Soo
Sprzedawca ryb
|
||
Raymond Chan
Pobity mężczyzna
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Anthony C. Metchie | ||
Randy Swanson
(główna pomoc techniczna)
|
||
Rob Precious
(pomoc techniczna)
|
||
Rob Tucker
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
John Sereda | ||
Paul Michael Thomas | ||
Kostiumy | Ocena | |
Sandy Buck | ||
Ivan Lehner
(asystent) (nadzorca kostiumów)
|
||
Zohra Shahalimi | ||
Montaż | Ocena | |
Dave Czerwinski | ||
Angela Kendall
(asystent)
|
||
Georgia Milroy
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sylvie Gendron
główny charakteryzator
|
||
Charlene Dunn
główny stylista
|
||
Dana Mooney
charakteryzator
|
||
Dana Mooney
fryzjer
|
||
Tiffany Riley
charakteryzator
|
||
Tiffany Riley
fryzjer
|
||
Amy Van Wormer
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Hitoshi Okamoto
scenograf
|
||
Emilia Lipcsei
dekorator wnętrz
|
||
Lisa DeVita
zbrojmistrz
|
||
Ron McCall
główny rekwizytor
|
||
Eric McNab
główny rekwizytor
|
||
Hugh Rempel
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Ryan Casey
rekwizytor
|
||
Carl Sutherland
rekwizytor
|
||
Damon Bebee
rekwizytor (asystent)
|
||
Carl Elster
rekwizytor (asystent)
|
||
Carl Sutherland
architekt
|
||
Michaela Guiboche
rekwizytor (asystent)
|
||
Jonica Richardson
rekwizytor (asystent)
|
||
Brendan Taylor
rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Hennie Britton
operator imitacji
|
||
Paul William Edwards
mikrofoniarz
|
||
Rik Elliott
dźwięk
|
||
Rik Elliott
mikser postsynchronu
|
||
Tony Gronick
nadzorca dźwięku
|
||
Tony Gronick
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Keeping
imitator dźwięku
|
||
Rylan Kerbes
mikrofoniarz
|
||
Shawn Miller
mikser
|
||
Millar Montgomery
mikrofoniarz
|
||
Paul Novokshonoff
mikrofoniarz
|
||
Vince Renaud
mikser ponownego nagrania
|
||
Vince Renaud
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jo Rossi
montaż dialogów
|
||
Jo Rossi
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Brant McIlroy
koordynator efektów specjalnych
|
||
Chris Labre
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Donna Dockstader
dobór obsady
|
||
Laura Toplass
dobór obsady
|
||
Bryn Kelleher
dobór obsady (asystent)
|
||
L.A. Hilts
dodatkowy dobór obsady
|
||
Richard Mintak
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Angus Laing
efekty wizualne
|
||
Jon Shaw
efekty wizualne
|
||
Karen Austin
księgowy produkcji
|
||
Rhys Johnson
dubler
|
||
Angela Peiette
dubler
|
||
Lorna Pineda
księgowy (asystent)
|
||
Leah Tanafranca
księgowy
|
||
Blaine Ackerly
oświetlenie
|
||
Ed Araquel
fotosista
|
||
Chris Banting
operator kamery
|
||
Chris Banting
operator steadicam
|
||
Andrew Boxwell
operator kamery (asystent)
|
||
Greg Hills
mistrz oświetlenia
|
||
James Lewis
operator kamery
|
||
James Lewis
operator steadicam
|
||
Chris Lockhart
operator kamery (stażysta)
|
||
Danny Manix
operator kamery
|
||
Alexander Martin
elektryk
|
||
Don Miernecki
operator kamery (asystent)
|
||
Dan Pressler
operator kamery (asystent)
|
||
Robert E. Simpson
operator kamery (asystent)
|
||
Steve Van Haaster
operator kamery (asystent)
|
||
Owen Walstrom
koordynator kaskaderów
|
||
Ed Anders
kaskader dublujący
|
||
Nesta Chapman
kaskader dublujący
|
||
Braden Haggerty
kaskader dublujący
|
||
Rick Pearce
kaskader dublujący
|
||
Ryan Schroeder
kaskader dublujący
|
||
Kye Walstrom
kaskader dublujący
|
||
Aaron Au
kaskader
|
||
Raymond Chan
kaskader
|
||
Tim Connolly
kaskader
|
8,0
|
|
Curtis Hibbert
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…