Shadowhunters 6.5

Clary Fray jest normalną nastolatką mieszkającą na Brooklynie z matką. W swoje 18 urodziny odkrywa, że jest potomkiem Nocnych Łowców, którzy chronią świat przed demonami. Gdy jej matka zostaje porwana, Clary zaczyna współpracować z Łowcami, aby odnaleźć wskazówki które pomogą jej odzyskać jedyną rodzinę jaka jej pozostała.

Odcinki

Sezony

Zawiniona krew 2x1

Jocelyn wraca do rodziny. Clary i nowy szef Instytutu nie zgadzają się co do tego, czy należy wyrwać Jace'a z rąk Valentine'a. Sam Valentine wyjawia za to mroczny sekret.

Wrota ciemności 2x2

Valentine wie, jak wygrać z Jace’em. Simon prosi Magnusa o pomoc. Clary próbuje przywyknąć do swojej nowej tożsamości.

Parabatai 2x3

Życie Aleca jest zagrożone, dlatego Jace rusza z pomocą swojemu parabatai, podczas gdy przeciwko wojownikom staje zarówno świat cieni, jak i świat przyziemnych.

Dzień gniewu 2x4

Jace pozostaje uwięziony w Mieście Kości, Clary poluje na demona buszującego po Instytucie, a Clave szykuje dla Jocelyn wielką zmianę.

Pył i mrok 2x5

Nocni Łowcy cierpią po ataku na Instytut, dlatego Clary sięga po ostateczne środki, aby złagodzić skutki tragedii.

Żelazne siostry 2x6

Clary i Izzy udają się do Cytadeli, aby skonsultować się z wytwarzającą broń Nocnych Łowców sektą wojowniczek, które mogą wiedzieć więcej o Mieczu Dusz.

Upadek 2x7

Po tym, jak jego siostra zjawia się w Jade Wolf, Luke nie może dojść do porozumienia z Clary w kwestii dalszych działań. Simon zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca.

Diabelska miłość 2x8

Alec planuje Ceremonię Run dla swojego brata Maksa, jednak napięcia między nim a Nocnymi Łowcami sprawiają, że podczas uroczystości na jaw wychodzą bolesne fakty.

Więzy krwi 2x9

Clary musi zmierzyć się z nienawiścią Podziemnych i działaniem przysięgi krwi Iris. Tymczasem Isabelle i Raphael stają się sobie coraz bliżsi.

Świt 2x10

Valentine realizuje plan wykorzystania Miecza Dusz, a Nocni Łowcy starają się jak najszybciej zabezpieczyć Podziemie. Tymczasem Clary grozi wielkie niebezpieczeństwo.

Moja bardzo wielka wina 2x11

Nocni Łowcy, którzy wciąż są pogrążeni w żałobie po brutalnej napaści Valentine'a, muszą zmierzyć się z potężnym demonem atakującym Nowy Jork.

Cena wolności 2x12

Valentine i Magnus próbują wydostać się z więzienia, Jace zmaga się z nową tożsamością, a Nocni Łowcy stają w obliczu potencjalnego powstania Podziemnych.

Ci, w których płynie krew demona 2x13

Po nagłej śmierci kilku Nocnych Łowców szefostwo Instytutu musi podjąć kontrowersyjną decyzję o walce z gwałtownym buntem Podziemnych.

Piękne i groźne 2x14

Clary, Jace i Simon opuszczają Dwór Elfów, aby porozmawiać z królową. Tymczasem Alec zawiera pokój z Podziemnymi.

Koszmarne wspomnienia 2x15

Simon jest podejrzany o morderstwo, ale niczego nie pamięta. Alec transportuje Valnetine'a do Idrisu. Pojawia się tajemnicza osoba z przeszłości Sebastiana.

Święto Pojednania 2x16

Wydarzenia ostatnich lat nie ułatwiają Simonowi obchodzenia Dnia Pojednania. Clary i Jace udają się do Idrisu w poszukiwaniu Valentine’a.

Mroczne odbicie 2x17

Nocni Łowcy starają się jak najszybciej znaleźć trzeci i ostatni z Darów Anioła. Clary zdaje sobie sprawę, że jej brat, Jonathan, pracuje dla Valentine’a.

Zbudźcie się, wstańcie lub leżcie na wieki 2x18

Po ataku Nocni Łowcy są w pogotowiu i próbują namierzyć Jonathana Morgensterna, który jest bliżej, niż im się wydaje.

Witaj i żegnaj 2x19

Po latach wzajemnej nieufności Podziemni jednoczą się, by odłączyć się od Clave i ścigać uciekinierów. Ich działania mogą się przerodzić w wojnę.

Nad spokojną wodą 2x20

Nocni Łowcy walczą z armią demonów, które przedostały się przez szczelinę między wymiarami. Co jest ważniejsze: obrona Nowego Jorku czy powstrzymanie Valentine’a?