Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Antonio Navarro | ||
Bob Buchholz
(głos)
|
||
Stephen Hughes
(głos) (wersja angielska)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Juan Ignacio Peña | ||
Juanjo Ibáñez | ||
Stephen Hughes
(angielska adaptacja)
|
||
Javier Aguirreamalloa | ||
Producenci | Ocena | |
Eduardo Campoy
producent
|
||
Claude Carrère
producent
|
||
Fernando Martín Sanz
producent wykonawczy
|
||
Stefania Busca
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nadia Kedineoglu
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
José Coronado
Gaspar (głos)
|
||
Juan Echanove
Melchor (głos)
|
||
Imanol Arias
Baltasar (głos)
|
||
Javier Gurruchaga
Herodes (głos)
|
||
Iñaki Gabilondo
Baruch (głos)
|
||
José Sancho
Alfredo (głos)
|
||
David Robles
Tobias (głos)
|
||
Mar Bordallo
Sara (głos)
|
||
José Luis Angulo
Belial (głos)
|
||
Pedro Tena
Szef bandytów (głos)
|
||
Ricardo Gómez
Jimmy (głos)
|
||
Jon Arias
(głos)
|
||
José Luis Gil
Anioł Ognia (głos)
|
||
Mercedes Cepeda
Gwiazda (głos)
|
||
Raúl Alcañiz
(głos)
|
||
Rafael Azcárraga
(głos)
|
||
Violette Bertran
(głos)
|
||
Kuno Becker
(głos) (wersja angielska)
|
5,5
|
|
Emilio Estevez
Jimmy (głos) (wersja angielska)
|
7,0
|
|
Stephen Hughes
Belial (głos) (wersja angielska)
|
||
Christiane Kroll
Midas (głos) (wersja angielska)
|
||
Eddy Martin
(głos) (wersja angielska)
|
||
Richard Montoya
(głos) (wersja angielska)
|
||
Lupillo Rivera
(głos) (wersja angielska)
|
||
José Luis Rodríguez 'El Puma'
(głos) (wersja angielska)
|
||
Ric Salinas
(głos) (wersja angielska)
|
||
Martin Sheen
Gaspar (głos) (wersja angielska)
|
7,3
|
|
Herbert Siguenza
(głos) (wersja angielska)
|
||
Gary Anthony Stennette
Balthazar (głos) (wersja angielska)
|
||
Craig Stevenson
Herod (głos) (wersja angielska)
|
||
Angélica Vale
(głos) (wersja angielska)
|
||
Jaci Velasquez
Sara (głos) (wersja angielska)
|
||
Marcos Witt
(głos) (wersja angielska)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
José Battaglio | ||
Kaelo del Río | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Adrian Salinas | ||
Muzyka | Ocena | |
Zacarías M. de la Riva
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Marcos Mateu Mestre
dyrektor artystyczny
|
||
Juan José Bravo
rzeźbiarz
|
||
Pedro Daniel García Pérez
scenopis obrazkowy
|
||
José María Guzmán
scenopis obrazkowy
|
||
José Mansuy
scenopis obrazkowy
|
||
Juan Pablo Navas Rosco
scenopis obrazkowy
|
||
Iliana Panaiotova-Franklin
scenopis obrazkowy
|
||
Sergio Páez
scenopis obrazkowy
|
||
Maria Jesus Rubio
rzeźbiarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paco Camara
operator dźwięku
|
||
Frederic Echelard
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Stephen Hughes
nadzorca doboru obsady
|
||
David Alapont
animator efektów
|
||
Fabian Erlinghauser
animator efektów
|
||
Brad Gayo
efekty cyfrowe
|
||
Jeff Howard
animator efektów
|
||
Brice Mallier
animator efektów
|
||
Rick Moser
animator efektów
|
||
Barry Reynolds
animator efektów
|
||
Nora Twomey
animator efektów
|
||
Serge Verny
animator efektów
|
||
Phillip Vigil
animator efektów
|
||
Kamal Aitmihoub
animator
|
||
Selahattin Akbulut
nadzorca animacji
|
||
Francisco Alaminos Hódar
animator
|
||
Miguel Alaminos Hódar
animator
|
||
Rodrigo Allende
animator (asystent)
|
||
Javier Ledesma
układ graficzny (dodatkowy)
|
||
Javier Almazán
układ graficzny (dodatkowy)
|
||
Valentín Amador
nadzorca animacji
|
||
Chiara Antelmi
animator (asystent)
|
||
Raúl Arnaiz
układ graficzny (dodatkowy)
|
||
Ignacio Arranz
układ graficzny (dodatkowy)
|
||
Boris Arteaga
animator tła
|
||
Meelis Arulepp
nadzorca animacji
|
||
Maria Cristina Bacchetta
animator (asystent)
|
||
Stephen Baker
animator
|
||
Paolo Barbieri
animator tła (dodatkowy)
|
||
David Bel
animator (asystent)
|
||
Svetlana Bezdomnikova
animator
|
||
Gabriella Bianco
animator tła (dodatkowy)
|
||
Laura Bluma
animator (asystent)
|
||
Manuel Borras
animator (asystent)
|
||
Eric Bouillette
nadzorca animacji
|
||
Juan José Bravo
animator
|
||
David Byers Brown
animator
|
||
Federica Buffa
animator tła (dodatkowy)
|
||
Margo Busch
animator
|
||
Juanjo Caballero
animator (asystent)
|
||
Cristina Calles
animator
|
||
Ronaldo Canfora
animator
|
||
Carlos Cardero
animator (asystent)
|
||
Fabrizio Carosio
animator
|
||
Juan A. Carrillo
animator
|
||
Raúl Carvajal
animator
|
||
Óscar Carámbano
animator
|
||
Marco Cazzato
animator (asystent)
|
||
Jose Antonio Cerro
animator
|
||
Pierre Cerruti
animator
|
||
Shaun Chacko
animator
|
||
Roger Chiasson
nadzorca animacji
|
||
Yeon-Tae Choi
animator
|
||
Samuel Chou
animator
|
||
Barbara Cipollone
animator (asystent)
|
||
Flavia Confaloni
animator
|
||
Dave Coogan
animator
|
||
Carolina Cuenca
układ graficzny
|
||
Franco D'Amore
animator (asystent) (dodatkowy)
|
||
Valentina D'Orsi
animator
|
||
Gonzalo de Linos
animator tła
|
||
Benedito Antonio de Oliveira Silva
animator (asystent)
|
||
Trevor Deane-Freeman
animator
|
||
Rafael Diaz Canales
animator
|
||
Valentín Domenech
animator
|
||
Chris Doyle
nadzorca animacji
|
||
Juan Díaz Canales
układ graficzny
|
||
Juan Manuel Díaz
animator (asystent)
|
||
Rubén García Díaz
animator (asystent)
|
||
Kathrin Ehret
animator (asystent)
|
||
María Elcacho
animator (asystent)
|
||
Fabian Erlinghauser
animator
|
||
Joan Espinach
animator
|
||
Pierre Fassel
animator
|
||
Luca Fattore
główny animator
|
||
Antonio Fernández
animator (asystent)
|
||
Lutgardo Fernández
układ graficzny (dodatkowy)
|
||
Federico Ferrari
animator
|
||
Paul Fogarty
układ graficzny
|
||
José Manuel Gallo
animator
|
||
Pedro Daniel García Pérez
animator
|
||
Ana María García
animator (asystent)
|
||
Rubén García
animator (asystent)
|
||
Sandra Gaudi
animator
|
||
Joe Giampapa
animator
|
||
Carmen González Gomez
animator
|
||
Juan Francisco González
animator
|
||
Dax Gordine
animator
|
||
Marc Gordon-Bates
animator
|
||
Didier Gourdin
animator
|
||
Ilaria Grieco
animator (asystent)
|
||
Neus Grifoll
animator (asystent)
|
||
Joaquín Helias
animator (asystent)
|
||
Arturo Hernández Correas
animator
|
||
Óscar Hernández
animator (asystent)
|
||
Óscar Hernández
układ graficzny
|
||
Alejandro Hidalgo
animator (asystent)
|
||
Boris Hiestand
animator
|
||
Iveta Hincenberga
animator
|
||
Silvia Hoefnagels
animator
|
||
Philippe Hooghe
animator
|
||
Fabio Idali
animator tła (dodatkowy)
|
||
Patrick Imbert
animator
|
||
Linda Imposimato
animator (asystent)
|
||
Diana Janele
animator (asystent)
|
||
David Jaraiz
animator tła
|
||
Yolanda Jaraquemada
animator
|
||
Adrián Jiménez
animator (asystent)
|
||
José C. Jiménez
animator
|
||
Rosa M. Jiménez
animator (asystent)
|
||
Roberto Fernandez Johns
animator
|
||
Blair Kitchen
animator
|
||
Zane Kozuhovska
animator (asystent)
|
||
Vineta Krastina
animator (asystent)
|
||
Riina Kütt
animator (asystent)
|
||
Chris Land
animator
|
||
Maria Pia Lascala
animator (asystent)
|
||
Tatjana Lebedeva
animator (asystent)
|
||
Guillaume Lebois
animator
|
||
Javier Ledesma
animator
|
||
Paul Lee
animator
|
||
Aavi Levin
animator (asystent)
|
||
Carlos León
animator (asystent)
|
||
Angelo Libutti
animator
|
||
Pierre Lorenzi
animator tła
|
||
Grant Lounsbury
animator
|
||
Dace Luce
animator (asystent)
|
||
Pierre Lyphoudt
animator
|
||
Gabriel López
układ graficzny (dodatkowy)
|
||
Ramón García López
animator (asystent) (dodatkowy)
|
||
Kezia Ma
animator
|
||
José Mansuy
animator
|
||
Eduard Marinov
układ graficzny
|
||
Olivier Martin
układ graficzny
|
||
Esteban Martin
animator
|
||
Montserrat Martín
układ graficzny (dodatkowy)
|
||
Ángel Manuel Martín
układ graficzny (dodatkowy)
|
||
Arantzazu Martínez
animator tła
|
||
Dita Masena
animator (asystent)
|
||
Satjit Matharu
animator
|
||
Parsla Maurina
animator (asystent)
|
||
Mina Mileva
animator
|
||
Benoît Milhorat
animator
|
||
Uriel Mimran
animator
|
||
Mauro Minazzato
animator
|
||
Andrea Minella
animator
|
||
Elena Miroglio
animator
|
||
Marta Miñambres
animator (asystent)
|
||
Rubén Molina
animator (asystent)
|
||
Niall Mooney
animator
|
||
Tomm Moore
animator
|
||
Alberto Moretti
animator (asystent)
|
||
Carlos Moreu
animator
|
||
Fernando Moro
animator
|
||
Macha Movahed
animator (asystent)
|
||
Andy Murray
animator
|
||
Francisco Muñoz
animator
|
||
Juan Antonio Muñoz
animator (asystent)
|
||
Patrizia Nasi
animator
|
||
Juan Pablo Navas Rosco
animator
|
||
Niall O'Loughlin
animator
|
||
James O'Shea
animator
|
||
Silvia Ortega
animator (asystent)
|
||
Francesca Paoletti
animator tła (dodatkowy)
|
||
Cristina Parisotto
animator
|
||
Víctor Pasanau
animator (asystent)
|
||
Francisco Peinado
animator
|
||
Shannon Penner
animator
|
||
Carlos Perez
animator (asystent)
|
||
Vittorio Pirajno
animator
|
||
Ruslan Piterja
animator
|
||
David Prieto
animator (asystent)
|
||
Clément Prigent
animator
|
||
Esteve Puig
animator (asystent)
|
||
Miquel Pujol
nadzorca animacji
|
||
Sergio Páez
animator
|
||
Pedro Pérez Valiente
animator (asystent)
|
||
Fernando Pérez
animator (asystent)
|
||
Riccardo Ragazzini
animator (asystent)
|
||
Gabriele Ranfagni
animator
|
||
Pablo Reche
animator (asystent)
|
||
Marco Regina
nadzorca animacji
|
||
Barry Reynolds
animator
|
||
Juan R. Richart
animator (asystent)
|
||
Tatiana Rivera
animator
|
||
Dean Roberts
animator
|
||
Kenny Robinson
animator
|
||
Lourdes Robles
animator (asystent)
|
||
Liis Roden
animator (asystent)
|
||
Alberto Rodriguez
animator
|
||
Marivi Rodriguez
animator (asystent)
|
||
Antonio Rodríguez
animator
|
||
José Rodríguez
animator (asystent)
|
||
Valentina Rota
animator (asystent)
|
||
Francisco Ruiz
animator (asystent)
|
||
Paco Sabaté
animator (asystent)
|
||
Aleksandrs Sehovcovs
animator
|
||
José Manuel Serrano
animator (asystent)
|
||
Mario Serrano
animator
|
||
Roger Simó
animator (asystent)
|
||
Liga Skirmane
animator (asystent)
|
||
José Sánchez Alonso
animator
|
||
Inga Tabaka
animator
|
||
Irene Tarticchio
animator tła (dodatkowy)
|
||
Evelin Temmin
animator
|
||
Raivo Tihanov
animator (asystent)
|
||
Alessandro Toccaceli
animator
|
||
Juan Torres
animator
|
||
Thierry Torres
nadzorca animacji
|
||
Simona Tositti
animator (asystent)
|
||
Marina Trede
animator (asystent)
|
||
Nora Twomey
nadzorca animacji
|
||
Laura Vacas
animator tła
|
||
Tomás Vega
animator
|
||
Yolanda Velasco
animator (asystent)
|
||
Fabio Vernaci
animator
|
||
Ilga Vevere
animator (asystent)
|
||
Maripaz Villar
układ graficzny (dodatkowy)
|
||
Andreas von Andrian
animator
|
||
Ángeles Vázquez
animator (asystent)
|
||
Jojo Young
animator
|
||
Joseba Zabala
animator
|
||
Ilze Zalane
animator (asystent)
|
||
Carlos Zapater
animator
|
||
Lita Zvaigznite
animator (asystent)
|
||
Kristine Zvirbule
animator (asystent)
|
||
Francisco Álvarez
animator
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…