Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ryszard Rydzewski | ||
Urszula Krzemieniecka
(drugi reżyser)
|
||
Alicja Tołwińska
(drugi reżyser)
|
||
Elżbieta Czajkowska
(współreżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ryszard Rydzewski | ||
Ewa Przybylska | ||
Producenci | Ocena | |
Arkadiusz Piechal
kierownik produkcji
|
||
Teresa Ryłko-Szymańska
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Bożena Sarniak
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Liliana Bielecka
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Marzena Manteska
Sylwia Głowacka
|
||
Jolanta Nowicka
Agata, przyjaciółka Sylwii
|
5,0
|
|
Jan Frycz
Andrzej Głowacki, mąż Sylwii
|
7,0
|
|
Maria Probosz
Edyta, sekretarka grupy zdjęciowej, kochanka Andrzeja
|
||
Zdzisław Wardejn
Pauliński, reżyser
|
7,2
|
|
Waldemar Izdebski
Jacek, partner Agaty
|
||
Witold Gruca
Baletmistrz
|
9,0
|
|
Zdzisława Specht
"Lady Makbet"
|
||
Ewa Decówna
Maria, pielęgniarka
|
||
Henryk Machalica
Profesor
|
||
Michał Pawlicki
Kierownik zespołu filmowego
|
||
Aleksandra Ford-Sampolska
Kobieta w barze
|
||
Witold Skaruch
Podpity mężczyzna w barze
|
10
|
|
Tadeusz Wojtych
Barman
|
||
Jerzy Kaczmarowski
Roman, kolega Andrzeja
|
||
Małgorzata Pieńkowska
Grażyna, garderobiana
|
6,6
|
|
Krzysztof Stelmaszyk
Młody lekarz
|
7,4
|
|
Leonard Andrzejewski
Pielęgniarz
|
||
Henryk Błażejczyk | ||
Zbigniew Borek | ||
Cezary Domagała | ||
Karol Dillenius | ||
Grażyna Dyląg | ||
Andrzej Gawroński |
7,2
|
|
Zbigniew Janiszewski | ||
Maria Klejdysz
Gosposia profesora
|
7,0
|
|
Roman Kosierkiewicz
Aktor w serialu Paulińskiego
|
||
Grzegorz Kuczeriszka |
6,7
|
|
Barbara Majewska |
5,0
|
|
Krzysztof Nowik | ||
Wojciech Starostecki | ||
Ewa Sudakiewicz | ||
Wojciech Turowski | ||
Jan Tatarski | ||
Andrzej Żółkiewski
Kierownik planu
|
7,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Stanisław Szymański | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Waldemar Kazanecki | ||
Kostiumy | Ocena | |
Anna Nowogórska-Szczęk | ||
Montaż | Ocena | |
Maria Orłowska | ||
Urszula Roguska
(współmontażysta)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Jan Pruszak
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Anna Włodarczyk
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Roman Wołyniec
scenograf
|
||
Wojciech Borowski
dekorator wnętrz
|
||
Marek Mierzejewski
współscenograf
|
||
Jerzy Wołowiec
rekwizytor
|
||
Wacław Witt
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Andrzej Bohdanowicz
dźwięk
|
||
Stanisław Hojden
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jerzy Szurowski
operator kamery
|
||
Eugeniusz Maciaszek
oświetlenie
|
||
Marcin Sznajder
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…