Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Juliusz Janicki | ||
Mieczysław Kobek
(drugi reżyser)
|
||
Zdzisława Hausner
(drugi reżyser)
|
||
Paweł Pluciński
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Andrzej Czałbowski
(również) (dialogi)
|
||
Ksawery Pruszyński
(opowiadanie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Andrzej Sołtysik
kierownik produkcji
|
||
Zofia Pośpiech
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Jacek Wawrzynkiewicz
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Ewa Jastrzębska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Małgorzata Fogel-Gabryś
kierownik produkcji (współpraca)
|
7,0
|
|
Zofia Bogacz
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Zygmunt Bielawski
Dziennikarz
|
7,0
|
|
Andrzej Mrozek
Mjr Cwynar, lekarz dywizjonu
|
7,0
|
|
Bogusław Sochnacki
Płk Dzianisz, dowódca dywizjonu
|
8,5
|
|
Ewa Gawryluk
Ruth, córka Hoggara
|
6,7
|
|
Gustaw Lutkiewicz
Hoggar, właściciel pola
|
7,6
|
|
Krzysztof Ibisz
Jan Dzianisz, "brat przyrodni" pułkownika
|
||
Sławomir Orzechowski
Sierż. Pilecki
|
7,2
|
|
Jerzy Kamas
Kapitan grupy
|
7,6
|
|
Bogumił Antczak
Mjr Ratajski
|
6,5
|
|
Jan Hencz
Oficer w wieży kontroli lotów
|
||
Ryszard Mróz
Pilot
|
||
Jacek Domański
Kierowca przywożący Jana do Ranley
|
7,0
|
|
Stanisław Jaroszyński
Mężczyzna w pubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eugeniusz Korczarowski
Barman w pubie w Lincoln (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Andrzej Musiał
Pilot (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sławomir Sulej
Barman w kantynie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Piotr Wojtowicz | ||
Józef Skibiński
(współpraca)
|
||
Marek Wojtaszewski
(współpraca)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Janusz Hajdun | ||
Kostiumy | Ocena | |
Grażyna Pściuk | ||
Jan Rutkiewicz | ||
Ewa Adamczewska
(współpraca)
|
||
Elżbieta Durska
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Józef Bartczak | ||
Izabella Zgorzelska
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Janusz Hajdun
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Irena Bak
charakteryzator
|
||
Ryszard Ostanówko
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Paweł Mirowski
scenograf
|
||
Sławomir Witczak
scenograf (dodatkowy)
|
||
Antoni Wdowiak
scenograf (dodatkowy)
|
||
Urszula Szubert
dekorator wnętrz
|
||
Zbigniew Olejniczak
rekwizytor
|
||
Jarosław Michalak
rekwizytor
|
||
Wojciech Wolniak
główny konstruktor dekoracji
|
||
Elżbieta Mikulska
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jerzy Blaszyński
dźwięk
|
||
Lech Kowalewski
dźwięk (współpraca)
|
||
Zygmunt Rychter
dźwięk (współpraca)
|
||
Bogusław Nowak
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Krzysztof Stefankiewicz
efekty specjalne
|
||
Wojciech Pawlak
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jerzy Jędrzejczyk
operator kamery
|
||
Zbigniew Niciński
konsultant (muzyka)
|
10
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…