Valerian i Miasto Tysiąca Planet 6.6

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet - kulturowym i politycznym centrum galaktyki - przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 4

Avatar square 200x200

adigroszek 2017-08-08 10

Film jest świetny jest wart obejrzenia

Katebo 2017-09-09

O 10.00 rano i do obejrzenia tylko z dubbigiem. Kto k… chodzi do kina o 10:00 rano??? I dlaczego nie ma opcji obejrzenia filmu w org wersji jezykowej.

Mis_Koralgol 2017-08-15 3

Boże drogi – co za żałość !
OK – szedłem na to z założeniem że będzie ładny, ale w nadziei że będzie też fajny. Ładny momentami był (ale trailer praktycznie pokazuje wszystko), ale tak to głupii że aż piszczy. Scenariusz po prostu żałosny. Jak dla mnie Luc Besson się wpisał do kanonu kiedyś-wielkich/dobrych reżyserów (jak Ridley Scott z Prometeuszem).
Film może dla nastolatków, ale i dla nich może być średnio fajny. Przewidywalny, sili się na bycie śmiesznym i chociaż Piąty Element może nie był komedią że boki zrywać, to jednak aktorzy bronili całości. Tu aktorzy niczego nie bronią. Czasami tylko jeden drugiego ratuje, w coraz bardziej kuriozalne sposoby.
Nie warte czasu ani pieniędzy. Żałuję że obejrzałem.

Drybciu 2017-08-13 5

Do polowy fajny pozniej usnolem w kinie :-) Troche dla dzieci i podobienstwo do Star Wars jest np. Jabba. :-)