Wielkie kłamstewka 7.3

W spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey, w stanie Kalifornia nic nie jest takie, jakim się wydaje. Zaślepione miłością matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy. Jakie kłamstwa kryją się za pozorami ich perfekcyjnego życia? Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane (Shailene Woodley) i jej syn Ziggy. Wieloletnie przyjaciółki Madeline (Reese Witherspoon) i Celeste (Nicole Kidman) biorą ją pod swoje skrzydła, co nie pozostaje bez znaczenia dla relacji z Renatą (Laura Dern). Przykry incydent w szkole wyznacza nowe linie podziału. A gdy w miasteczku dochodzi do zbrodni, która zaburza idealne życie mieszkańców, pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, który pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 6

Garret_Reza_fdb 4

http://garretreza.pl/wielkie-k lamstewka/ Głupi ludzie i ich głupie problemy, czyli jak być nieszczęśliwym za wszelką cenę.

Barbarka88Rz 8

Bardzo wciągający, intrygujący, przyjemny i sprawnie zrealizowany (choć raczej babski) miniserial. Warto się z nim zapoznać, zwłaszcza, że zdobył nagrody Złotego Globa i Emmy. Podobał mi się, jest wielowątkowy, każdy znajdzie coś dla siebie, porusza wiele różnych spraw na tle cudownej, nadmorskiej miejscowości. Świetna ścieżka dźwiękowa i super obsada. Myślę, że jest naprawdę godny uwagi.

Ziomaletto 6

Aktorstwo i część wątków na plus, ale montaż to jakaś kurwa paranoja. Końcówka to już w ogóle kuriozum pod tym względem.

Pauleta 8

Jedyną wadą serialu jest tylko 7 odcinków. Chciałbym tego co najmniej 3 sezony. Setting, bohaterowie, problematyka, czołówka, aktorstwo. Nicole po Emmy i Glob!

ZSGifMan Pauleta

@Pauleta Trochę jakby nie patrzył minęło, ale proszę bardzo: Serial 'Wielkie kłamstewka' powraca z drugim sezonem — chyba się spełniły Twoje życzenia :)                     

Rrouge 10

Genialny finał, rewelacyjna obsada:Reese,Nicole,Zoe i inni, dobra fabuła i ogląda się niesamowicie dobrze, wywołuje dużo emocji, HBO kolejny raz nie zawiodło.