Dzieciak rządzi 6.2

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się mały braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur,noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 2

i_darek1x 2017-04-30 6

Animacja jest świetna ,scenariusz niezły,humor ok ! Ogólnie dobrze się ogląda choć szału nie ma ! Obejrzeć nie zaszkodzi !

Movieman 2017-04-30 6

Sympatyczna animacja, której największym atutem jest przedstawienie tego w jaki sposób funkcjonuje dziecięca wyobraźnia. Przyjemnie ogląda się kolejne zwykłe sceny z życia, które są "przekonwertowane" przez umysł kilkulatka w taki sposób, jakby każda kolejna minuta była największą przygodą życia. Wydaje się, że wyobraźnia malucha nie ma granic i coś w tym jest!

Oczywiście do tego dochodzi uniwersalne przesłanie. Rodzice będą z niego zadowoleni, a pociechy powinny nie raz i nie dwa wybuchnąć śmiechem. Najzwyczajniej w świecie jest to solidna rozrywka dla starszych, jak i tych młodszych. 6/10

Następne