Barry Seal: Król przemytu 6.8

Film opowiada prawdziwą historię. W tym sensacyjnym dramacie Tom Cruise wciela się w postać Barry’ego Seala, człowieka, która swoją biografią mógłby obdzielić kilka osób. W wieku piętnastu lat był pilotem, jednym z najzdolniejszych, najlepszych pilotów Ameryki, miał na koncie również udział w wojnie w Wietnamie. Pracował na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín oraz dla… CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego – milion dolarów. Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 2

Avatar square 200x200

i_darek1x 2017-12-10 4

Przereklamowany ! Po pierwsze już nie jeden film powstał o podobnej tematyce ?Ten jest jeden z kolejnych ! Ani lepszy ani gorszy ? Niczym się nie wyróżnia oprócz obsady T.C … Ogólnie szału nie ma ! ;)

Sebioslaw 2018-01-01 5

Film byłby całkiem niezły, gdyby w roli głównego bohatera był obsadzony ktoś inny. Cruise działa mi na nerwy i zepsuł mi postać Barry Seala. Inaczej sobie go wyobrażałem niż zaprezentował to Cruise.