Barry Seal: Król przemytu 6.8

Film opowiada prawdziwą historię. W tym sensacyjnym dramacie Tom Cruise wciela się w postać Barry’ego Seala, człowieka, która swoją biografią mógłby obdzielić kilka osób. W wieku piętnastu lat był pilotem, jednym z najzdolniejszych, najlepszych pilotów Ameryki, miał na koncie również udział w wojnie w Wietnamie. Pracował na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín oraz dla… CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego – milion dolarów. Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 5

TheMarley 2018-02-23 7

Film zdecydowanie lepszy niż Mumia z tego samego roku. Tom Curise został dobrze dobrany do pilota cwaniaczka, któremu jaja ledwo mieściły się do kabiny samolotu. Film jest dynamiczny i ogląda się go przyjemnie, mimo tego, że kopiuje schematy z 'Pana życia i śmierci' z Cagem czy ’Rekinów wojny ’ z Hillem.

i_darek1x 2017-12-10 4

Przereklamowany ! Po pierwsze już nie jeden film powstał o podobnej tematyce ?Ten jest jeden z kolejnych ! Ani lepszy ani gorszy ? Niczym się nie wyróżnia oprócz obsady T.C … Ogólnie szału nie ma ! ;)

Khaosth 2017-09-13 9

Świetnie opowiedziana historia nieoczekiwanej kariery na wielu frontach dla wielu wspólników. Więcej tu solidnej komedii pomyłek niż dramatu.

Asmodeusz Khaosth 2018-04-25 7

@Khaosth faktycznie lekka, zabawna momentami tragiczna historia pełna akcji, pieniędzy i narkotyków w sam raz a wieczór z piwkiem

Sebioslaw 2018-01-01 5

Film byłby całkiem niezły, gdyby w roli głównego bohatera był obsadzony ktoś inny. Cruise działa mi na nerwy i zepsuł mi postać Barry Seala. Inaczej sobie go wyobrażałem niż zaprezentował to Cruise.

Następne