Gra o tron 8.6

Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.

Odcinki

Sezony

Winterfell 8x1 7.7

Jon i Daenerys przybywają do Winterfell i spotykają się ze sceptycyzmem. Sam dowiaduje się o losach swojej rodziny. Cersei daje Euronowi nagrodę, do której dąży. Theon podąża za jego sercem.

Rycerz Siedmiu Królestw 8x2 7.5

Zbliża się bitwa pod Winterfell. Jaime musi uporać się z przeszłością. Dochodzi do emocjonującej konfrontacji między Sansą a Daenerys.

The Long Night 8x3 7.0

Nocny Król (Vladimir 'Furdo' Furdik) i jego armia przybyli do Winterfell, gdzie rozpoczyna się wielka bitwa.

Ostatni ze Starków 8x4 7.0

Po zabiciu Nocnego Króla (Vladimir 'Furdo' Furdik) i pokonaniu jego Armii Umarłych pod Winterfell, królowa Daenerys (Emilia Clarke), wbrew radom Sansy Stark (Sophie Turner) rozkazuje, aby jej zdziesiątkowane i wyczerpane wojska niezwłocznie ruszyły na podbój Królewskiej Przystani. Celem ataku jest obalenie rządzącej Południem Cersei Lannister (Lena Headey).

The Bells 8x5 6.5

Królowa Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) dowiaduje się, że Lord Varis (Conleth Hill) spiskuje przeciwko niej, aby nie zasiadła na Żelaznym Tronie i skazuje go na śmierć przez spalenie. Egzekucji dokonuje ostatni żyjący smok. W tym czasie armia Nieskalanych zostaje wysłana pod mury Królewskiej Przystani, aby przygotować szturm na miasto, pomimo tego, że przebywają w nim tysiące niewinnych mieszkańców z okolicznych wiosek. Pod mury miasta przybywa także Arya Stark (Maisie Williams), jej celem jest zabójstwo królowej Cersei Lannister (Lena Headey), która przebywa w Czerwonej Twierdzy.

The Iron Throne 8x6 6.4

Po morderczej walce Królewska Przystań zostaje zdobyta przez armię Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) lecz pomimo tego, że Złota Armia poddaje się, królowa rozkazuje smokowi doszczętnie spalić miasto, wraz ze wszystkimi ludźmi, którzy szukali tam schronienia, a jeńcy zostają zabici. Niszczy także Czerwoną Twierdzę, gdzie przebywa królowa Cersei Lannister (Lena Headey), która ginie pod gruzami burzonego miasta, razem z bratem Jaime (Nikolaj Coster-Waldau). Daenerys ogłasza się królową Siedmiu Królestw, a jej namiestnik Tyrion Lannister (Peter Dinklage) zostaje uznany za zdrajcę i ma zostać stracony...