Gra o tron 8.6

Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.

Odcinki

Sezony

Wojny, które nadejdą 5x1 7.6

HBO 15-04-13 (Polska), HBO 15-04-13 (USA)

Cersei i Jaime przyzwyczajają się do życia w świecie bez Tywina. Varys odkrywa przed Tyrionem spisek, w którym bierze udział. Dany stawia czoło nowemu zagrożeniu. Tymczasem Jon trafia pomiędzy wpływy dwóch królów.

Dom Czerni i Bieli 5x2 7.3

Arya przybywa do Braavos. Pod i Brienne wpadają w kłopoty na drodze. Cersei obawia się o bezpieczeństwo przebywającej w Dorne Myrcelli. Ellaria Sand pragnie pomścić śmierć Oberyna. Stannis składa Jonowi kuszącą propozycję.

Wielki Wróbel 5x3 7.3

W Braavos Arya spotyka Boga o Wielu Twarzach. W Królewskiej Przystani królowa Margaery spędza czas ze swoim nowym mężem - Tommenem Baratheonem. Tymczasem Tyrion i Varys spacerują po Długim moście w Volantis.

Synowie Harpii 5x4 7.3

Margaery Tyrell poszukuje rozważnej rady, podczas gdy Jaime Lannister toczy walkę w odległym Dorne. Tymczasem w Zatoce Niewolniczej Daenerys Targaryen odpowiada na wyzwanie rzucone jej przez Synów Harpii.

Zabij chłopca 5x5 7.4

Jon Snow ma niespodziewany pomysł na obronę Czarnego Zamku. Daenerys próbuje okiełznać sytuację w mieście i zapobiec dalszemu buntowi. Tyrion i Ser Jorah wpadają w tarapaty. Stannis Baratheon wyrusza na Winterfell.

Niezachwiani, nieugięci, niezłomni 5x6 7.5

W Królewskiej Przystani Margaery otrzymuje ponurą niespodziankę. Na murze Jon słyszy niepokojące nowiny. Mieszkańcy Winterfell przygotowują się do ślubu, podczas gdy w Dorne Doran Martell wyraża swoją wolę.

Dar 5x7 7.7

Jon opuszcza mur chcąc doprowadzić do zakończenia konfliktu z Dzikimi. W Winterfell Sansa usiłuje porozmawiać z Theonem, podczas gdy Brienne czeka na znak. Tymczasem podczas podróży Stannis napotyka na nieoczekiwane trudności.

Hardhome 5x8 8.0

W Braavos Arya robi postępy w szkoleniu. W Winterfell Sansa staje twarzą w twarz ze starym przyjacielem. Tymczasem w Królewskiej Przystani Cersei zmaga się z problemami, natomiast Jon wyrusza w podróż.

Taniec smoków 5x9 8.1

Jon wraca na mur. W Braavos Arya spotyka znajomego ze swojego wcześniejszego życia. Mace Tyrell odwiedza Żelazny bank. Tymczasem na Północy Stannis musi podjąć trudną decyzję, natomiast w Meereen Daenerys bierze udział w ponownym otwarciu aren.

Miłosierdzie Matki 5x10 8.1

Na Północy armia Stannisa zostaje zaatakowana przez siły Boltonów. W Królewskiej Przystani Cersei szuka przebaczenia. Tymczasem po ucieczce z Meereen Daenerys zostaje pojmana przez khalasar Dothraków.