Podły, okrutny, zły 6.7

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny czy podły, okrutny, zły? Losy Bundy'ego śledzi cała Ameryka – to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 2

i_darek1x 3

Zwyrodnialec pokazywanie lajtowo ! Nie wiem komu i dlaczego na tym zależy ? Po co w ogóle ktoś kręci o tym śmieciu filmy ? Żenada ! Dziewczyna ma defekt mózgu i tyle ;)

justangel 7

7/10, całkiem dobra pozycja. Zaznaczę jednak od razu, że nie miałam zbyt dużych oczekiwań, a o życiu Teda Bundy wiedziałam tyle, że był mordercą, a jednocześnie idolem wielu kobiet (i przeczytałam jakąś krótką recenzję filmu). Może też dlatego film mi się podobał, podczas gdy osoby znające lepiej ten temat mogą się (ponoć) czuć rozczarowane.
Ale jak dla mnie na plus dobrze zagrana rola, dobrze dobrany aktor. Kiedyś bożyszcze małolat, teraz w roli wyjątkowego psychopaty-mordercy to udany pomysł, gdyż pokazano Teda nie jako potwora, ale jako idola. Zresztą podobny zabieg zastosowali scenarzyści: w zasadzie o morderstwach, szczegółach i o tym jak wyjątkowo były one brutalne dowiadujemy się nie ze scen w filmie pokazujących te sytuacje, ale ze scen w sądzie, gdzie przedstawiane są dowody przeciwko Bundiemu. Zabieg celowy i skuteczny. My też widzimy uroczego faceta, a nie mordercę.
Z minusów: Parson. Niestety. Ciekawa byłam jego innej roli niż w Big Bang Theory i jestem rozczarowana. W każdej ma coś z Sheldona.
Ogólnie polecam.