Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Sydney Pollack |
7,6
|
|
Hawk Koch
(asystent)
|
||
Jerry Ziesmer
(asystent)
|
||
Michael Britton
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Arthur Laurents | ||
Betty Crosby
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
David Rayfiel
(niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Francis Ford Coppola
(niewymieniony w czołówce)
|
7,7
|
|
Paddy Chayefsky
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Herb Gardner
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Alvin Sargent
(niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Dalton Trumbo
(niewymieniony w czołówce)
|
9,5
|
|
Producenci | Ocena | |
Ray Stark
producent
|
||
Richard N. Roth
współproducent
|
||
Russell Saunders
kierownik produkcji
|
||
Art Smith Jr.
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Barbra Streisand
Katie Morosky
|
6,8
|
|
Robert Redford
Hubbell Gardner
|
8,2
|
|
Bradford Dillman
J.J.
|
||
Lois Chiles
Carol Ann
|
7,0
|
|
Patrick O'Neal
George Bissinger
|
||
Viveca Lindfors
Paula Reisner
|
||
Allyn Ann McLerie
Rhea Edwards
|
||
Murray Hamilton
Brooks Carpenter
|
||
Herb Edelman
Bill Verso
|
||
Diana Ewing
Vicki Bissinger
|
||
Sally Kirkland
Pony Dunbar
|
||
Marcia Mae Jones
Peggy Vanderbilt
|
||
Don Keefer
Aktor
|
||
George Gaynes
Kpt. El Morocco
|
7,1
|
|
Eric Boles
Kpr. w wojsku
|
||
Barbara Peterson
Dziewczyna z włosami w kolorze popielaty blond
|
||
Roy Jenson
Kapitan armii
|
||
Brendan Kelly
Spiker rajdowy
|
||
James Woods
Frankie McVeigh
|
7,3
|
|
Constance Forslund
Jenny
|
||
Robert Gerringer
Dr Short
|
||
Susan Blakely
Judianne
|
||
Edward Power
Żołnierz Sił Powietrznych
|
||
Susanne Zenor
Głupia blondynka
|
5,0
|
|
Dan Seymour
Gość
|
||
Cornelia Sharpe
Dziewczyna na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mikel Angel
Mężczyzna noszący brązową kurtkę w hałaśliwym tłumie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Borgani
Protestujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dick Cherney
Stały klient klubu nocnego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Cole
Stały klient klubu nocnego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Collins
Kapral armii (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dorian Cusick
Żona profesora (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Dahdah
Oficer przechodzący przez plac (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brent Dunsford
Stały klient klubu nocnego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sig Frohlich
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Beverly Goodman
Młoda dama na ulicy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Buzz Green
Barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marvin Hamlisch
Gość na pokazie filmowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Harks
Chłopiec w autobusie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Hitchcock
Protestujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Jeffers
Sprzedawca gazet (niewymieniony w czołówce)
|
||
R.C. Keene
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don Koll
Oficer w jadalni (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Marlin
Kelner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hans Moebus
Stały klient klubu nocnego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Pecheur
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leoda Richards
Protestująca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Al Roberts
Stały klient klubu nocnego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clark Ross
Protestujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Strong
Protestujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrea True
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Harry Stradling Jr.
(kierownik zdjęć)
|
||
James Dean
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Manoogian
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Glenn Maschmeyer
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles J. Renaud
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Tharp
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Marvin Hamlisch | ||
Kostiumy | Ocena | |
Dorothy Jeakins | ||
Moss Mabry | ||
Richard Bruno
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Marie Osborne
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Bernie Pollack
(nadzorca kostiumów) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shirlee Strahm
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
John F. Burnett | ||
Muzyka | Ocena | |
Marvin Hamlisch
dyrygent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Hayes
aranżer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carol Kaye
wykonawca muzyki (bas) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Donald Cash Jr.
charakteryzator
|
||
Gary Liddiard
charakteryzator
|
||
Kaye Pownall
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Stephen B. Grimes
scenograf
|
7,0
|
|
William Kiernan
dekorator wnętrz
|
||
Richard M. Rubin
główny rekwizytor
|
||
Bob Frazier
konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Gold
plakacista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Hansen
konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Hart
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Iannarelli
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richie Kent
konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Luxemberg
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bud Pine
koordynator konstrukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Tours
konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jack Solomon
dźwięk
|
||
Kay Rose
efekty dźwiękowe
|
||
Ken Runyon
montaż muzyki
|
||
Sharron Miller
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kitty Malone
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Wolfe
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Al Yaylian
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Wallin
mikser muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Richard Craig Meinardus
prowadzący ostrość
|
||
Ralph Gerling
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clifford Hutchison
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ray Marshall
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Craig Meinardus
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Herb Neft
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Shugrue
fotosista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dick Singer
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Spence
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Albert Taffet
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Wooten
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles W. Geiger
menedżer obiektów zdjęciowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicholas Barber
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Grover Dale
choreograf (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…