Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Thomas Vincent | ||
Eric Pierson
(asystent)
|
||
Alexis Chelli
(asystent)
|
||
Noémie Héraud
(asystent)
|
||
Yann Le Boucher
(asystent)
|
||
Meghanne Morisset
(asystent-stażysta)
|
||
Philippe Larue
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Dominique Talmon
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Hélène Fabre
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Corentin Thomas
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Lola Berteloot
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Ada Grudzinski
(asystent) (druga ekipa)
|
||
William Van de Walle
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Simon Mirren
(również) (twórca)
|
||
David Wolstencroft
(również) (twórca)
|
||
Sasha Hails
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Aude Albano
producent towarzyszący
|
||
Ian Whitehead
producent
|
||
Jean Bureau
producent wykonawczy
|
||
Claude Chelli
producent wykonawczy
|
||
Anne Thomopoulos
producent wykonawczy
|
||
Simon Mirren
producent wykonawczy
|
||
David Wolstencroft
producent wykonawczy
|
||
Jean-Marc Abbou
kierownik produkcji
|
||
Alain Agostini
kierownik produkcji
|
||
Claude Albouze
producent liniowy
|
||
Renaud Mathieu
producent liniowy
|
||
Myriam Raynaud
koordynator produkcji
|
||
Sophie Schmidt
koordynator produkcji
|
||
Simon-Pier Bélanger
kierownik produkcji (Kanada)
|
||
Caroline Payet
nadzorca postprodukcji (Francja)
|
||
Gary Evans
nadzorca postprodukcji (Kanada)
|
||
Marie-Laure Boubert
nadzorca produkcji
|
||
Stéphanie Chartreux
producent
|
||
Marc Nowak
producent
|
||
Guillaume de Menthon
producent wykonawczy
|
||
Hervé Chabalier
producent wykonawczy
|
||
Nathalie Leyendecker
producent wykonawczy
|
||
Fabrice Larue
producent wykonawczy
|
||
Gaspard de Chavagnac
producent wykonawczy
|
||
Benoit Runel
producent wykonawczy
|
||
Pascal Breton
producent wykonawczy
|
||
Philippe Alessandri
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
George Blagden
Louis XIV
|
||
Alexander Vlahos
Philippe
|
||
Tygh Runyan
Fabien Marchal
|
||
Stuart Bowman
Bontemps
|
||
Amira Casar
Béatrice
|
7,0
|
|
Evan Williams
Chevalier
|
||
Noémie Schmidt
Henriette
|
||
Anna Brewster
Montespan
|
||
Sarah Winter
Louise de La Vallière
|
7,0
|
|
Alexis Michalik
Rohan
|
||
Pip Torrens
Cassel
|
||
Lizzie Brocheré
Claudine
|
||
Anatole Taubman
Montcourt
|
7,0
|
|
Steve Cumyn
Jean-Baptiste Colbert
|
||
Elisa Lasowski
Marie-Thérèse
|
4,0
|
|
Maddison Jaizani
Sophie
|
8,5
|
|
Peter Hudson
Dr Masson
|
||
Gilly Gilchrist
Jacques
|
||
Joe Sheridan
Louvois
|
||
Geoffrey Bateman
Bossuet
|
||
Anna Cottis
Lauren
|
||
Nicolas Perrault
Mężczyzna w masce
|
||
Grant Stimpson
St. John
|
||
Alexia Giordano
Młoda kobieta
|
||
Cécile Dominjon
Szlachcianka
|
||
Sinan Bertrand
Chiromanta
|
||
Hayssam Hoballah
Posłaniec
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Pierre-Yves Bastard
(kierownik zdjęć)
|
||
Lionel Perrin
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
||
Philippe Canu
(główna pomoc techniczna)
|
||
Antoine Husson
(pomoc techniczna)
|
||
Giovanni Quéné
(pomoc techniczna)
|
||
Christophe Surbier
(pomoc techniczna)
|
||
Frédéric Cantin
(pomoc techniczna)
|
||
Pierre Garnier
(główna pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Gilles Floquet
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Timothée Anciaux
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Franck Bouchoucha
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Laurent Schepman
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Eduardo Noya Schreus | ||
Michel Corriveau
(dodatkowy)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Madeline Fontaine | ||
Marie Bramsen
(nadzorca kostiumów)
|
||
Laurence Royer
(nadzorca kostiumów)
|
||
Isabelle Boiton
(nadzorca kostiumów)
|
||
Jean-Patrick Godry
(nadzorca kostiumów)
|
||
Véronique Lepère
(nadzorca kostiumów)
|
||
Camille chandeze Longuepee
(nadzorca garderoby)
|
||
Paloma Giallolacci
(nadzorca garderoby)
|
||
Stéphane Linet
(nadzorca garderoby)
|
||
Pauline Besnier
(garderoba)
|
||
Mimouna Azzouzi
(garderoba)
|
||
Marine Valette
(garderoba)
|
||
Emilie Delaye
(garderoba)
|
||
Véronique Biron
(garderoba)
|
||
Carole Chollet
(garderoba)
|
||
Jérôme Brousseau
(garderoba)
|
||
Marion Bugnon
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mike Fromentin | ||
Ludovic Talnet
(asystent)
|
||
Nicolas Gauthier
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Stéphane Guévin
(montażysta materiałów oryginalnej jakości) (asystent)
|
||
Joanie Drouin-Laplante
(montażysta materiałów oryginalnej jakości) (asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Mathilde Humeau
projektant makijażu
|
||
Valérie Chapelle
charakteryzator
|
||
Marie Luiset
charakteryzator
|
||
Sabrina Bernard
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Nathalie Louichon
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Claire Cohen
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Turid Follvik
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Mélodie Evrard
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Catherine Vrignaud
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Michèle Constantinides
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Dominique Galichet
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Guy Espitallier
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Charlotte Lecumberri Astruc
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Amélie Bouilly
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Corinne Maillard
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Vesna Peborde
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Nadine Bournazeau
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Sylvie Aid
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Guillaume Castagné
efekty specjalne makijażu
|
||
Cyril Hipaux
efekty specjalne makijażu
|
||
Pierre-Emmanuel Kaas
efekty specjalne makijażu
|
||
Nicolas Herlin
efekty specjalne makijażu
|
||
Geoffroy Selley
efekty specjalne makijażu
|
||
Pierre Parry
efekty specjalne makijażu
|
||
Frédéric Lainé
efekty specjalne makijażu
|
||
Miguel Santos
projektant fryzur
|
||
Mathieu Gueracague
fryzjer
|
||
Véronique Boitout
fryzjer
|
||
Juliette Chupin
fryzjer
|
||
Nathalie Regior
fryzjer
|
||
Sidonie Constantien
fryzjer
|
||
Sandrine Masson
fryzjer
|
||
Christine Dendeleuf
fryzjer
|
||
Loli Avellanas
fryzjer
|
||
Tony Rocchetti
fryzjer
|
||
Igor Chometowski
fryzjer
|
||
Nathalie Eudier
fryzjer
|
||
Michel Demonteix
fryzjer
|
||
Christian Gruau
fryzjer
|
||
Joëlle Dominique
fryzjer
|
||
Fabienne Bressan
fryzjer
|
||
Youenn Peoc'h
fryzjer
|
||
Nadine Dumas
fryzjer
|
||
Gérald Porcher
fryzjer
|
||
Véronique Gely
fryzjer
|
||
Margo Blache
fryzjer
|
||
Déborah Boucher
fryzjer
|
||
Claudine Dumortier
fryzjer
|
||
Linda Schwach
fryzjer
|
||
Valérie Ondarra
fryzjer
|
||
Michelle Fosse
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Katia Wyszkop
scenograf
|
||
Frédéric Bénard
dyrektor artystyczny
|
||
Ambroise Cheneau
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Per-Olof Renard
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Thomas Lechevallier
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Eugénie Naert
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Adrien Roman
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Alexia Reveleau
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Hélène Dubreuil
rekwizytor
|
||
Christian Dubray
konstruktor dekoracji
|
||
Bertrand Aubert
konstruktor dekoracji
|
||
Eric Lapetite
konstruktor dekoracji
|
||
Jean Dalmasso
konstruktor dekoracji
|
||
Nathanaël Jourdan
konstruktor dekoracji
|
||
Pierre Pessel
konstruktor dekoracji
|
||
Sylvain Quoirez
konstruktor dekoracji
|
||
Martin Gendre
konstruktor dekoracji
|
||
Philippe-Emmanuel Etame
konstruktor dekoracji
|
||
Olivier Yaiche
konstruktor dekoracji
|
||
Frédéric Fournier
konstruktor dekoracji
|
||
Yannis Kieffer
konstruktor dekoracji
|
||
Tanty Lokonga
konstruktor dekoracji
|
||
Erwann Bonnemaison
konstruktor dekoracji
|
||
Stéphane Gallotta
konstruktor dekoracji
|
||
Daphné Yvon
główny rekwizytor (asystent)
|
||
François Combastel
główny architekt
|
||
Alain Lebouvier
stolarz
|
||
Thomas Vichy
stolarz
|
||
Pierre Cluzel
stolarz
|
||
André Conil
stolarz
|
||
Denis Misura
stolarz
|
||
Jérôme Bertin
stolarz
|
||
David Pineau
stolarz
|
||
Bertrand Laval
pomoc techniczna przy głównej konstrukcji
|
||
Xavier Morange
malarz
|
||
Benoît Dupuis
malarz
|
||
Martina Seeber
malarz
|
||
Thomas Morange
malarz
|
||
Didier Guyard
malarz
|
||
Nicolas Barray
malarz
|
||
Richard Urbinati
malarz
|
||
Enrico Pittiglio
malarz
|
||
Jesús Mesa
malarz
|
||
Vincent Dangoise
malarz
|
||
Sandrine Guenego
malarz
|
||
Eric Gandois
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Mario Auclair
dźwięk
|
||
Michel B. Bordeleau
dźwięk
|
||
Vincent Riendeau
dźwięk
|
||
Nathalie Piche
mikrofoniarz
|
||
Antoine Rousseau
dźwięk (asystent)
|
||
Samuel Cohen
mikser (druga ekipa)
|
||
Séverin Engler
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Josselin Panchout
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Matthieu Tibi
operator dźwięku
|
||
Raymond Legault
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alexis Pilon-Gladu
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Louis-Antoine Lassonde
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Jean-Charles Desjardins
operator postsynchronu (Montreal)
|
||
Paul Timothy Carden
nadzorca postsynchronu (Los Angeles)
|
||
Chris Navarro
operator postsynchronu (Los Angeles)
|
||
Sue Conley
nadzorca postsynchronu (Toronto)
|
||
Graham Rogers
operator postsynchronu (Toronto)
|
||
Mireille Morin
nadzorca postsynchronu
|
||
Mireille Morin
montaż dialogów
|
||
Fred Brennan
montaż postsynchronu
|
||
Simon Meilleur
imitator dźwięku
|
||
Daniel Bisson
operator imitacji
|
||
Louis Duranleau
imitator dźwięku (asystent)
|
||
Delphine Measroch
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Benoit Talenton
nadzorca efektów specjalnych
|
||
David Ferreira
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…