Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Katarzyna Rosłaniec |
5,7
|
|
Elżbieta Osińska
(drugi reżyser)
|
||
Natalia Siwicka
(drugi reżyser)
|
||
Peter Vogt
(drugi reżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Katarzyna Rosłaniec |
5,7
|
|
Katarzyna Preiskorn
(tłumaczenie)
|
||
Agata Rudowska
(tłumaczenie)
|
||
Anna Szaniawska
(tłumaczenie)
|
||
Karolina Kołtun
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Piotr Kobus
producent
|
||
Agnieszka Drewno
producent
|
||
Magdalena Jóźwiak
kierownik produkcji
|
||
Piotr Śnieg
kierownik postprodukcji (drugi)
|
||
Varvara Krasutskaya
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Jakub Michalski
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Katarzyna Kuczyńska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Erik Glijnis
koordynator produkcji (Holandia)
|
||
Hanne Sinnighe
koordynator produkcji (Holandia)
|
||
Charlotte Scott-Wilson
współproducent
|
||
Trent
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Magdalena Berus
Karolina
|
||
Danuta Stenka
Mama Karoliny
|
7,3
|
|
Łukasz Simlat
Marcin, partner Karoliny
|
7,3
|
|
Marta Nieradkiewicz
Jagoda
|
6,5
|
|
John Porter
Neil, wydawca
|
||
Hanna Koczewska
Matylda, siostra Karoliny
|
4,0
|
|
Tygo Gernandt
Leon
|
||
Tomasz Tyndyk
Dexter Adagio
|
||
Jacek Poniedziałek
Tata Karoliny
|
||
Izabela Kuna
Monika
|
6,7
|
|
Ibrahima Sanogo
Mango
|
||
Lieke Scholman | ||
Adam Hryniewiecki
Muzyk z zespołu Jagody i Dextera Adagio
|
7,0
|
|
Maciej Szupica
Muzyk z zespołu Jagody i Dextera Adagio
|
||
Krystian Wołowski
Muzyk z zespołu Jagody i Dextera Adagio
|
||
Maciej Kochański | ||
Bartosz Gelner
Chłopak całujący Karolinę na koncercie
|
6,0
|
|
Oianyuan Shi | ||
Ted Siegert | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Virginia Surdej | ||
Michał Studniarek
(operator obrazu) (asystent) (technik)
|
||
Bartłomiej Ptasznik
(pomoc techniczna)
|
||
Arkadiusz Płachta
(pomoc techniczna)
|
||
Marcin Langowski
(pomoc techniczna)
|
||
Cezary Jerzy Barbas
(pomoc techniczna)
|
||
Łukasz Carek
(pomoc techniczna)
|
||
Alicja Chrzanowska
(pomoc techniczna)
|
||
Hanna Rakowska
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Katarzyna Rosłaniec |
5,7
|
|
Małgorzata Fudala
(drugi)
|
||
Anna Wołoszczuk
(drugi)
|
||
Anna Patrini
(współpraca)
|
||
Damian Haberny
(współpraca)
|
||
Matylda Rosłaniec
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Stefan Stabenow | ||
Rafał Sałata
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Robert Stouthamer
charakteryzator
|
||
Sanna Molin
charakteryzator
|
||
Ewa Matusik
charakteryzator
|
||
Ewa Jaśkiewicz
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Lieke Scholman
scenograf
|
||
Mariusz Makulski
dekorator wnętrz (drugi)
|
||
Mariusz Makulski
rekwizytor
|
||
Robert Wojtyś
rekwizytor
|
||
Jarosław Pieńkowski
główny konstruktor dekoracji
|
||
Justyna Markowska
scenograf (drugi)
|
||
Silvie Wolff
scenograf (współpraca)
|
||
Lieke Scholman
dekorator wnętrz
|
||
Anne Vera Mevissen
dekorator wnętrz (drugi)
|
||
Anne Vera Mevissen
rekwizytor
|
||
Joanna Górska
projektant graficzny (współpraca)
|
||
Jerzy Skakun
projektant graficzny (współpraca)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jan Schermer
dźwięk
|
||
Lukas Morawski
mikrofoniarz
|
||
Jan Schermer
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Fabian Ort
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Diego van Uden
dźwięk
|
||
Jan Schermer
mikser
|
||
Tom Nestelaar
efekty dźwiękowe
|
||
Max Frick
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ronnie van der Veer
imitator dźwięku
|
||
Christan Muiser
dźwięk
|
||
Chaja Koe
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Marek Palka
dobór obsady
|
||
Nicolas Villegas
operator kamery
|
||
Andrzej Glacel
operator steadicam
|
||
Maciej Obłoza
mistrz oświetlenia
|
||
Cezary Czyż
oświetlenie
|
||
Piotr Kwiatkowski
oświetlenie
|
||
Dariusz Mędrzycki
oświetlenie
|
||
Paweł Tkaczyk
fotosista
|
||
Jarosław Nowikowski
koordynator kaskaderów
|
||
Agnieszka Pawłowska
kaskader
|
||
Paweł Grzybczyk
kaskader
|
||
Piotr Nawrocki
kaskader
|
||
Jacek Jeleń
kaskader
|
||
Małgorzata Rosłaniec
treser zwierząt
|
||
Grażyna Teklińska
treser zwierząt
|
||
Magdalena Kasper
treser zwierząt
|
||
Grażyna Matyszkiewicz
konsultant (technika i ekspresja słowa)
|
||
Paulina Grabowska
dobór obsady (współpraca)
|
||
Marcin Studniarek
prowadzący ostrość
|
||
Rafał Salamon
konsultant (muzyka)
|
||
Tomasz Dukszta
konsultant (ds. dźwięku)
|
1,0
|
|
Radosław Rekita
efekty cyfrowe
|
5,0
|
|
Krzysztof Rekita
efekty cyfrowe
|
6,0
|
|
Adrian Bałtowski
efekty cyfrowe
|
||
Ewa Sikorska
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jarosław Nowikowski
kierownik planu
|
||
Agnieszka Kral
sekretariat planu
|
||
Mateusz Łazuka
dyżurny planu
|
||
Damian Stój
dyżurny planu
|
||
Mariusz Sadowski
dyżurny planu
|
||
Ewelina Mazurkiewicz-Mąka
sekretariat produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…