Krwawe święta 5.1

Billy mały chłopiec, jest świadkiem morderstwa. Matka zabija ojca, a chłopca jako jedynego świadka więzi przez wiele lat na strychu. W tym czasie zakłada nową rodzinę. Kiedy Billy’emu po latach udaje się uciec, mści się brutalnie zabijając matkę i jej kochanka. Ponura historia powraca, w trakcie przygotowań do świąt Bożego Narodzenia Nowym lokatorom – studentkom zaczynają przydarzać się koszmarne rzeczy. Remake klasycznego horroru Boba Clarka z 1974 roku.

Pressbooki

 • Aktorzy

 • O produkcji

 • Twórcy

  Glen Morgan (reżyseria/ scenariusz) James Wong (produkcja)

  Glen Morgan od wielu lat znany jest jako doskonały scenarzysta i producent. Na ogół współpracuje z producentem, scenarzystą i reżyserem Jamesem Wongiem. Poznali się w czasie studiów na uniwersytecie Loyola Marymount i od tej pory pracują wspólnie przy większości produkcji.

  Są autorami scenariuszy do wielu odcinków serialu Z archiwum X, którego kilka odcinków także wyreżyserowali.

  Duet współpracował między innymi, przy serialach Millenium, Gwiezdna eskadra i 21 Jump Street, w którym karierę rozpoczynał Johnny Depp. Obaj panowie są autorami popularnej serii horrorów Oszukać przeznaczenie, filmów Willard, Tylko jeden z Jetem Lee i Na granicy światów.