Krwawe święta 5.0

W wigilijną noc seryjny morderca terroryzuje dom, w którym mieszkają studentki. Jednak zanim zacznie mordować, dręczy ofiary przerażającymi telefonami.

Zgłoś naruszenie Trailer #2

Komentarze 7

Solarie 2008-05-30 6

Slasher jak slasher – Osobiście nie wymagam od slasher’ów zbyt wiele, dlatego mi się podobał. Scenariusz, ani wykonanie nie powala, ale w całości wychodzi dobrze. 7/10, bo można się przestraszyć.

Tomassh 2007-12-22 5

pfff… – taki sobie, nic specjalnego, ale w okresie świątecznym można oglądnąc ;) Olbrzymim minusem tego filmu jest tępota głównych bohaterek, najpierw śmieszna, ale później to już strasznie irytująca… :/ Paris Hilton pasowałaby do jednej z ról IDEALNIE ;] nawet ten film przypomina trochę "House of wax" :P

I tak, no fajnie jak trochę postaci ginie w filmie i towarzyszy temu dużo krwi, ale intensywnośc śmierci w "Krwawych świętach" jest zbyt duża, po jakimś czasie robi to się nudne, w jednym momencie to straciłem rachubę kto już umarł a kto jeszcze żyje ;P film ciągnie się niemiłosiernie, może dlatego, bo od początku do końca coś się dzieje, ale napięcia to ja nie poczułem żadnego :P

małym plusikiem jest uroda studentek ;]

5/10

PS. "Każdy powinien byc w domu na święta" ;)

mysza_007 Tomassh 2007-12-22

> Tomassh o 2007-12-21 23:13:35 napisał:
>

> PS. "Każdy powinien byc w domu na święta" ;)

no generalnie to kazdy powinien spędzać swieta z rodzina…..obojętnie gdzie…ale wiadomo o co chodzi :P

NeverGiveUp 2007-07-20 5

Oryginał lepszy – Miał lepszy klimat. Bohaterki tutaj są zbyt irytujące i głupie. Średniak.

Czechu 2007-07-17 4

Szału nie robi – gdyby nie te dziewczyny:)) to dałbym spokojnie 2/10 ale za nie 4/10. taki był chyba pomysł producentów zatrudnić ładne dziewczyny wtedy wielu chłopaków pójdzie zobaczyć ten film, ja przynajmniej tak zrobiłem:)

Ronaldinho 2006-12-16 7

Dobry slasher 7/10 – Przede wszystkim na filmie się nie nudziłem, duży plus za to. Ciągły rozwój wydarzeń był bardzo ciekawy, bardzo dobrze wprowadziły się retrospekcje z życia Billy’ego. Sprawdza się jako dobry horror, jest kilka niezłych scen, np te z wyciąganiem oka, a później jego jedzenie, ciastka z piekarnika też lekko przerażały. Myślę, że muzyka mogłaby być trochę lepsza w niektórych momentach, ale to już mały szczegół. Można się też lekko przyczepić do gry aktorskiej Andrea Martin (Pani Mac), dla mnie jakoś tak sztucznie grała. Dziewczyny grające studentki zagrały w porządku, tutaj chyba nie można się do nich przyczepić. Jako slaher "Krwawe święta" spisują się dość dobrze, film posiada przemyślane i interesujące zakończenie.

Następne