Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Łukasz Wylężałek | ||
Waldemar Prokopowicz
(drugi reżyser)
|
||
Igor Michalski
(drugi reżyser)
|
||
Anna Wylężałek
(drugi reżyser)
|
||
Dorota Lamparska
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Łukasz Wylężałek
(również) (nowela)
|
||
Paweł Huelle | ||
Producenci | Ocena | |
Maciej Grzywaczewski
producent
|
||
Zdzisław Sajuk
kierownik produkcji
|
||
Jan Skwarek
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Joanna Snochowska-Majer
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Joanna Rybicka
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Krzysztof Oleszczuk
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Marzena Grubba
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Witold Dębicki
Wyjątek, biznesmen
|
7,3
|
|
Grzegorz Warchoł
Szef policji
|
7,0
|
|
Krzysztof Zaleski
Rączka, burmistrz
|
||
Anna Samusionek
Magda
|
6,9
|
|
Paweł Burczyk
Por. Tucznik
|
6,9
|
|
Sławomir Orzechowski
Bojarski
|
7,2
|
|
Marzena Trybała
Cymutowa
|
6,8
|
|
Stanisław Michalski
Kawecki
|
||
Jerzy Bińczycki
Prof. „Papa Skaut”
|
7,8
|
|
Piotr Fronczewski
Ojciec barmanki
|
8,4
|
|
Aleksandra Nieśpielak
Barmanka
|
8,0
|
|
Edyta Łukaszewska
Beata
|
||
Wiktor Zborowski
Ksiądz
|
8,2
|
|
Maciej Stuhr
Kiciuś
|
6,9
|
|
Dariusz Szymaniak
Mops
|
||
Jerzy Łapiński
Rzeźnik
|
||
Ewa Kasprzyk
Żona burmistrza
|
7,1
|
|
Krzysztof Skiba
Sierż. Stanik
|
||
Maciej Zaleski
Skaut
|
||
Zbigniew Olszewski
Skaut
|
||
Jerzy Gorzko
Skaut
|
6,0
|
|
Paweł Mazur
Skaut
|
||
Florian Staniewski
Skaut
|
||
Paweł Konnak
Skaut
|
7,0
|
|
Igor Michalski
Skaut
|
||
Dariusz Brzóskiewicz
Skaut
|
||
Maciej Szemiel
Skaut
|
||
Krzysztof Matuszewski
Skaut
|
||
Adam Trela
Adam
|
||
Sylwia Wysocka
Gospodyni
|
7,3
|
|
Michał Litwiniec
D. J. Radiowiec
|
||
Rudolf Schubert
Konferansjer
|
||
Ryszard Morawski
Klusky
|
||
Big Cyc
Oni sami
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bartosz Prokopowicz | ||
Zbigniew Jakubowski
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Jacek Bańkowski
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Janusz Yanina Iwański | ||
Kostiumy | Ocena | |
Dorota Roqueplo | ||
Ewa Rakowska
(asystent)
|
||
Marzena Wardzyk
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mirosław Kęsiak | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Alicja Lewicka
charakteryzator
|
||
Krystyna Winiarska
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jacek Mocny
scenograf
|
||
Maciej Śliwa
scenograf (asystent)
|
||
Paweł Sadaj
scenograf (asystent)
|
||
Natalia Terlecka
scenograf (asystent)
|
||
Grzegorz Lubański
rekwizytor
|
||
Marta Precht
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Marek Śląski
dźwięk
|
||
Jacek Figura
operator dźwięku (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Janusz Bykowski
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jeremi Prokopowicz
fotosista
|
||
Mariusz Wosiński
mistrz oświetlenia
|
||
Krzysztof Adamkiewicz
oświetlenie
|
||
Kazimierz Pysiak
oświetlenie
|
||
Stefan Rola
oświetlenie
|
||
Paweł Stobiecki
oświetlenie
|
||
Władysław Barański
kierownik planu
|
||
Małgorzata Przedpełska-Bieniek
konsultant (muzyka)
|
||
Bożena Politańska-Jakubowska
sekretariat planu
|
||
Krystyna Oleszczuk
sekretariat produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…