Piraci: XXXI. 4x3 9.0

Max wdaje się w konflikt z obowiązującym prawem. Rogers musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. W tym samym czasie Flintowi i Madi udaje się osiągnąć porozumienie.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Roel Reiné 6.0
Edd Bennetto (asystent) -
Darren Mackie (asystent) -
Andre Weavind (asystent) -
Justin Van Der Merwe (asystent) -
Lynette Mitchelle (asystent) -
Nadia Brand (asystent) -
Tony McLeod (asystent) -
David Tumahole (asystent) -
Cuan Prytz (asystent) -
Haydn Van Zyl (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Jonathan E. Steinberg (również) (twórca) -
Brad Kane 7.0
Robert Levine (twórca) -
Tyler Van Patten (scenarzysta etatowy) -
Producenci
Średnia
Michael Gunn współproducent -
Erik Henry producent -
Nina Heyns producent -
Ashley Miller
konsultant produkcji
7.0
Nina Jack producent nadzorujący -
Lukas Ettlin producent nadzorujący 7.0
Jonathan Brytus producent nadzorujący -
David Wicht współproducent wykonawczy -
Peter Ocko współproducent wykonawczy -
Brad Kane producent wykonawczy 7.0
Dan Shotz producent wykonawczy 7.0
Robert Levine producent wykonawczy -
Chris Symes producent wykonawczy -
Jonathan E. Steinberg producent wykonawczy -
Michael Bay
producent wykonawczy
7.5
Brad Fuller producent wykonawczy -
Andrew Form producent wykonawczy -
Paul Grinder współproducent -
Kelly Calligan producent towarzyszący -
Andrew Strachan producent towarzyszący -
Andrew Strachan kierownik produkcji -
Nicola Unsworth kierownik produkcji -
Alwyn van den Heever kierownik produkcji -
Clinton du Preez kierownik produkcji -
Derick Appelcryn kierownik produkcji -
Géta Palm koordynator produkcji -
Alexandra Carr koordynator produkcji -
Katie Beard koordynator produkcji (asystent) -
Jade Mulvaney producent (asystent) (RPA) -
Chelsey Warner nadzorca postprodukcji -
Abbey Malan koordynator postprodukcji -
Louise Mycielski nadzorca postprodukcji (RPA) -
Sera Tabb producent wykonawczy (asystent) -
Aktorzy
Średnia
Toby Stephens
Kpt. Flint
10.0
Hannah New
Eleanor Guthrie
-
Luke Arnold
John Silver
5.0
Jessica Parker Kennedy
Max
10.0
Tom Hopper
Billy Bones
5.0
Toby Schmitz
Jack Rackham
-
Clara Paget
Anne Bonny
-
Luke Roberts
Woodes Rogers
-
David Wilmot
Israel Hands
-
Ray Stevenson
Edward "Czarnobrody" Teach
8.0
Zethu Dlomo Madi -
Chris Larkin
Kpt. Berringer
7.0
Craig Jackson
Featherstone
-
Lise Slabber
Idelle
-
Anna-Louise Plowman
Pani Hudson
6.0
Laudo Liebenberg Dooley -
Sibongile Mlambo
Eme
-
Aidan Whytock
Jacob Garrett
-
Winston Chong Joji -
Andrian Mazive Kofi -
Clyde Berning Por. Kendrick -
Dale Jackson Por. Utley -
Alistair Moulton Black
Dr Howell
-
Craig Hawks
Reuben
-
David Butler Frasier -
Wilson Carpenter Ellers -
Milton Schorr Por. Burrell -
Sizo Mahlangu Obi -
Apolinhalo Antonio Zaki -
Mike Westcott Sędzia Adams -
Andrew Roux Pan Harrison -
Paul Du Toit Dowódca oddziału -
Guy de Lancey Kapitan -
Jason Delplanque Por. Werth -
Nevena Jablanovic Georgia -
Zdjęcia
Średnia
Gavin Struthers (kierownik zdjęć) 8.0
Michael Swan (dodatkowe zdjęcia) -
Simon Dennis (dodatkowe zdjęcia) -
Robert Fischer (główna pomoc techniczna) -
Henri Marais (główna pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Bear McCreary 7.0
Kostiumy
Średnia
Tim Aslam -
Claudia Littlefield (nadzorca kostiumów) -
Lucille Acevedo-Jones (asystent) -
Elisabetta Antico (asystent) -
Montaż
Średnia
Stewart Schill -
Tamar Feder (asystent) -
Tessa Verfuss (asystent) (RPA) -
Corne Gildenhuys (asystent) (RPA) -
Stephen Bekker
(asystent) (RPA)
-
James McIntosh (asystent) (RPA) -
Heydar Adel (montażysta materiałów oryginalnej jakości) -
Charakteryzacja
Średnia
Louise Coles projektant makijażu -
Kate Starr projektant makijażu (asystent) -
Louise Coles projektant fryzur -
Kate Starr projektant fryzur (asystent) -
Amanda Ross-McDonald nadzorca charakteryzacji -
Amanda Ross-McDonald nadzorca stylizacji -
Juanette Visser główny charakteryzator -
Juanette Visser główny stylista -
Scenografia
Średnia
Wolf Kroeger scenograf 8.0
Christophe Dalberg dyrektor artystyczny nadzorujący 6.0
Jonathan Hely-Hutchinson dyrektor artystyczny 7.0
Ross Jenkin dyrektor artystyczny -
Moray McGregor dyrektor artystyczny -
Wynand Smit dyrektor artystyczny -
Tom Hannam dekorator wnętrz 7.0
Egbert Kruger główny rekwizytor -
Clive Pollick główny architekt -
Liz van den Berg malarz -
Erica Van Den Raad koordynator konstrukcji -
Dźwięk
Średnia
Mark Holding mikser -
Simon Rice mikser -
Lloyd Dudley dźwięk (asystent) -
Bertrand Roets dźwięk (asystent) -
Bob Hazell dźwięk (asystent) -
Lubabalo Bozo dźwięk (asystent) -
Benjamin L. Cook nadzorca dźwięku -
Stefan Henrix nadzorca postsynchronu -
Onnalee Blank mikser ponownego nagrania -
Mathew Waters mikser ponownego nagrania -
Michael Baber montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Paul Dimmer nadzorca efektów specjalnych -
Curtis Iggulden nadzorca efektów specjalnych -
David Stewart nadzorca efektów specjalnych -
Janek Zabielski nadzorca efektów specjalnych -
Pozostała Ekipa
Średnia